Mind Warp - Sensitive Primitive

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Pytkin
Moderátor

Re: Mind Warp - Sensitive Primitive

Příspěvek od Pytkin » 10 srp 2009 16:48

Jindy : precital som si tu tvoju odpoved na tom fore .. nejak to ale nezmenilo moj pocit z toho , ze ja by som take svoje video nedal na internet ..

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 10 srp 2009 17:11

Jindy2 : 8)

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 10 srp 2009 17:21

Mozna je Pytkine problem v tom, ze nejsi Jindy. Kazdy ma zabrany jinde. Vetsina lidi si tohle pravda na net neda, ale ja jo. Nejsem normalni nudny patron a doufam, ze ani nikdy nebudu.

Kazdopadne je to OT, ty uz ses k me skladbe vyjadril a kecame o blbostech.

Agent Provocateur

Příspěvek od Agent Provocateur » 10 srp 2009 17:54

JIndro..sorry ale poviem ti uprimne ..tento track je podla mna 100x prevrete mlieko, je to v podstate taka kolovratkovina, ktoru som od teba s pocul uz X krat..a k tomu videu..mno dovolim si tvrdit ze Ti to minimalne 80 percent ludi zhodilo tvoju karmu aspon o dva levely dole..to je fakt na urovni 15 rocneho pubertaka..a ked som to videl tak mi toneprislo smiesne, skor som sa hambil za Teba..

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 10 srp 2009 18:23

jak chces Martine, ten track jsi slysel v pocatcich kdyz nebyl takhle zprodukovanej, presto se ti nelibil uz predtim....zaklad zustal, jaky byl...co se tyce toho videa - no jo, to proste je a od tebe bych nikdy necekal kvitovani, pretoze si rozumnejsi ako ja...vim, ze ty na tuhle legraci nejsi, ja se ale bavil...kazdopadne video nerozvadej, tady je to OT, kteryho je tady uz tak mraky...

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 11 srp 2009 07:51

Hele Jindy, proc je vzdycky pod tvejma "skladbama" tolik tvejch vysvetlovacich prispevku? Neni neco spatne?
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 11 srp 2009 10:18

Oxxygen: ne, neni...ja u vsech veci, co publikuji na netu neco vysvetluji, jsem grafoman...kolikrat to byva tak, ze napisu recenzi a pulka komentaru pod ni je ode me (treba 50 komentaru, pulka od jindyho, uplne zbytecne)...tak to proste je, to se koukni klidne i do mych starsich tracku, bylo to tak i predtim...ja zkratka rad debatuju, vysvetluju proc jsem udelal co jsem udelal...proc ne, me to bavi a obzvlast u mych vytvoru...

u cehokoliv co udelam vytvorim debatni krouzek...problem internetu a klavesnice, ne muj...ale je fakt, ze s tim mnoztvim kecu osobne rad provokuju, me to proste bavi...ale co se tyce sensitive primitive, to provokace byt nemela, ja to proste udelal takove, jake jsem to chtel mit a prace s tim byla...ze ji nikdo neoceni, ani nepochvali, jsem vedel uz predem, ale je mi to uplne jedno...

potiz je proste v tom, ze pokud me nekdo odepise kdekoliv na netu odpoved, ktera ma treba 20 znaku, tak ja odepisu odpoved na treba 1000 znaku...tak uz to proste je, je to grafomanie v poslednim stadiu, vime, pane Horyna...

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 11 srp 2009 14:21

po vystihnuti podstaty veci a kalenia v tomto threade si ho dovolim zamknut...

myslim, ze tu uz bolo povedane vsetko 8)

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 11 srp 2009 15:32

Tema je odemceno, neb neni duvod ho zamykat, uzivatel nic neprovedl a plkat si muze o cem chce, pokud to neprekracuje hranice unosnosti. Nevhodne prispevky smazany a prosim jackiese, aby se krotil.

jackies

Příspěvek od jackies » 11 srp 2009 17:22

Omlouvám se za nechtěnou psychickou újmu některých uživatelů fóra.
Nebylo to v žádném případě myšleno zle, bohužel jsem si to ale nemohl odpustit.

Já byl, a jsem o vhodnosti příspěvku, v celém kontextu fóra a ve spojení s Jindym, přesvědčen.
Doufám, že ten příspěvek splnil svůj účel a Jindy se možná nad ním hlouběji zamyslí.
I když v tomto nejsem přesvědčen moc.
Nicméně : budu se krotit

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 17 srp 2009 10:57

docela fajn atmoska. Stejna jako u x jinych tvych veci, ale co, me se na tom neco docela libi.

Takovej napad jak se posunout dal. Zkus udelat track bez syntaku. Zkus udelat track jen ze samplu. Asi to na prvni pokus nebude nic extra, ale rek bych, ze si s tim uzijes taky spoustu srandy. Projdi si ruzny samplebanky, najdi si nejaky hlasy z filmu, efekty z hororu, nebo sumeni more, bici smycky, proste zkus sampling. A kdyz budes chtit pouzit syntak, tak si ho vyexportuj do wavu a pak natahni do sampleru nebo tu jeho audiostopu nejak prestrihej. Zkus se venovat detailum a znich postupne skladat vetsi celky. Jedine tak podle me uteces z tvyho presetovyho kolovratku.

80_psu

Příspěvek od 80_psu » 27 srp 2009 10:07

Pytkin píše:.. ja keby som robil muziku , tak by som chcel aby ju hrali medzi Elanom a Lucie .. Znamenalo by to , ze sa s tou muzikou dokazem uzivit ..
mazec.

Odpovědět