Inquisitor - Hra a soundtrack

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Kermitak
Moderátor

Re: Inquisitor - Hra a soundtrack

Příspěvek od Kermitak » 06 lis 2009 14:52

Amorph píše:a k tomu pribalenej 1000 strankovej roman od tandemu Szapkowski-Eco.

Hmmm... ;)
Kazdopadne jsem na to zvedavej.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 13 lis 2009 22:59

Da se nekde stahnout demoverze? Nemuzu ji nikde najit...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 13 lis 2009 23:46

demoverze neni a pravdepodobne ani nebude. U hry tohodle typu to moc nejde. Ale uz budou prvni recenze. Resp. prvni uz vysla ve Score, Inquisitor dostal skromnych 80% ;) A budou i nejaky delsi videa ze hry. kdyztak doporucuju sledovat www.inquisitor.cz

Cyril

Příspěvek od Cyril » 22 říj 2010 19:58

Tak co, dohrali jste nekdo Inquisitora? Hudba je v nem moc dobra :) Ja jsem tu hru zkousel (uz je to dlouho), vazne jsem uvazoval o koupi (takovejhle projekt si zaslouzi podporit), ale nakonec me to prestalo bavit :( Namet, atmosfera, hudba, grafika - vsechno super, ale ma to dost hacku. Drsna obtiznost by nevadila, ale tady mi to prislo jakoby samoucelny a umele nahoneny (nesmyslny mnozstvi nepratel, neustaly onemocneni/otrava od zombiku...). Pak me bohuzel nebavily texty a predevsim system dialogu, kde se clovek muze kazdyho ptat porad dokola na ty stejny nudny otazky je fakt desnej. Texty jsou (i kdyz musely dat silenou praci) podle me jedna z nejvetsich slabin Inquisitora. Taky myslim, ze by to cely bylo daleko pusobivejsi, kdyby se magickyma a fantasy prvkama (hordy orcu na kazdym kroku atd.) vic setrilo, takhle mi to prislo fakt prehnany... Kazdopadne je to ale hra s uplne ojedinelou atmosferou a tvurci si zaslouzi hlubokou poklonu.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 26 říj 2010 23:33

Cyril: tak to velmi dik za podporu. Trochu podobny, jako si v knihkupectvi "pucit " knizku a potom, co ji pulku prectes se rozhodnes ji nezaplatit, protoze ti styl uplne nesednul.

Nicmene k pripominkam. Texty nejvetsi slabina? Hm, covece, tak to sis asi opravdu nevybral dobre, podle me (a podle vetsiny hracu, co to hrali) jsou texty naopak nejsilnejsi cast hry. Da se to skoro brat i jako pocitacova hra vystavena okolo romanu. Je to proste tak, ze bud chces inquisitotra cist a nebo to neni hra pro tebe. S tou obtiznosti nelze nez doporucit posledni patch. Patche totiz opravdu hodne veci v hratelnosti upravily a vylepsily.

No, ale i tak dik za reakci;)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 27 říj 2010 01:01

Kurvafix asi trictvrte hodiny jsem to hledal na foru inquisitor.cz, protoze tvoje odpoved me trosku nadzvedla ze zidle...

"Lukáš Macura (faq@cinemax.cz) - 18.11.2009, 09:23
demo nyní neplánujeme, pokud jako demo použijete "kamarádovu" kopii, tak se zlobit nebudeme, předpokládáme, že ten kdo nechce být zlodějem je schopen sám rohodnout, kde končí hraní na zkoušku :)"

Takze asi tak - chvili jsem hral (podle me dostatecne, abych zjistil, o cem ta hra je), a pak jsem se rozhodl to nekoupit a skoncit. Tvoje reakce mi prijde dost precitlivela - navic hudbu jsem ti chvalil :)

P.S. koukal jsem nahodou na video s grafikem V. Peckou a ja si rikam sakra odkad ho znam... strasne casto jsem ho potkaval pred barakem a navic jsem ho videl na krav maga kdyz jsem tam chvili chodil... a koukam na adresu CINEMAX a on je to sousedni barak kde jsem skoro celej zivot (do nedavna) bydlel :)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 27 říj 2010 09:30

ok, s tim demem mas vlastne pravdu. Jen to prohlasovani, jak si to zaslouzi podporit v rozporu s tim, jak ti to vlastne nestoji za to, mi prislo jako typicky ceske pokrytectvi. Ale dobra, rekneme, ze jsem precitlivelej (a je cemu se divit, kdyz jsem se na tom skoro tech deset let podilel?)

Hehe, tak to je vtipny s tim Vojtou a se Zbraslavi, no svet je malej, to jsme se tam pravdepodobne taky nekdy potkali, dost mozna na dvorku na pivku na zahradce;)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 27 říj 2010 14:14

Amorph: chodite do pristavu, jo? :) Ja spis doporucuju keltskej pub, tam je to fakt prijemny.

P.S. ok, ja jsem pokrytec (penez neni nazbyt), ty jsi precitlivelej (zcela pochopitelny u takhle "fanouskovskyho" projektu tak dlouho vyvyjenyho), co sme si to sme si, neee :)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 04 lis 2010 13:51

Cyril: do Patia (Opida) chodime obcas na obed i kdyz za posledni rok se to tam dost zhorsilo, ale na pivko k nam na bowling "U Stromecku".

Odpovědět