little weird orchestra - winter breeze

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
lwo

little weird orchestra - winter breeze

Příspěvek od lwo » 08 led 2011 19:50

zdravim audiozone.

tak je tady novy rok a s nim nove tracky. tak tady je jeden novorocni ode me. nemuzu se dockat, co na to rekne ceske publikum:)

http://soundcloud.com/littleweirdorches ... ter-breeze
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

tomy45

Re: little weird orchestra - winter breeze

Příspěvek od tomy45 » 08 led 2011 19:57

Velmi dobre!!

tony9

Příspěvek od tony9 » 08 led 2011 20:02

Fakt dobrý, alespoń kompozičně. zvukově se k tomu moc nevyjadřuju , protože nemám moc zkušeností se zvukem. Parádní je i ta kapku podladěná kytara. Snad jenom ke zvuku, nic mi tam nevadí.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 08 led 2011 20:26

rozldena gitara je dnes v mode ? 2 minuty 30 sekund dlhe intro .. a potom dokola daka hatlanina .. pre mna palec dole ..

lwo

Příspěvek od lwo » 08 led 2011 20:43

no kdybych vedel, co je dneska v mode, tak bych uz asi nikdy nemusel chodit do prace. jinak rozlazena kytara neni v mode asi, ale jsou tady takovi jako ja, kteri tu kytaru neumi naladit a presto chcou na ni hrat:)

jinak diky za koment. nekdy mi musis poslat ten tvuj manual na song, ktery urcuje jak dlouhe intro musi byt, potom jak dlouha sloka, refren atd:)
vrcholem me hudebni kariery bude track, ktery mi Pytkin pochvali a Tomy ho bude chtit zremixovat:)

jackies

Příspěvek od jackies » 08 led 2011 20:48

JEDINÝ kladný moment, který na tom oceňuji je právě ta kytara.
I když je to horor, ale oceňuji tu SNAHU vzít do ruky nástroj a něco nahrát a zahrát.

edit : buď skromný a na Pytkina hodný, všichni tě chválit nemůžou. To je prostě život.
Navíc není české publikum, takže o jeho názor asi nestojíš :)
Naposledy upravil(a) jackies dne 08 led 2011 20:52, celkem upraveno 2 x.

Prvotsky

Příspěvek od Prvotsky » 08 led 2011 20:48

prijemny poslech!

Pohoda je to.

Nic dramatickýho se tam neděje ani to nemá žádnou konkrétnější linku, ale ubíhá to hezky a poeticky.

Jestli bych nějakou hudbu popsal jako nekonfliktní tak asi tuhle.

Fakt moc příjemný - obsahově i zvukově.

díky!

P.

lwo

Příspěvek od lwo » 08 led 2011 20:57

jackies píše:JEDINÝ kladný moment, který na tom oceňuji je právě ta kytara.
I když je to horor, ale oceňuji tu SNAHU vzít do ruky nástroj a něco nahrát a zahrát.

edit : buď skromný a na Pytkina hodný, všichni tě chválit nemůžou. To je prostě život.
Navíc není české publikum, takže o jeho názor asi nestojíš :)
ja nejsem zly preci.) a Slovak jako Cech, ja rozdily tady nedelam, takze i o jeho koment stojim.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 08 led 2011 21:21

lwo : intro by mi nevadilo , ze je 2;30 .. keby ma niecim zaujalo .. tu bolo 2.30 nudy .. a ked uz sa to akoze rozbehlo , tak zase nic zaujimave .. teda ak nepovazujeme rozladenu gitaru za zaujimavu .. A kritiku ber pozitivne .. Ked ta budu vsetci chvalit , tak sa nebudes zlepsovat .. Mne ten tvoj song proste nic nehovori .. Ja dokazem aj veci pochvalit .. Vypocuj si toto trebars : ./nove-tracky/z-jineho-soudku-t14164.html .. Citis tam nejaky rozdiel proti tvojej pesnicke ?

c9000

Příspěvek od c9000 » 08 led 2011 21:35

Mě se to líbí, má to pěknou náladu, zvuky se mi líbí. Vytáhnul bych bicí komplet. Ta kytara na začátku je trochu ropzjetá ale nevadí mi to, dost často mi to taky neladí, tak vím o čem to je a ne vždycky musí všechno ladit :wink: . Hlavní je že je z toho hned na první poslech cejtit Danův rukopis a to je myslim velký plus. Kdybch to slyšel kdekoli jinde tak bych to hned poznal, podle zvuků atd. Za mě palec hore!
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 08 led 2011 21:37

Ta rozladěná kytara to pro mě činí skoro neposlouchatelné ... ufff ...Existují ladičky nee ? :wink: I kdybych si ji odmyslel, připadá mi to jako celek takové drobet až moc "mechanické" - rozjede se "strojek", přidá se pár "součástek", ale něco co by opravdu zaujalo, se nějak pořád neděje ... Ale ty úvodní zvuky jsou pěkné a nadějné (než nastoupí ta kytara). Chtělo by možná jen aby na ně něco zajímavého navázalo, něco, co se posluchače trošku dotkne, trochu hudby, nebo něčeho originálního, trochu života do toho ... :) Toť můj dojem ...

lwo

Příspěvek od lwo » 08 led 2011 22:04

Pytkin píše:lwo : intro by mi nevadilo , ze je 2;30 .. keby ma niecim zaujalo .. tu bolo 2.30 nudy .. a ked uz sa to akoze rozbehlo , tak zase nic zaujimave .. teda ak nepovazujeme rozladenu gitaru za zaujimavu .. A kritiku ber pozitivne .. Ked ta budu vsetci chvalit , tak sa nebudes zlepsovat .. Mne ten tvoj song proste nic nehovori .. Ja dokazem aj veci pochvalit .. Vypocuj si toto trebars : nove-tracky/z-jineho-soudku-t14164.html .. Citis tam nejaky rozdiel proti tvojej pesnicke ?
Jestli ta ma odpoved pusobi tak, ze neumim brat kritiku, tak to se omlouvam, to tak neni. prave kritika da cloveku neco ( je, ale rozdil mezi kritikou a kritikou taky) a ne chvala. Takze dekuji za koment. Ja jen odpovedel na otazku tvou. Tot vse. Jinak kytaru mam problem naladit, nevim jestli to je mnou nebo tim srotem za 1500,- , na ktery hraju. Ale kdyz uz mi tak v rohu lezela, tak jsem ji chtel oprasit. Kazdopadne diky za koment a doufam, ze jich bude vice. A k te skladbe, co jsi mi poslal. Nechci urazit autora, ale me se to nelibi. To ale neni o tom jestli je ten autor skladby dobry nebo ne, jestli hraje na naladenou nebo na nenaladenou kytaru. To je o vkusu. A muj se velice lisi. A navic jsem trosku alergicky na takovy ten Indicky projev. Ale zvukove to je urcite o necem jinem nez ta moje vec. Ale s tim nic neudelam, protoze neumim tak pracovat se zvukem. To ale neznamena, ze se nemuzu snazit delat hudbu, ze ne?

lwo

Příspěvek od lwo » 08 led 2011 22:05

c9000 píše:Mě se to líbí, má to pěknou náladu, zvuky se mi líbí. Vytáhnul bych bicí komplet. Ta kytara na začátku je trochu ropzjetá ale nevadí mi to, dost často mi to taky neladí, tak vím o čem to je a ne vždycky musí všechno ladit :wink: . Hlavní je že je z toho hned na první poslech cejtit Danův rukopis a to je myslim velký plus. Kdybch to slyšel kdekoli jinde tak bych to hned poznal, podle zvuků atd. Za mě palec hore!
Dik Honzo. Zejmena za ten rukopius:)

lwo

Příspěvek od lwo » 08 led 2011 22:08

Ivo píše:Ta rozladěná kytara to pro mě činí skoro neposlouchatelné ... ufff ...Existují ladičky nee ? :wink: I kdybych si ji odmyslel, připadá mi to jako celek takové drobet až moc "mechanické" - rozjede se "strojek", přidá se pár "součástek", ale něco co by opravdu zaujalo, se nějak pořád neděje ... Ale ty úvodní zvuky jsou pěkné a nadějné (než nastoupí ta kytara). Chtělo by možná jen aby na ně něco zajímavého navázalo, něco, co se posluchače trošku dotkne, trochu hudby, nebo něčeho originálního, trochu života do toho ... :) Toť můj dojem ...
No co na to rict? Snad jen doufam, ze jsem nezpusobil nejakou zdravotni ujmu a pokud ano, tak se omlouvam teda :wink:

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 08 led 2011 22:11

No to néé :) Ale možná by chtělo specifikovat hned na úvod jestli očekáváš jen zdvořilé formální pochvaly, anebo spontánní upřímné subjektivní dojmy ?

Odpovědět