mashy muxx - never satisfied

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
onehalph

Příspěvek od onehalph » 10 bře 2006 13:16

Tudy: konec se ladil dlouho - a stejne vzdycky nekdo z nas "brblal" - a odtud pak nazev Never Satisfied :-) Ke zkreslenym kytaram mam vyhrady taky - do posledni chvile jsem si pohraval s pokusenim vsechny prehrat - ale nakonec se mi to jakz takz uz pozdavalo a termin horel - kazdopadne je to pro me pouceni pro priste, ze mam nahravat vsechno :-)
Jinak diky za pripomenuti naseho tributu - to byla strasna sranda a naprosty pionyrsky hardcore podminky na realizaci - kdyz to popisuju, tak kazdej krouti hlavou :-)))

rastis

Příspěvek od rastis » 10 bře 2006 13:42

Pocuvol som to v robote na PC repro, a nevadilo mi na tom nic, ani na hudbe, ani na zvuku, ani na anglictine (a to sme mi Slovaci povestni svojou citlivostou na dobru anglictinu :). Vypocujem si to este doma vecer. Nechcelo by sa Ti rozpisat viac konkretnosti (sposob snimania bicich, gitary, git. aparat...).

onehalph

Příspěvek od onehalph » 10 bře 2006 13:54

rastis: pokud nekoho neco zajima - rad zodpovim - to je jasny - podle me snad i kvuli tomu ta fora jsou, ne? :-)

onehalph

Příspěvek od onehalph » 10 bře 2006 14:15

Dam to po castech a zacnu u bubnu - pouzita sada yamaha stage custom (22'' BD, 10'' tom, 13'' floor) 14'' snare Tama Imperial star a druhy 14'' Yamaha Stage custom (vysoko ladeny). Cinely Zildjian K 15'' Dark Crash, 19'' Paiste Dimension Ride a 10'' noname hihat. Majky Audix D4 (BD), D1 (snare 1), D2 (tom a floor), snare 2 myslim shure sm 57. Jako overheady paradni parecek akg c451e (fakt mam tyto majky ve velke oblibe a skoda jen, ze jeden prijde na vic jak 10k - jinak uz bych je davno mel :-) ). Nahraval jsem to u kamose v divadle - ve velkym sale - uz zamotnej naber mel fakt paradni ambient - ale na nektery skladby mozna az moc velkej - nahravalo se to pres velkej analog pult Audient ASP 8024-36/8/2 do nejakych 16(nebo 20)-bitovych Pro Toolsu (asi teda ProTools III ... myslim tim verzi HW). Tady jsem asi taky udelal chybu, ze jsem si neprisel se svym notasem a nenahraval si to pres svou motu 828 mk II - podle me by to dopadlo jeste lip ten naber.
Basu jsem uz popisoval - ale zopakuju: je nahravana linkou do motu - na dve mono stopy soucasne - jedna uplne cista, druha pres TLA fatmana, ktery byl pripojeny na insertu motu preampu - vysledny zvuk je vic ten fatman (ve vetsine skladem mozna jen ten fatman) - nastroj byl hohner b2a(headless) - v CR prezdivane "padlo" :-)
Zpevy jsou toceny primo do motu pres oktavu mk319 u mych rodicu na chalupe - takze zadne specialni akusticke podminky - jen proste dokonaly klidek na praci :-)
Kytary musim zjistit - protoze jsem je netocil a tak o nich moc nevim .-)

kolonista

Příspěvek od kolonista » 11 bře 2006 20:55

nevím jestli můžu ale rád bych něco řekl, vyhodte zpěváka a budete slavní (pokud misto něj dáte někoho lepšího)

Tudy

Příspěvek od Tudy » 11 bře 2006 22:04

kolonista píše:nevím jestli můžu ale rád bych něco řekl, vyhodte zpěváka a budete slavní (pokud misto něj dáte někoho lepšího)
Tak to je každopádně věc názoru. Jasně že zpěv Dana Bárty je mi bližší, jenže, takhle je ta kapela svá a má to svoje kouzlo.
To máš asi stejný, jako kdyby v GunsnRoses ne"zpíval" ten umečenej kozel - taky by ta kapela zapadla mezi stovkami podobných...

LUPO

Příspěvek od LUPO » 11 bře 2006 22:32

opravdu, opravdu sem se MOC snazil.... se nenechat unest, ale nemohu nereagovat,,,ad kolonista: cim to, ze ti co v zivote a obzvlast v muzice... dosud dokazali ale UPLNY HOVNO....vzdy nejlepe vi, jak by se to melo delat? :)

kolonista

Příspěvek od kolonista » 12 bře 2006 00:21

řekl jsem svuj názor,mne se ten zpěv nelíbí (je sterilní) ale když chcete tak jo je super už se vám do toho motat nebudu páni umělci

kolonista

Příspěvek od kolonista » 12 bře 2006 00:28

mne se to celé prostě líbilo až na ten zpěv a tím že jsem řekl at ho vyhodí a budou slavní bylo to myšleno jakože poklona pro tu hudbu která dle mne zustane skrz ten zpěv v šedi,nic víc hudba super já něco takového mám moc rád ,je mi jasné že nepřiijdou za nim a neřeknou mu franto konec¨,ale tak to prostě je beatles taky změnili bubeníka bez skurpulí když to bylo pro dobro věci, je třeba si ujasnit co kdo chce ,kamarádi jsou fajn ale muže to brzdit ,říkám prostě svůj názor a to že si myslíš že si něco dokázal a dáva ti právo dělat chytrého bude asi tvuj omyl

LUPO

Příspěvek od LUPO » 12 bře 2006 08:35

:twisted: kolonista: preji hodne uspechu v coca cola popstar.

kolonista

Příspěvek od kolonista » 12 bře 2006 09:06

no moc díky ,ale zbytečně mi přeješ jelikož letos se tam hlásit nebudu ,musím na všem ještě mooooc makat (já to však vím )

LUPO

Příspěvek od LUPO » 12 bře 2006 18:46

a cim to ze tam v tom seznamu prihlasenych ses?

onehalph

Příspěvek od onehalph » 12 bře 2006 19:02

kolonista. diky za nazor - kazdopadne my to mame v kapele tak, ze je nas 5 - a je nam tak nejlip - kazdy se svou petinou podili na celkovem zvuku kapely - a jedina moznost, jak uspokojit i ty, kterym se treba tento konkretni hlasovy projev nelibi - by bylo jedine vzit jeste nekoho - ale to je opravdu tezke - my hrajeme 12 let - a z toho 8 let v teto sestave a vim, ze to jinak nebude - kdyby jeden rekl "koncim" konci cela kapela - tak to mame nastaveny a mozna se budes divit - pro me uz je po tech letech ta muzika asi podruzna zalezitost - mnohem vic se mi libi to nase "spolecenstvi" - kdo nezazil - nepochopi ... :-) A mozna se budes divit - i s timto zpevem (revem, rapem, nadavanim) mame hodne posluchacu ... takze to beru tak, ze kazdej jsme nejakej :-) peace :-)

onehalph

Příspěvek od onehalph » 12 bře 2006 19:03

all: a prestante se napadat :-)

kolonista

Příspěvek od kolonista » 12 bře 2006 19:35

pro LUPO: to je asi z minulého roku ,(tam jsem se nechytl ani za mák) pro onehalph: no vždyt jo já řekl jen názor(akorát dost blbě) pokud to je tak no tak v tom dál pařte o tom ta muzika je musí to hlavně bavit a když jste ještě skvělá parta která takhle působí dlouho akorát by jste si narušili atmosféru,jak jsem psal taková muzika co si sem dal se mi moc líbí a řeknu ti upřimně že si to pouštím (nereaguji tady ani nekomentuji nikomu hudbu až tobě a to jen proto že se mi to líbí) krom zpěvu sorry.(ale je třeba celkém možné že by mi to časem přestalo vadit a zvykl bych si na něj vždyt jsem vlastně slyšel jen jednu věc nevím možna fakt ta angličtina taková česká nevím já řekl jen názor ) nemáte něco v češtině? a ještě pro LUPA: je tu někde možnost si stáhnout tvoji hudbu? rád bych slyšel jak hrají ti co o tom ví víc jak hovno a ještě jednou pro onehalpha: sorry že tu místo debaty o tvé hudbě patlám reakce na ......... čau

Odpovědět