1995 - na ezone kompilaci

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
jackies

Příspěvek od jackies » 31 led 2009 21:36

synth_synth_synth_synth píše:Zajimalo by me zda je podklad/drum,basa,atd../ nejaka samohrajka nebo je to cele tvoje prace ? Kazdopadne je to fajn vec .....
Nepoužil bych nikdy žádný samohrajkový základ nebo cizí loop.
Nenepadá mě jediný důvod proč bych dělal.

Je to dělané na starém Pentiu 266hz. Cubase 2 + Orchestrator PRO (v době vzniku, docela slušný multitrackový softík) Zvuky z 95% ze zvukovky Turtle Beach Studio (ISA ! slot )a modulu Yamaha TG300 (možná ještě nějaký zvuk z VSTi, ale to už si nějak nepamatuji)
Kytary ac.Takamine (AKG 3000B) + noname el.kytara prohnaná přes Digitech RP7 Valve.

btw:
Docela už mi je i nepříjemné že jsem to sem vůbec dával.
Něco takového se sem prostě asi nehodí a nepatří.

edit : ještě jsem zapoměl, že je to celé dělané a míchané na obyčejné sračkovité komerční věži zn. AIWA :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 31 led 2009 22:50

nemam pocit ze by to bolo nieco co sem nepatri... ak sa za to dielko nehanbis a stojis si za nim a je to tvoja hudobna vypoved tak nieje dovod lutovat ze si to sem dal ...

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 31 led 2009 23:53

Navic je to pekne
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

jackies

Příspěvek od jackies » 01 úno 2009 01:16

jejda ! :) teď to tak pročítám zpět , a někdo nepochopil, že to je opravdu tak staré, a dělané před dost lety, kdy možná někteří z EZ ještě nevěděli co je Cubase.
Chybka se vloudila . Moje. Sorry.

dendy : nehambím a stojím , jen to tady do EZ v dnešní době nějak nezapadá :)

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 01 úno 2009 01:47

jackie a z ktereho je to roku 1995?
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

jackies

Příspěvek od jackies » 01 úno 2009 03:33

JJ, zhruba 1994.
Udělal jsem jí komplet jen v midi ještě na Atari STE v Cubase pro TG300 a TG100 (TG300 v té době převratný zv.modul :) z nostalgie jí mám ještě někde na půdě)
Nějaký rok ležela a pak dostala kabát jaký má doteď.
(je to možná i víc jak 10 let zpět)

micanek

Příspěvek od micanek » 01 úno 2009 06:04

proc by si to sem nemel davat? to, co jsem napsal pred pul rokem, ze se tomu da po hudebni strance jen malo co vytknout, podle me plati at uz delas jakykoliv styl.. to, ze zde maji lide radsi repetivnejsi zanry jim prece nebrani posoudit hudbni stranku pisnicky a v ni prece nejde o to, na cem je to delany... mimochodem, kdybych to slysel v 95, kdyz jsem byl skoro proti jakekoli komercis a sjizdel front line assembly, skinny puppy, tak bych asi napsal, ze je to totalni sracka :) stejne jako v lete davam za 2, remeslne opravdu dobre, ale bez ksichtu...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 01 úno 2009 09:17

uple suhlasim... v 95 som bol hudobne tiez uuuuplne inde a asi by som to odbil nejak podobne... ked si tak precitas reakcie v tomto threade tak su obecne pozitivnel.. taakze nas laskavo nepodcenuj, :-) vieme ocenit aj oldskool, nostalgiu a styly ktore zrovna nepocuvame kazdy den...

synth_synth_synth_synth

Příspěvek od synth_synth_synth_synth » 01 úno 2009 11:40

dendy píše:uple suhlasim... v 95 som bol hudobne tiez uuuuplne inde a asi by som to odbil nejak podobne... ked si tak precitas reakcie v tomto threade tak su obecne pozitivnel.. taakze nas laskavo nepodcenuj, :-) vieme ocenit aj oldskool, nostalgiu a [glow=red]styly ktore zrovna nepocuvame kazdy den...
[/glow]

Souhlas
Jinak jackies - nemas neco cerstvejsiho ?

Odpovědět