1995 - na ezone kompilaci

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
jackies

1995 - na ezone kompilaci

Příspěvek od jackies » 28 črc 2008 03:52

Tady je :
http://www.nominator.cz/1995.mp3

Prosil bych TVRDOU kritiku s důvody.
Prosím ale BEZ komentování výběru zvuku nástrojů a použití efektů jak je to tu zvykem.
To je pro mě nepodstatná a nedůležitá věc.

Stačilo by mi i jen info (stačí napsat číslo), kolikrát jste si to pustili, než jste vynesli svůj soukromý konečný soud 8)

nebo třeba takto :
Obrázek 1x
Obrázek 3x

díky za komentář

Vey

Příspěvek od Vey » 28 črc 2008 09:09

Nemusim to x-krat poslouchat, abych poznal, ze se mi to libi _) Prijemna pohodovka .. nemam co vytknout .. jak si to udelal, tak to je, chyby jsem nezaznamenal.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 28 črc 2008 10:26

Zacatku ala 80s jsem se lek, ale pak prijemna radiova pohodovka, asik to strihnu :)
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

dano

Příspěvek od dano » 28 črc 2008 10:40

Tie 80s v ktorych je to ukotvene mi az tak neprekazaju, aj ked ten zaciatok je predsa len silna kava. Paci sa mi ze to ma hlavu a patu, peknu harmoniu a je to muzikalne (proste nielen bezhlave tocenie knoflikmi). Fajn, mne sa to paci.

Ak by som mal napisat co sa mi nepaci, tak by som uz porusil tvoj vysloveny zakaz, nakolko modernejsie zvuky, pripadne nejake tie loopy by tomu urcite neublizili. Ale nic som nepovedal :-)

rastis

Příspěvek od rastis » 28 črc 2008 10:46

mne sa to lubilo, len 5 minut sa mi zda dlho. gitaru si si hral sam ?

jackies

Příspěvek od jackies » 28 črc 2008 14:02

rastis píše:mne sa to lubilo, len 5 minut sa mi zda dlho. gitaru si si hral sam ?
jj, ale to bylo v dobách, kdy jsem ještě aktivně hrával.
Něco bych dneska snad ještě zvládl, ale už se mi nechce cvičit :)

btw: to pískání na začátku a na konci (okarína) vám nevadí že je o pár centů podladěné ? :) Mě docela jo.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 28 črc 2008 14:30

jackies píše:
rastis píše:mne sa to lubilo, len 5 minut sa mi zda dlho. gitaru si si hral sam ?
jj, ale to bylo v dobách, kdy jsem ještě aktivně hrával.
Něco bych dneska snad ještě zvládl, ale už se mi nechce cvičit :)

btw: to pískání na začátku a na konci (okarína) vám nevadí že je o pár centů podladěné ? :) Mě docela jo.
Me 5 minut prijde zase malo :)
Peace
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 28 črc 2008 14:31

mne se vybavi ranni porad ceske televize panorama, jak tam bezi zivy zaznam z kamer v turistickych strediscich. anebo takova ta zprava v CT: z duvodu vymeny vysilaciho antenniho systemu vysilace jested bude omezeno vysilani v okruhu...bla bla. potom fadeout a zacnou Udalosti.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 28 črc 2008 14:32

Brooklyn / juanita juarez píše:mne se vybavi ranni porad ceske televize panorama, jak tam bezi zivy zaznam z kamer v turistickych strediscich. anebo takova ta zprava v CT: z duvodu vymeny vysilaciho antenniho systemu vysilace jested bude omezeno vysilani v okruhu...bla bla. potom fadeout a zacnou Udalosti.
Presne, skladba jako ze snehoveho spravodajstvi, je to uz druha skladba tady na ezone ktera mi pripomina CT, naposledy to byl povedeny Vespin od Jindyho.
Peace
Obrázek

micanek

Příspěvek od micanek » 28 črc 2008 14:33

myslim, ze by se to dokonale hodilo do toho poradu, nevim presne jak se to jmenuje, myslim, ze panorama... proste rano na CT2 jak poustej ty zabery z kamer po cesky republice s predpovedi pocasi, kde je v provozu vlek apod :) jinak podle me se necemu takovymu da po hudebni strance jen tezko neco vytknout, protoze jsou pouzity ty nejosvedcenejsi postupy, ktery jsou jen mozny :) druha vec vsak je, jestli to "nejosvedcenejsi" muze vubec nekoho oslovit, ja myslim, ze opravdu tezko - chybi tomu autoruv rukopis... tedy scteno podtrzeno vec ktery pusobi silene indiferentne

Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 28 črc 2008 14:34

micanek píše:myslim, ze by se to dokonale hodilo do toho poradu, nevim presne jak se to jmenuje, myslim, ze panorama... proste rano na CT2 jak poustej ty zabery z kamer po cesky republice s predpovedi pocasi, kde je v provozu vlek apod :) jinak podle me se necemu takovymu da po hudebni strance jen tezko neco vytknout, protoze jsou pouzity ty nejosvedcenejsi postupy, ktery jsou jen mozny :) druha vec vsak je, jestli to "nejosvedcenejsi" muze vubec nekoho oslovit, ja myslim, ze opravdu tezko - chybi tomu autoruv rukopis... tedy scteno podtrzeno vec ktery pusobi silene indiferentne
fakt? :]

micanek

Příspěvek od micanek » 28 črc 2008 14:38

2 brooklyn: Fakt co? :) indiferentni, osvedceny nebo panorama?

Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 28 črc 2008 14:41

micanek píše:2 brooklyn: Fakt co? :) indiferentni, osvedceny nebo panorama?
napsal jsem to samy minutu pred tebou.

micanek

Příspěvek od micanek » 28 črc 2008 14:43

no to me poser:) ale aspon nejsem sam... tvuj koment jsem fakt necetl -proste shoda jako krava... :)

Wohma

Příspěvek od Wohma » 28 črc 2008 14:44

V podstate sdilim micankuv (mimo jine :)) nazor, je to muzikantsky dobre udelane, ale krome podkresu v nejakym ze zminenych poradu v tom nevidim zadne vyuziti, rozhodne bych si to doma jen tak nepustil. Tim padem me hodnoceni zavisi na tom, jestli je to delano na kseft (treba jako ukazkovy poslech pro budouci klienty) nebo jako prezentace autora jako hudebnika.

Odpovědět