Dying Passion vs. PV - WORDS - song dle zadání

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 11 kvě 2007 11:29

No, já s tím samo taky souhlasím.
Ale jak jste si asi všimli, snažím se tomu songu udělat remix a chtěl jsem tomu dát jinej ksicht. Většinou mám ve zvyku z originálu využít jenom zpěvovou linku.

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 11 kvě 2007 12:10

Treba takovy Underworld vs Massive Attack u taboraku, to by byl panecku battle.

PV: No, nechtel jsem ti do toho zase rejpat, ale kdyz uz tu neco zaznelo:) Ten remix se mi moc nelibi. Zvuk je na muj vkus moc spinavej a ani ne moc zajimavej, obcas i neprijemny na poslech - vsechno hrozne ostry a saturovany. Bici linka je tragedie, jak z trackeru a ten zpev vytrzenej z kontextu uz ztraci jakykoliv kouzlo. Sorry, ze ti kazim radost, ale takovej z toho mam pocit.

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 11 kvě 2007 12:13

Mně kritika nevadí. Naopak. Ono to občas člověku otevře oči :wink:
Dám tomu pár dnů a uvidíme, co z toho vyleze.

nathanael

Příspěvek od nathanael » 11 kvě 2007 12:25

no znám teda hodně úspěšnejch songů, co se u táboráku nezpívají a stejně jsou dobré...co taková billie jean od jacksona, nebo cokoliv od prodigy - úspěšné, oblíbené, ale že by si to pobrukoval kdejaký vandrák, tak to asi těžko - na to je tu yeasterday atd....myslim, že to nejde takhle zjednodušovat...

pv: fakt že když v tom remixu vytáhneš ten refrén, nebo celou tu melodii (která teda ale ve zbytku už není nic moc - refrén je good), tak to bude lepší - a ten hlas se v první verzi remixu hodně ztrácel, teď je to možná lepší, ale stejně nevim nevim...hlavně já mám za to, že tenhle remix dělal nějaký memo a ne ty - ty to asi doděláváš zvukově, nevim jak to je, ale pokud kritika, tak k tomu memovi co to takhle zkoncipoval...

freecoolin

Příspěvek od freecoolin » 11 kvě 2007 12:27

billie jean od jacksona to sy myslim by zahrát na španělku šlo ty progigy už huře :D

nathanael

Příspěvek od nathanael » 11 kvě 2007 12:32

billie by šla zahrát určitě, ale spíš jsem to myslel tak - ale kdo to reálně hraje...

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 11 kvě 2007 12:35

nathanael píše:...hlavně já mám za to, že tenhle remix dělal nějaký memo a ne ty - ty to asi doděláváš zvukově, nevim jak to je, ale pokud kritika, tak k tomu memovi co to takhle zkoncipoval...
Nene, to je komplet moje "práce". Memo mix jsem to nazval z jistých důvodu, řekněme zatím pracovně. Ale ten název je vedlejší.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 11 kvě 2007 12:36

nathanael: nejde samozrejme o to, ze by si to hrali vandraci, ale ze by MOHLI, kdyby chteli... proste ze to ten clovek prvotne skladal na kytare nebo klaviru... ale nekdy to nemusi platit, treba nejaky click and cuts maj ASI uz jiny pravidla... nad tim ted docela premejslim

jinak novy prodigy dokonce kytary pouzivaj a stary by asi sly zahrat... umim si to predstavit...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

nathanael

Příspěvek od nathanael » 11 kvě 2007 12:42

pv: aha, tak to mě zmátlo ten název, sem myslel že to dělal nějakej úplně jinej týpek - tak to totiž i znělo, originál je the best...

Cyril: tjn, potom jde s trochou snahy zahrat skoro vsecko, ale fakt si nemyslim ze by to nekdo delal a bylo by mu to prijemne...napriklad ten tvuj noise by na kytaru sel zahrat tezko, leda bys ji hodil do ohne a poslouchal jak hori :) jasne ze nepocitam tu melodii cos tam dal, ale ty ruchy...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 11 kvě 2007 13:47

nathanael píše:billie by %u161la zahrát ur%u10dit%u11b, ale spí%u161 jsem to myslel tak - ale kdo to reáln%u11b hraje...
Copak hraje, ale kdo to zpiva - "Billie Jean is not my lover Uch, A!, She's just a girl who claims that I am the one E!, E!, E!, But the kid is not my son A! aUUUUU !!! Jeea A!..."

nathanael

Příspěvek od nathanael » 11 kvě 2007 13:52

Kermitak: hehe, to jo no...podobnej úchyl je snad jen justin timberlake...ale já jinak michaela respektuju za to co dokázal...

Cyril

Příspěvek od Cyril » 11 kvě 2007 14:03

nathanael: ale ja nerikal ze ten "muj" noise je dobra skladba :)))
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 11 kvě 2007 14:03

Mno, neberte to, prosím, nikdo nijak osobně, ale ... :cry:
Mě fakt nezajímá, co jde nebo nejde zahrát u táboráku a podobně. To se fakt na mě nikdo nezlobte. Jsem rád za každý názor (i kritický) a respektuju to, ale OT mě fakt nebaví. A že se to tady děje v poslední době hojně.
To zamykám a odemknu, až budu mít další verzi a bude o čem diskutovat. Třeba sem ještě někdo něco napíše :lol:

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 17 kvě 2007 09:45

Aktualizováno

Words (remix)

nathanael

Příspěvek od nathanael » 17 kvě 2007 09:51

no takhle po prvním poslechu se mi to určitě zdá lepší než ten předchozí remix...kopáky už jsou průraznější a ta pasáž s tou basu co příjde nějak po druhé minutě je úžasná, je slyšet že sis s tím mnohem víc pohrál, nenudí to, fakt je to fajn...

Odpovědět