Který kondenzák byste brali?

Diskuse ohledně nákupů audiotechniky (mám si koupit X nebo Y)

Který kondenzák byste brali?

Samson G Track USB <$119.99>
0
Žádná hlasování
AKG PERCEPTION 120 USB <$129.00>
0
Žádná hlasování
Audio-Technica AT2020 USB <$98.00>
4
100%
Samson C03U USB <$99.99>
0
Žádná hlasování
Samson C01U USB <$79.99>
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 4

pavlii
Moderátor

Re: Který kondenzák byste brali?

Příspěvek od pavlii » 13 led 2014 10:35

Posledních pár let začínám zjišťovat, že se mi masochisticky líbí, jak spousta lidí tápe a lavíruje od něčeho k něčemu jen proto, že dostanou víc jak jednu odpověď, přičemž každá je aspoň malinko jiná 8)

Aneb viz můj post výše. Životní energie by se neměla zbůhdarma vyplácávat na nesmyslné myšlenky.

A divný pocit budeš mít každopádně; bez ohledu na AKG, GAP nebo jakýkoli jiný mic - apropos, co takhle "sE X1", abys to měl ještě malinko složitější? Ten je sice kus přes 3k, ale třeba by se vešel. Nebo do 3k "sE MAGNETO"..... mikrofonů je 8)

P.

jazzym

Příspěvek od jazzym » 13 led 2014 11:14

Blop79 píše:Jde mi jen o to abych neměl divný pocit že sem mohl pořídit něco s lepším zvukem (dle dané ceny do 3k)
pri kupe čohokolvek treba ratať so stratou . proste si uvedomiť kde som , čo si možem dovoliť .. vtedy sa nachádzaš v jasne definovanej triede .. a stačí zvoliť jeden z toho uzkeho spektra.. Ja sa rozhodujem velmi lahko .. medzi dvomi vecami :roll: kuknem a ktory sa mi pači ten vezmem. :lol: ked nevyhovuje predam kupim druhy .. teda ratam so stratou. Vačšinou po druhe idem ale o triedu vyššie.
Neni na škodu mať viac mikrofonov, každy je v podstate použitelny . a ked ich striedaš neznieš furt rovnako...
Ja by som na hlas zobral určite 1 palcovu membranu ...ked si predstavim že 1cm vs 2,5cm pliešok snima 20-20khz tak v tom musi byť viac detailov a mne moje male skusenosti hovoria že to aj platí. , tož asi všecko čo k tomu . 8)

Blop79

Příspěvek od Blop79 » 13 led 2014 18:32

OK už nebudu vyplácávat energii na nesmyslné myšlenky :)

Odpovědět