1995 - na ezone kompilaci

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
dano

Příspěvek od dano » 28 črc 2008 14:55

micanek píše:myslim, ze by se to dokonale hodilo do toho poradu, nevim presne jak se to jmenuje, myslim, ze panorama... proste rano na CT2 jak poustej ty zabery z kamer po cesky republice s predpovedi pocasi, kde je v provozu vlek apod :)
Tak to by som bral keby mi do zivej panoramy na CT alebo STV vybrali podkladovu hudbu! To hra denne dost dlho a SOZA by pekne calovala bubaky.

fantozzi2

Příspěvek od fantozzi2 » 28 črc 2008 14:56

s dobrým zpěvem a troškou zkreslených kytar a menším počtem kudrlinek bych si to možná poslechl. Takhle to vidím taky na Panorámu, nebo něco takovýho. Třeba volební šot nějaké menší strany :-)

jackies

Příspěvek od jackies » 28 črc 2008 15:13

Wohma píše:me hodnoceni zavisi na tom, jestli je to delano na kseft (treba jako ukazkovy poslech pro budouci klienty) nebo jako prezentace autora jako hudebnika.
jako obojí, s tím, že místo instrumentální melodie byl plánován zpěv
(ženský)

hodnocení ?

dano

Příspěvek od dano » 28 črc 2008 15:29

jackies: toto nie je nejaka vazna sutaz talentov, ale priatelske forum. tu sa da ist na ludi aj dopohody. proste take it easy :-)

jackies

Příspěvek od jackies » 28 črc 2008 16:04

dano píše:jackies: toto nie je nejaka vazna sutaz talentov, ale priatelske forum. tu sa da ist na ludi aj dopohody. proste take it easy :-)
Proč to píšeš ?
Co jsem provedl ? :)
V mém věku a situaci opravdu nemám potřebu někde nějak soutěžit :)
Mě jen zajímají vaše názory na jeden starý kousek, který jsem tu dal.

Zajímá mě vkus a hudební názory "obyvatelstva" ezone a psychologie.

I tenhle tvůj příspěvek mi tím něco dal.

peteness

Příspěvek od peteness » 28 črc 2008 16:41

tak to zrovna posloucham a pripada mi, ze to ma na vic nez na podmaz k poradu Panorama. Je to takovy napul cesty mezi Panoramou a necim hodne dobrym a zajimavym. Tzn. ze by to mohla byt velka vec, ale neco tomu chybi. Spis zvukove, tezko rict. Jinak do nastroju a efektu nema cenu kafrat, to uz je hotova vec a funguje to.

Wohma

Příspěvek od Wohma » 28 črc 2008 18:21

Se zajimavou vokalistkou (myslim si, ze hlavne barvou hlasu, protoze ty aranze a celkovy vyzneni (snad az na to solicko) je spis podkresovy) by to mohlo byt slusne, ale neni to muj salek caje.

Co se tyce zvuku - chybi tomu punch a komprese, ale zrovna u takove muziky bych to moc nehrotil, pokud s tim clovek nechce borit diskoteky :D

dano

Příspěvek od dano » 28 črc 2008 19:10

jackies: pohodicka. len na mna tvoje pripevky (nielen v tomto threade) posobili dost odmerane a az prilis vecne... uz v tomto tvojom poslednom pripevku smrdi aj clovecina, takze pohoda, nie si robot :-)

nooly

Příspěvek od nooly » 28 srp 2008 11:39

prijemny, ten rozjezd sem uplne necekal, kazdopadne pro toto existuje cela rada vhodnych aplikaci.

kyvaa

Příspěvek od kyvaa » 28 srp 2008 12:07

Ta kudrlinka s unisonem kytar co se tam občas mihne mi připomina refren skladby hidden ze sountracku k Dextrovi, seriálovému vrahovi.
Jemná asociace s latinou mi tam bleskla.

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 28 srp 2008 12:12

Chtelo by to remix. Mas rad acid jazz (incognito, brand new heavies...)? Hrotil bych to timhle smerem. Predelal bych beat na neco malinko vic cernoskeho :) na solovku bych naklatil kotel efektu aby neznela tak klasicky (jhinak je dobre zahrana), nafrazoval bych a malinko omladil smycce (jamiroquai styl) bo jsou moc tahle, vyhodil bych ty pistalky. Az moc mi pripominaji zakladni umeleckou skolu... A hlavne bych nekde prez net sehnal nejakou nejlepe britku se zajimavym hlasem, neco jako Sia... pak bych to pustil ven... ale to je jen muj nazor, nicmene na vek bych senevymlouval a zkusil bych udelat velky zvuk (rozumej, mixem i samply...) Good stesti

jackies

Příspěvek od jackies » 28 srp 2008 21:32

Obléct to do nového kabátu by to chtělo, toho jsem si vědomej, ale dělat to asi nebudu. Musel bych celé to dělat od začátku na čisto.
Zálohu už dávno nemám. Možná bych to našel ještě jen v midi na nějaké zaprášené disketě ve sklepě, kterou bych stejně už dneska ani neměl na čem přečíst.

Uvidím jak se budu v zimě nudit a jestli mě opustí můza, tak se na to možná zase vrhnu :)

organic

Příspěvek od organic » 29 srp 2008 01:33

vanoce vanoce prichazeji... hod to na trh pred vanocema s velkou cervenou baňkou a horici sviickou na obalu a mas na darecky.... hlavne ruuzovou nesetrit!! :) peace man
when i´m stoned i´m thinkin' in music...

http://www.myspace.com/organick1 , http://www.djbank.eu/organic

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 29 srp 2008 12:53

Pekna pohodavka na 1. poslech, moc dlouha, moc predvidatelna = po strance obecne kompozice fakt ukazka toho, jak se to ma delat, ale pro me vec, ktera me nechytne.

Prijde mi to, jako bych si sedl k Tyrosu nebo Fantomovi, pustil samohrajkovej rezim a jel tam jednotlive nastroje. Pokud to je ciste DAW zalezitost v kompu, tak klobou kolu, kez bych to tak umel. Pokud je to samohrajkova zalezitost, tak nic prevratneho.

Jinak ale souhlasim s brooklynem, micankem, wohmou - pekny, kvalitni (sam to takhle neumim), ale podkladovka.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

ninja

Příspěvek od ninja » 29 srp 2008 13:19

dvacet palcu nahoru...je to vyborny

Odpovědět