little weird orchestra - winter breeze

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
jackies

Re: little weird orchestra - winter breeze

Příspěvek od jackies » 09 led 2011 15:41

lwo píše:No to byla docela sranda ten test, ale asi se nekde stala chyba nebo jsem podvadel, protoze mi vyslo 88.9% správné.
Nebo jsi to tam prostě nějak odklepal a ono ti to náhodou vyšlo, nebo máš jednoduše nějaký hudební sluch.
Pak mi to nějak nekoresponduje PROČ ta neladící kytara :wink:

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 09 led 2011 15:42

Ivo: právě precizně naladěné kytary jsou jedním z hlavních znaků satanismu!!
to ví každý...
:)

lwo

Příspěvek od lwo » 09 led 2011 15:45

Ivo píše:
lwo píše: Chapu, ze lide jako Ivo, atd, kteri jsou profisionalove a pohybuji se v te "libive" hudebni sfere ala Krystof atd. budou mit problem s timto,
Haha :D no to se povedlo :) no to by ses divil v jaké sféře se občas pohybuju ... pravda ale je že i ti nejtemnější dead satan black weird metalisté mají kytary naladěné :)

Ono je to fakt az tak dulezite mit tu kytaru naladenou? To neexistuje zadny clovek na svete, ktery hraje na rozladenou kytaru? Jestli ne, tak ja budu asi prvni a budu v tom pokracovat. Protoze to tak nejak patri k te me povaze se tezce a nerad zarazovat do uz predem napsaneho. A taky mam problem s pravidly a casto a rad je porusuji teda:)

Mimochodem rytmicky test dopadl na 73%.
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

lwo

Příspěvek od lwo » 09 led 2011 15:47

jackies píše:
lwo píše:No to byla docela sranda ten test, ale asi se nekde stala chyba nebo jsem podvadel, protoze mi vyslo 88.9% správné.
Nebo jsi to tam prostě nějak odklepal a ono ti to náhodou vyšlo, nebo máš jednoduše nějaký hudební sluch.
Ok, tak proste je i ten hudebni test na hovno anebo to byla nahoda. Proste jsem hudebne hluchy, protoze Jackies tak rekl. No nejak se s tim uz budu muset smirit. Doufam, ze jsem si tim nic nepokazil a nebude se stydet se mnou jeste jednou spolupracovat takovy C9000 treba:)
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 09 led 2011 15:49

jackies píše:
Protože to tak prostě chtěl.. a tobě se to prostě nelíbí..

tak už to neřeš..

jackies

Příspěvek od jackies » 09 led 2011 15:52

lwo píše:Proste jsem hudebne hluchy, protoze Jackies tak rekl. No nejak se s tim uz budu muset smirit.
Myslím, že spíš neumíš číst. Nic takového jsem nenapsal.
Naposledy upravil(a) jackies dne 09 led 2011 15:54, celkem upraveno 1 x.

lwo

Příspěvek od lwo » 09 led 2011 15:54

jackies píše:
lwo píše:Proste jsem hudebne hluchy, protoze Jackies tak rekl. No nejak se s tim uz budu muset smirit.
Myslím, že spíš neumíš číst.
Anebo neumim anglicky, protoze to tam bylo vsechno v anglictine, i ta cislovka byla napsana anglicky, tak mozna proto.

jackies

Příspěvek od jackies » 09 led 2011 15:55

Končím.
Ahoj.

lwo

Příspěvek od lwo » 09 led 2011 15:56

jackies píše:Končím.
Ahoj.
Ahoj. Diky za ten test. Vcelku zajimave.

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 09 led 2011 16:11

:(

A jéje..
Pán houslového klíče šel do tebe hustě..
Nabyl sem dojmu, že šlo zkoro o osobní rozměr...

Je dobrý že sou tu takovýhle " osobitý " postavy..
Opravdu ze SC se to nedá srovnat :)

Ber to z lepší stránky - aspoň je tu sranda!

Těšim se moc na další věci!

lwo

Příspěvek od lwo » 09 led 2011 16:15

Ale nee. Ja vim, co me tady ceka, prave proto ty tracky tady davam. Nikdo me do toho nenutil, jsem to tady nahodil z vlastni vule:) Jsem rad, ze to je tak tady, protoze vim, ze tady reknou lidi, co si mysli. Kazdopadne jsem uspel. Protoze nejhorsi, je kdyz si nikdo nevsimne tve tvorby. At uz je to kritika, nebo zajem. Donutilo to toho cloveka reagovat, proste se musel k tomu vyjadrit. Na SC jen chvali, kdyz se jim to nelibi, tak jen poslechnou a jdou dal a nezanechaji zadnou stopu

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 09 led 2011 16:24

jojo tady je to kritika - sc je "partička lidiček..." ale mam to tam raad

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 09 led 2011 16:25

lwo píše:
Ono je to fakt az tak dulezite mit tu kytaru naladenou?
Na tom holt celá hudba stojí, jako na úplně základních prvotních kamenech :) Aby věci nějak dohromady frekvenčně ladily :) (v rámci nějakého systému i přirozených rezonancí). A není to nějaký racionální výmysl, ale holt vesmírná matematika (viz už Pythagoras). Intervaly jsou intervaly a jejich souzvuky, případně melodie dělají hudbu. A nemá to ani nic do činění s "profesionalismem" apod. I žákovi 1. ročníku LŠU je třeba naladit nástroj, jinak je to kakofonie, kterou lidské ucho a mysl nestráví ... Čisté (nefalešné) tóny jsou základem jakékoliv (poslouchatelné) hudby a pokud někdo hraje falešně, není to hudba, ale technicky neumělé pokusy o ni ... Bude-li třeba někdo zpívat falešně, pozná to i malé dítě (pokud není úplně hluché ...). Moje rada je - amatérsky nebo profesionálně, pro radost nebo rutinně, relaxačně nebo napjatě, tiše nebo hlasitě - hrej čistě :wink: A když ti to nejde, cvič to ... Bohatě se ti to odmění :) Jinak to nebude ani amatérské ...

lwo

Příspěvek od lwo » 09 led 2011 16:30

No problem bude asi v tom, ze jsem chodil 12 let na klavir a ten se ladit nemusel:) Kytaru ladit umim, vim jak se pouzivaji ladicky, dokonce i jednu vlastnim. Me se to proste ale konkretne v tomto tracku libi. Jsem tam jeste na ty kytary hodil chorus, protoze mi to pripadalo, ze to tu falesnost zvyraznilo.

lwo

Příspěvek od lwo » 09 led 2011 16:34

Prvotsky píše:jojo tady je to kritika - sc je "partička lidiček..." ale mam to tam raad

jj. SC je particka lidi, co si doma delaji hudbu a dela jim to radost a nekteri od toho proste neocekavaji ze je to proslavi, protoze je to bavi a dela jim radost se o to delit s jinyma lidmi, proto to delaji. I kdyz je jich tam moc, co jsou hladovi po tom LABELU, co jim zmeni zivot.

Odpovědět