Depeche Mode - Welcome To My World (Pierre Savage cover)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
jazzym

Re: Depeche Mode - Welcome To My World (Pierre Savage cover)

Příspěvek od jazzym » 15 říj 2013 11:49

biscuit:
D Bowie a Nirvana su z rozdielnych svetov,.. Netvrdim že sa maju prerabky skladieb robiť iba jemnejšie .., Ale maju sa prenášať zo sveta do sveta , zo sveta pop do sveta grunge , zo sveta clasickej hudby do sveta metalu , zo sveta elektronickej hudby do sveta akustickej alebo naopak , to je zábavné ,.. dá sa samozrejme spraviť skladba aj v jednom svete inak ,..ale to je prave na schopnosti tvorcu či to dopadne dobre .. u pierra to nepokladam za najlepší krok.

add2. tak uchylnost som myslel aj ja istu slizackosť DM , ktoru podla mna pierre respektuje a zvetšuje , v istom mi naozaj pripadaju DM obdivovatelia nachylny na gay režim .. ale viac menej som tym chcel len zažartovať.
biscuit píše: mluvil jsem uplne o jinejch uchylkach, se sexualitou to az tak nesouvisi a je smutny, kdyz nekdo takhle vnima svet. male mesto, nebo nejaka zahorklost? nebo vlastni nelecena perverze? :mrgreen:
s každeho rožku trošku :wink:
Naposledy upravil(a) jazzym dne 15 říj 2013 12:05, celkem upraveno 1 x.

Pierre Savage

Příspěvek od Pierre Savage » 15 říj 2013 11:55

Podle me vubec nerozumite elektronicke hudbe... :-))). DM jsou prazaklad a tak to proste je. 8)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 15 říj 2013 11:58

ps: prazaklad je klackem po palici - "a hele, ono to zni..."

jazzym: s potesenim kvituju, ze ti aspon nechybi nadhled a smysl pro humor, kdyz uz teda nerozumis hudbe :mrgreen:
ps: sorry za masivni ot ;)

Pierre Savage

Příspěvek od Pierre Savage » 15 říj 2013 13:03

Kdyz vsichni dnesni djs poslouchali Michala Davida a jeho elektronicke opusy, DM nahrali v Hansa Black Celebration...:)

jazzym

Příspěvek od jazzym » 15 říj 2013 13:39

ja som sa stratil pri "poslouchali Michala Davida" :D ... míchal dávid :lol: .... no nic... nerozumim .. nezpoznam historiu DM a už vobec nedokažem nájsť nejaké spojenie medzi DJ s , michalom D a Depeche M .

sequel78

Příspěvek od sequel78 » 15 říj 2013 19:15

Jazzym k hudbe pristupuje ako k matematike kde su jasne dane pravidla :mrgreen:

Pierre Savage

Příspěvek od Pierre Savage » 15 říj 2013 20:21

Spojeni mezi M-ichalem D. a D-epeche M. je naprosto jasne!!! :-)

jazzym

Příspěvek od jazzym » 15 říj 2013 20:27

sequel :
To sa práve myliš , ja som najwačší cikán medzi bielymi 8) čo sa hudby týka , dal by som ti link čo o mne povedali na jednom inom fore ..ale neviem sa tam dostat lebo som dostal ban za práve také freewolne myšlienky čo sa tvorby týka.

Chápem ale kam tym mieriš .. lenže to je skor taká producentská matematika , ktorá ráta aj s premennou" počet poslucháčov" v rovnici :wink: a môžeš sa rozhodnuť či sa podľa nej budeš riadiť aby si bol uspešný alebo si budeš orbuiť muziku ktora nerozoznie uši sveta :mrgreen:

MDudas

Příspěvek od MDudas » 16 říj 2013 01:01

jazzym píše: add2. tak uchylnost som myslel aj ja istu slizackosť DM , ktoru podla mna pierre respektuje a zvetšuje , v istom mi naozaj pripadaju DM obdivovatelia nachylny na gay režim .. ale viac menej som tym chcel len zažartovať.
Fuha, ty to DM fakt moc nechapes. Odporucam nedrzat sa iba ich "vizualu", ale skor ist po obsahu. Ano, obcas boli obleceni trochu "inak". Hlavne M.L.Gore. Ale neboli to ziadne extremne dizajny typu Madonna ci M.Manson. Obcas trochu cierneho latexu, ale to je asi tak vsetko. Fuj, jazzym, urazil si mojich oblubencov. :x
DM su (povodne) tazki romantici, melancholici a praotcovia elektronickeho popu. 8) 8) 8) 8)
So ziadnym gay ani slizackostou to nemalo NIKDY NIC spolocne!!! Neviem, kde si to zobral. Este raz FUJ !

jazzym

Příspěvek od jazzym » 16 říj 2013 13:41

fuj . 8) dal som si trošku tour de videos od depeche mode a musim konštatovať že moj nazor ktorý som mal predtým , vytvorený na základe dojmu z muziky a toho mála vizuálu , je správny , potvrdený a som spokojný že som to odhadol už v rannej mladosti správne.

čo sa týka muziky pár málo vecí ma oslovilo ale vo všeobecnosti sa jedná o muzikálnu nudu. Je to postavené na jednoduchých kvázi chytlavých rifoch asi aj textoch v ktorých som našiel skryté narážky na problem odhalenia pravej sexuality :lol: napr. v Policy of Truth, .
Ale vystihol si to MDudas...Fuj je to pravé čo sa dá povedať o dojme ktorý na mna zanechal ten DM review .

asi by som mohol ponuknuť niečo z mojho súdka muziky ktorá v tej dobe a až do dnes oslovuje mna. 8)
tk napr. taký extravagantnejši Lenny Kravitz , Jamiroquai , alebo niečo tvrdšie Faith no More . :wink:

tak ešte raz Depeche mode je pre mna gayovo, podobne ako Pet shop boys , ktorý sa mi páči o niečo viac ,
gay gay gay ovo !! nechce a mi tam , bojim sa že ma vymr*aju a ješte neco chytnu :D

toto je podla mna opak hudobnej nudy :mrgreen:

sequel78

Příspěvek od sequel78 » 16 říj 2013 14:15

mas zvlastny pohlad na svet Jazzym... a teraz nemyslim len hudobny svet :roll:

biscuit

Příspěvek od biscuit » 16 říj 2013 14:59

jazzym: pockej, tady uz konci sranda, ty jsi fakt pomatenej. tyhle nazory patri do osmdesatejch let, nekam na venkov usa.

jazzym

Příspěvek od jazzym » 16 říj 2013 16:13

Tak nerobte zasa zo mna svalnateho neandrtalca hrajuceho americký futbal . Chcel som vyjadit moje dojmy .. tá muzika mi neni blízka feeling ktorý z toho na mna ide je pre mňa depresívny a podvedome sa tomu vyhýbam ... Ja som žánrovo široko spektrálny , páči sa mi metal,rock , funky jazz, počuval som rád aj klasiku , v poslednej dobe som na RnB dokonca aj Rap hip hop, .. trance , chillout etno muzika .. no a Depeche mode pre mna neni o kvalitnej hudbe ale o image a alternative životnom štýle o niečom čo ludí pohltí , a to mne prijde trochu ..dosť depresívne .

čo sa tyka gay ov ..mám rád ked už prekonali tu fázu kedy sa k tomu priznavaju.

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 16 říj 2013 16:25

O DM rict, ze to neni o kvalitni hudbe, je stejny jako rict, ze Beatles, Metallica nebo treba Michael Jackson neni o kvalitni hudbe..... :roll:
Kdyz mas hudbu rad, vyznas se v ni a umis ji poslouchat, tak prece desky Depeche Mode nemuzes odpalit, ze to "neni kvalitni hudba" at uz te nebavi jakkoliv

Rict ze je treba metal nebo hiphop jen o poze bych si rozhodne rict netroufl.:-) A to me rockeri dost smrdi a rockovy postupy serou.. :wink:
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Odpovědět