Test štúdiových monitorov

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Aztor
Příspěvky: 84
Registrován: 15 dub 2012 17:34

Re: Test štúdiových monitorov

Příspěvek od Aztor »

1. test prebiehal asi po 3 tyzdnoch, pocas ktorych Adamy hrali niekolko hodin denne
2. rozdiel medzi vyskovymi reproduktormi bol asi 20 cm
3. nemyslim si
4. presne ako hovoris, precitaj si este raz moje prispevky... To, ze si ja osobne viac vychutnam jazzovy koncert na MSP5, je cisto moja preferencia, nakolko mi poskytuju ovela viac detailov a vernejsie podanie hudobnych nastrojov... Mam ich doma 4 roky a uz som na ten zvuk zvyknuty, takze to, co mi podava Adam, mi uz pride velmi ploche... Na druhej strane, keby ku mne prisiel nadsenec elektronickych zanrov vypocut si svoj oblubeny album, asi by sa mu vobec nepacilo to, co by vychadzalo z Yamahy, a celkom urcite by uprednostil lepsi basovy prejav Adamov a tie detaily by mu tam vobec nechybali...

Ja som podobne reakcie viac-menej ocakaval, ale nikoho nemam za potreby presviedcat... Chapem, ze je pre vas neuveritelne, ked spochybnujem kvalitu Adama v prospech Yamahy...

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22401
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Test štúdiových monitorov

Příspěvek od Pytkin »

Aztor : NA pracu su podstatnejsie detaily na stredoch ako lubive basy .. teda asi trochu zavisi aj od toho co kto robi .. ale pri basoch treba este pocuvat a rozlisovat ci realne tie reproduktory tie basy hraju alebo len dunia ..

Uživatelský avatar
concord
Příspěvky: 810
Registrován: 13 bře 2016 16:45
Vybavení

Re: Test štúdiových monitorov

Příspěvek od concord »

Stredy su dolezite ,ale bez jasnych citatelnych vysok si neviem predstavit zvuk. Sak prave v tom pasme sa mne zvuk paci najviac.
Ale u reproduktoru ktory ma 50W iba na vyskac by som predpokladal ze nebude mat problem v tomto spektre. Nemoze byt ten vyskac odpaleny?
Aztor porovnaval si aj ten moj zvuk?

Uživatelský avatar
concord
Příspěvky: 810
Registrován: 13 bře 2016 16:45
Vybavení

Re: Test štúdiových monitorov

Příspěvek od concord »

Zaujimalo by ma preco si nedvihol vysky u Adama.

Aztor
Příspěvky: 84
Registrován: 15 dub 2012 17:34

Re: Test štúdiových monitorov

Příspěvek od Aztor »

Ne neporovnal, Adamy uz su zbalene v krabici... Sorry ale keby si pocul to co ja tak by si pochopil, ze nema zmysel dalej experimentovat... Kludne ale prid ku mne, kvoli tebe ich zase rozbalim:) Fakt, takto sa tu mozme dohadovat donekonecna, ale stacilo by ti 5 minut pocuvat a zistil by si sam... Budes sa ale musiet poponahlat, najneskor vo stvrtok im davam definitivne pápá...

Odpovědět