aky hw synth ako doplnok zvukovy k TI-cku ??

Diskuse ohledně nákupů audiotechniky (mám si koupit X nebo Y)
Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 13 bře 2008 19:05

dendy píše:jo G2 som uz dal prec.. chcem knoby :)) .. a CHCEM NR2 kurwa fix !!! proste fakt ten NR2, svina jedna, znie lepsie nez G2 :-)))) a hlavne vsetko ma clovek hned priamo v ruke, lot of knobs :-)))))
Vzal sis mou tezi "aby to nedopadlo jako roland cmu-800" k srdci koukam :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 13 bře 2008 19:08

tu nepoznam ? daj link kde si ju rozvijal nech sa poucim :))

hm zacinam sa priklanat fakt k tomu evolveru... konecne som nasiel poriadne ukazky http://www.trippler.net/music/DSI-Evolv ... olver.html napr. BLUE EVO je fakt SUPER !! aj ostatne... hm hm :-)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 13 bře 2008 19:18

A tady je! uzasny uchvatny CMU-800!

http://www.vintagesynth.com/roland/cmu800.shtml

Zvukova ukazka:

http://www.uloz.cz/show/file/53784-cmu800demo.mp3

Zde je 1. znamy funkcni CMU-800 i s ovladaci kartou a softwarem pro Apple II v spojenych statech:

http://youtube.com/watch?v=CF5ufVD5E1s

A tady je historicky 2. znamy fukcni CMU-800 a kartou a ovladacim softwarem pro Apple II ve spojenych statech:

http://youtube.com/watch?v=yE_hsRyyUmc

:)

Z Evropy zadny funkcni neznam, no a takhle nejak dopadne i G2 :)

Mimochodem patri k tomu jeste i CMU-810, ale ta sama o sobe jako modul, pri napojeni na CV konvertor v pohode jede :)
Peace
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 13 bře 2008 19:39

hele dyk na ebay musis norcka obevit, treba ted toto:
http://cgi.ebay.de/CLAVIA-NORD-LEAD-RAC ... p1638.m122

SOFORT KAUFEN za 560 ojro,to neni zly ne?
akorat je to ze svycar takze musis pripocit clo+dph nebo to nejak ochcat, ale kdyz chvili pockas tak neverim ze se neobevi i nejakej z nemec...

jako v cz/sk asi tezko ale na ebay podle me sezenes jako prd...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 13 bře 2008 20:27

ok tak je rozhodnute... bodyia dik ze si ma nakopol.. takze evolver vyhral.... :-)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 13 bře 2008 21:58

vzal bych si Blofelda, líbí se mi a dost možná si ho časem také sám koupím (určitě za tu cenu pro mě lepší volba, než podle mě předražený Snow)...nevím jak s charakterem zvuku, ale logika ovládání se mi u něj zdá na velmi vysoké úrovni a ten jeho arpeggiator se mi moc líbí - určitě se s tím bude dát skvěle vyblbnout...kromě toho také vypadá vzhledově docela reprezentativně, určitě neurazí...

BS

Příspěvek od BS » 14 bře 2008 10:24

Evolver zni moc super. premylsim, ze bych si ho taky poridil.

loudspeaker

Příspěvek od loudspeaker » 14 bře 2008 12:40

hh, dendy, ty sve nazory a touhy menis jak ponozky.. jenou tydne :)

..verim ze kdyby byl dobre k sehnani ojetej nord tak uz ho mas doma na evolver ani nepomyslis :)

o nejaky Qku uz jsi premyslel, proc ne Q? da se sehnat do deseti tisic a mas ho "rad" jeste je ve hre Korg RadiasR i kdyz cena za novej je vyzsi nez u norda..

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 14 bře 2008 13:23

Jen Dendyho nechte, moc mě zajímá, jak nezdolný příznivec VA použije nezkrotnost Evolveru. Ale je fakt, že podobně synth-promiskuitních jedinců znám málo;)
Jinak tady v Pardubicích už jsou dva, plánujeme polyfonní meeting.

hubart
Vybavení

Příspěvek od hubart » 14 bře 2008 13:34

rozdohne evolver ,cim dhlsie s nim pracujem tym ho mam radsej...ale za tu cenu hw synth lepsi nekupis podla mna......

BS

Příspěvek od BS » 14 bře 2008 14:19

bodiya: co jsem slysel zatim za ukazky z Evlveru, tak mne fascinuje, jak dokaze znit jakoby polyfonne, ikdyz je to jenom monofoni. krasny barvy, presne co jsem hledal a co by slo dobre zapojit do techno muziky. krasny drone zvuky.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 14 bře 2008 14:20

bodyia: :)))) nojo.. tak vies vzhladom na to ze nemozem vrazat do synthov velke prachy tak jedina moznost ako si ich vyskysat viac je vzdy nieco predat a kupit zase nieco ine.. ale ku cti mi sluzi ze zatial KAZDY synth co som mal som predtym nez siel z ruky masivne vyuzil v hudbe ... :)

na evolver a uz tesim.. tie nove ukazky co som nasiel ma strasne dostali... spolu so Snehom to vidim zase na peknych par podarenych trackov :-))) a najma teraz ked mam vlastne od decembra tvorciu pauzu tak to zase bude ejakulacia napadov, uz to vidim... uz teraz ma myka ze by som nieco tvoril... uz aby bolo 2 nove hracky doma :)))

BS

Příspěvek od BS » 14 bře 2008 14:22

dendy: videl si na youtube ty videa?

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 14 bře 2008 14:24

dendy píše:bodyia: :)))) nojo.. tak vies vzhladom na to ze nemozem vrazat do synthov velke prachy tak jedina moznost ako si ich vyskysat viac je vzdy nieco predat a kupit zase nieco ine.. ale ku cti mi sluzi ze zatial KAZDY synth co som mal som predtym nez siel z ruky masivne vyuzil v hudbe ... :)

na evolver a uz tesim.. tie nove ukazky co som nasiel ma strasne dostali... spolu so Snehom to vidim zase na peknych par podarenych trackov :-))) a najma teraz ked mam vlastne od decembra tvorciu pauzu tak to zase bude ejakulacia napadov, uz to vidim... uz teraz ma myka ze by som nieco tvoril... uz aby bolo 2 nove hracky doma :)))
Kdyz tobe vsechno v zivote tak vychazi :)))
Peace
Obrázek

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 14 bře 2008 14:24

youtube videa som presiel vsetky.. nic moc - podla tych som bol prave na rozpachoch

naopak tieto ukazky ma dostali.. samozrejme ma tam aj nejnaky externy procesising(povacsine len reverb) a ma tam viac stop naraz ale konecne zvukove spektra ktore ma VELMI zaujimaju

http://www.trippler.net/music/DSI-Evolv ... olver.html

no uz mam v thomann user accoute 2 objednavky zadane... jedna uz je pratba prijata a na druhu som poslal platbu pred hodinou :)

Odpovědět