Mind Warp - Sensitive Primitive

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Jindy2

Re: Mind Warp - Sensitive Primitive

Příspěvek od Jindy2 » 10 srp 2009 16:06

na Radio 1...tam jela moje Blue Lagoon několikrát (a taky tuctová tucárna)...já se tim nikde nechlubim, ale ptal ses...

abys ale sakra věděl Pytkine, já z této mojí nové skladby nedělám něco extra...je to jen něco dalšího, průměrného, ale dal jsem si záležet...a pokud se to tobě nebo Excomovi nelíbí, tak to nech být...
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 10 srp 2009 16:08, celkem upraveno 1 x.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 10 srp 2009 16:08

neviem co je radio1 .. to v podstate je ale jedno .. cize noramalne hrali Elan , potom Lucie , za tym tvoj song a potom trebars Kaju Gotta ?

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 10 srp 2009 16:10

Pytkine, proč se do mě navážíš, že ty mi chceš zase s Excomem zamknout thread? Nech toho, ty se nebavíš vůbec o mém tracku a zase kecáš OT. To neber jako urážku, jen jako mé čisté konstatování.

Jinak na Radio 1 moc věci jako Gotta nebo Elán nehrajou, tam je spíš elektronika a alternativa ;) U mě jedno z mála dobrých nezávislých rádií v ČR, co dávají příležitost i neznámým lidem. Pak možná ještě Radio Wave. Já už to do těch rádií ale neposílám, naposledy jsem to tam poslal, vzali to a co z toho jako, nic, já jim to dal zdarma samozřejmě. Možná to byla reklama, promo, ale toho mám na netu dost.

Já tě Pytkine velice respektuji, možná to víš, ale myslím, že ty jsi přestal respektovat mě, což ti nezazlívám, neznáme se. Ale mě to je osobně docela líto.
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 10 srp 2009 16:22, celkem upraveno 8 x.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 10 srp 2009 16:10

http://www.radio1.cz/

a jestli mohu prosit, prestante se tady jebat (konkretne Pytkin Jindyho)
Obrázek
live free or die!

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 10 srp 2009 16:19

jindy : z coho usudzujes , ze sa do teba navazam ? len som napisal svoj nazor , ze si nemyslim ze tvoje songy budu hrat v radiu .. nic viac, nic menej ..

ok .. takze radio1 je alternativne radio a hraju tam songy jak tvoje .. to bude dovod , preco ho nepoznam ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 10 srp 2009 16:20

luphtrack : ja predsa nikoho nejebem ..

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 10 srp 2009 16:24

:D

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 10 srp 2009 16:28

Pytkin píše:luphtrack : ja predsa nikoho nejebem ..
taky nepovazuju Jindyho tvorbu za uplne radiovou, ale to jeste neni duvod ho takhle ponizovat (Elan, Lucie)
Obrázek
live free or die!

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 10 srp 2009 16:31

Pytkine, ale já to právě o tobě vím, že jsi víc konzervativní a nejsi na ty alternativy. Můžeš mi to vyvracet a třeba říkat, že poznáš dobrou alternativní hudbu, jenomže to už je potom plkání a hádání se.

Abys pochopil, tak já sem ty moje tracky dávám proto, že chci znát názor co nejvíce lidí a rady na vylepšení. Nic jiného. A myslím, že od toho tahle sekce je, do tohoto principu nemá kdo co kecat, ani žádný moderátor. Nic ve zlém, já tě respektuji, škoda, že ty mě asi ne. Ale prostě mi přijde, že po tom "minule" už mě bereš jako nýmanda. Mě je to jedno, já tebe ne.

Nicméně rázně upozorňuji, že u mých tracků chci vést regulérní debatu a nepřeji si, aby mi v tom někdo bránil, je to moje téma, můj track, moje věc.
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 10 srp 2009 16:35, celkem upraveno 1 x.

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 10 srp 2009 16:34

Nepoznam vas chalani ani jedneho, ale cisto nestranne... nemam pocit ze by nieco v tomto prispevku vyznelo ako ponizovanie. Pytkin povedal svoj nazor s miernou davkou ironie, ale to nie je navazanie, podla mna :--) Ked si niekedy citam forum ezone, tak sa na beton stavim, ze keby prispel Kexik, tak potom by bola estelen sranda :-) :-) :-) Nic v zlom, proste len som napisal svoj nazor, nikoho neurazam, a len si vo volno case citam toto forum :-)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 10 srp 2009 16:37

tony45: no jasne ze by me Kexik zjebal jeste vic, proto sem doufam nenapise ;) ale problem je, ze posledni dobou Pytkin rad pise jedovate zpravy na muj ucet, me to nevadi, ale nechapu to...luphtrack psal to na co nadavas, ja ne, ja Pytkina respektuju ikdyz mi nadava...vazim si techto lidi...
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 10 srp 2009 16:40, celkem upraveno 1 x.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 10 srp 2009 16:39

Jindy2 píše: Já tě Pytkine velice respektuji, možná to víš, ale myslím, že ty jsi přestal respektovat mě, což ti nezazlívám, neznáme se. Ale mě to je osobně docela líto.
z toho ze si myslim ze tvoja hudba neni zrovna urcena do radia , si myslis ze ta nerespektujem ? preco ? co ti vadi , ze niekto ma iny nazor ?

i ked musim povedat , ze po tvojom poslednom videu som trosku zmenil nazor na teba ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 10 srp 2009 16:40

luphtrack píše:
Pytkin píše:luphtrack : ja predsa nikoho nejebem ..
taky nepovazuju Jindyho tvorbu za uplne radiovou, ale to jeste neni duvod ho takhle ponizovat (Elan, Lucie)
ponizovat ?asi mame iny nazor na vec .. ja keby som robil muziku , tak by som chcel aby ju hrali medzi Elanom a Lucie .. Znamenalo by to , ze sa s tou muzikou dokazem uzivit ..

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 10 srp 2009 16:42

Pytkin: moje video ze včera přesně nastolilo jednu otázku...a tu náhodou jiný redaktor napsal zrovna na PC Tuning, kam píšu také...já tam napsal dnes komentář týkající se toho mého chcacího videa...tak si to můžeš přečíst -

http://pctuning.tyden.cz/component/cont ... r-na-blogy

jinak to, jestli mě někdo koho znám akorát přes net respektuje nebo ne, to nezjistím, ale podle reakcí jsem vycítil změnu tvého postoje ke mě, jak jsem se dával ty zlé tracky, které byly zlé i podle mě...ale nech to být prosím, to vyřešíme kdyžtak přes PM zase, ještě ti musim poslat ten seznam a tak...všechno dobré...
Naposledy upravil(a) Jindy2 dne 10 srp 2009 16:44, celkem upraveno 1 x.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 10 srp 2009 16:44

Jindy2 píše:Abys pochopil, tak já sem ty moje tracky dávám proto, že chci znát názor co nejvíce lidí a rady na vylepšení. Nic jiného. A myslím, že od toho tahle sekce je, do tohoto principu nemá kdo co kecat, ani žádný moderátor. Nic ve zlém, já tě respektuji, škoda, že ty mě asi ne. Ale prostě mi přijde, že po tom "minule" už mě bereš jako nýmanda. Mě je to jedno, já tebe ne.

Nicméně rázně upozorňuji, že u mých tracků chci vést regulérní debatu a nepřeji si, aby mi v tom někdo bránil, je to moje téma, můj track, moje věc.
ja ti predsa v nicom nebranim ! ja som len napisal svoj nazor ! Pises ze chces poznat nazov co najviacej ludi .. Ok .. viac sa uz k tvojim songom nebudem vyjadrovat ..

Odpovědět