Depeche Mode - Welcome To My World (Pierre Savage cover)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Pierre Savage

Depeche Mode - Welcome To My World (Pierre Savage cover)

Příspěvek od Pierre Savage » 12 říj 2013 19:02

Ahoj,

"moje :-)" nova produkce. Ne to neni moje, jsou to DM (ktery miluju) v mym podani (Jackies bude vedet... :-)). Kritiku vitam. Diky a zdar vsem.

MDudas

Re: Depeche Mode - Welcome To My World (Pierre Savage cover)

Příspěvek od MDudas » 13 říj 2013 00:21

Dobre! Nema to ten uplne DM-sound, ale ako remix moze byt.
+ fajn spev (aj ked farbou je to viac rockovy spev)
+ hutny zvuk
+ 3:26 Depeche 8) ! este mi tam v pozadi chybal nejaky glide o jednu oktavu dole

- "sinclairovy" hlas (2:20 atd) - vtipna myslienka, ale lepsie zapasovat
- uvodne bicie - tak sterilne bicie by DM nikdy nepouzili

Neviem, nakolko su to sample a na kolko "poctiva" klavesovka, ale slusne !

Pierre Savage

Příspěvek od Pierre Savage » 13 říj 2013 19:50

Diky... 3:26 vono totiz je problem s tim Gorovym backing vokalem... Ma super jakoby jemnej tembr a v kontrastu s tim Gahyho je to proste bozi :-). No a ja navic neumim backing vocs vubec smichat, vzdycky z toho vyleze koule, kterou musim pridat, aby byla slyset, ale pak zase prevalcuje ten main vox... To jsem v pytli :-). A s tema bicima vim, to je jen jakoby dubstepovej groove... Chtel jsem to pojmout po svym a ne to udelat jako DM sound. Ale dik moc

Pastor

Příspěvek od Pastor » 15 říj 2013 09:47

Super.Hlas nemá chybu.

jazzym

Příspěvek od jazzym » 15 říj 2013 10:23

:| pierre
to si naspieval sam a urobil nanovo muziku ?
priznam sa že nemám moc DM v láske ,.. nie kôli muzike tá je vcelku slušná ale kôli akejsi úchylnosti.. a tvoj počin tú úchylnosť taknejak oslavuje :lol:
nepoznal som tú skladbu keď som si tvoj track vypočul prvykrat a musím konštatovať, že sa mi to nepačilo , ako po zvukovej tak aj po obsahovej stranke. Až pred chvíľou som si dal tú námahu kuknúť originál toho songu a ten sa mi k môjmu prekvapeniu páčil :roll: .
To video čo si urobil je ok ..,.. aj keď je to v štýle tej uchylnosti čo na DM nemusím.
Ak si ten song urobil od A-Z tak klobúk dolu , napriek výsledku.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 15 říj 2013 10:44

me proste novejsi produkce od dm tezce nebavi. bohuzel to plati i o tomhle coveru, i kdyz co se tyce vlastni invence, tak mi to prijde plnohodnotny ;) zpev se mi libi taky, akorat hlas bych tam chtel slyset asi o malinko vic dole hutnejsi (asi to k dm patri).

jazzym: uchylnost? tu je potreba oslavovat a za tu svou se nestydet. kdyz poznas cloveka s neskodnou uchylkou, muzes si bejt skoro jistej, ze nema nejakou dalsi, nebezpecnou a zlou... lidi co pusobi prilis hladce jsou nejvic slizci.

Pierre Savage

Příspěvek od Pierre Savage » 15 říj 2013 10:46

Diky. Jo jo, my bejvali... a mozna i dosavadni Devotees jsme tak trosku uchylaci :-)... Sam a muziku a video... Pomahal mi s tim kamos malir... ja bych to psal jako dobytek :-). Diky za nazory :-)

Pierre Savage

Příspěvek od Pierre Savage » 15 říj 2013 10:53

Biscuit: Ano diky, neskodna uchylka... To je dobry, to musim rict svy pritelkyni... :-)

jazzym

Příspěvek od jazzym » 15 říj 2013 11:08

DM je v podstate elektronicka muzika ..aspon pre mna . A urobit cover .. kde je tej elektronickosti viac je ako keby niekto urobil z metalovej skladby tvrdšiu metalovu skladbu ..proste to je uz moc..

myslím že by sa to malo skôr preriediť zvukovo aby vynikol tvoj feeling ktorý chceš do skladby dostať .. povedzme nový pohlad na skladbu.

pierre a tvoje prítelkyne je ženská ? :roll:

Pierre Savage

Příspěvek od Pierre Savage » 15 říj 2013 11:24

Cha! :-) Ano, zenska... Jasne... Ale ja je miluju hroooozne dlouho a delam elektronickou muziku, cili mas pravdu, ale ja je akusticky (nebo i jinak) delat nechci.. a asi ani moc neumim. Cili to je MUJ pohled na tu skladbu, samo ze asi nijak novatorskej, ale ja je proste miluju... (a nejsem gay :-))

biscuit

Příspěvek od biscuit » 15 říj 2013 11:27

jazzym: fakt divne nazory mas :-) kdyz udelala nirvana cover bowieho songu the man who sold the world, tak se vlastne dopustila faux pas, protoze original byl min rockovej, nez acoustic grunge v podani cobaina a spol.?

jazzym

Příspěvek od jazzym » 15 říj 2013 11:30

Pierre Savage píše:... (a nejsem gay :-))
biscuit píše: uchylnost? tu je potreba oslavovat a za tu svou se nestydet.
kludne sa priznaj 8) ja neodsudzujem .. gay komunitu celkom rád pozorujem , teda aspon tu umeleckú metrosexuálnu pokladám za celkom zábavnú.
No ale ked hovoríš že ne tak ne .. nechame to na jindy :D

biscuit

Příspěvek od biscuit » 15 říj 2013 11:38

ujizdime nekam jinam... bud klidnej, ja jsem klasickej testosteronovej dominantni heterosexualni samec a za metrosexuala se taky nepovazuju, i kdyz rad pouzivam drahe parfemy. mluvil jsem uplne o jinejch uchylkach, se sexualitou to az tak nesouvisi a je smutny, kdyz nekdo takhle vnima svet. male mesto, nebo nejaka zahorklost? nebo vlastni nelecena perverze? :mrgreen:

Odpovědět