mini techno set - korg emx + kaoss pad 3

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
mONOGRAm

Re: mini techno set - korg emx + kaoss pad 3

Příspěvek od mONOGRAm » 14 kvě 2009 23:36

dendy: takze sa snazis ukuchtit nieco ako .. psytech? 8O)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 15 kvě 2009 09:16

tak tak... minimal industrial psytech :-D

BS

Příspěvek od BS » 15 kvě 2009 09:16

Coal píše:to BS: ja myslim ze Dendy to ma supr,je to live natoceny tak co resis .co to je za:nejvic znasilnuj efekty a prznidla at to dostane vice wet nadech....to je jako co. to sis precet nekde v Bravicku.
kdyz myslis, tak si to mysli, ja ti to neberu.

dendy se ptal na kritiku, tak jsem mu napsal co si ja osobne o tom myslim. nikde neni psano, ze moje slovo je svaty a ze mne dendy musi brat vazne. technu se venuju 10let, tak snad nejaky tuseni o tom, jak to ma znit si myslim mam, a to jsem se snazil dendymu sdelit. ja si myslim, ze pochopil o cem mluvim.

specialne pro tebe to ale zopakuju. chapes co dela dry/wet knob??? vis co znamena slovo efekt, teze zname jako FX? Dal uz si snad domyslis o cem je rec.

Coal

Příspěvek od Coal » 15 kvě 2009 10:27

TO BS:Je co to je Dry/wet knob to jsem v zivote nezaslech, v jednom prispevku hovoris ze si dovedes predstavit vice automatizace a v druhym ze by to chtelo vice monotonosti, to nejak nejde dohromady, nebo to nejak nechapu. ja se jen proste usmal nad tim znasilnovanim toho efektu,o kterym si hovoril.Me to prislo dost komicky.
Jinak znova zopakuju ,ze ja bych nic nemenil,u live je to z casti jedno ,Dendy to preci nejde vydavat ne.

Coal

Příspěvek od Coal » 15 kvě 2009 11:03

TO DENDY: nenech si do toho kecat a delej to jak to cejtis aspon budes mit vlastni styl.Ses az moc skromnej.

delay

Příspěvek od delay » 15 kvě 2009 11:09

Coal: Dry/Wet je poměr "suchého" neefektovaného signálu s "mokrým" efektovaným signálem

BS

Příspěvek od BS » 15 kvě 2009 11:33

coal: vice monotonosti myslim, jako aby zmeny uvnitr tracku se dely hlavne v automatizaci efektu na dane hrajici sekvenci, a nikoliv aby se menily prilis casto sekvence ( patterny).
sry, priste se zkusim vyjadrit presneji. myslel jsem to proste tak, ze ty zvuky musi byt spinavejsi a poradne naefektovany (v ramci moznosti toho korga), idealne kdy po aplikaci efektu a nejake dalsi modifikaci zvuku cloveknepoznal co to bylo predtim,.
Ale rikam, toho korga neznam, a nevim co to ma za fx a jak moc se da ten dany zvuk prekroutit k nepoznani. btw. jakou hudbu ty tvoris?

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 15 kvě 2009 12:09

BS píše: Ale rikam, toho korga neznam, a nevim co to ma za fx a jak moc se da ten dany zvuk prekroutit k nepoznani.
no moznosti nie su uplne neobmedzene ;) mas k dizpozicii 3x insert multiefekt, mozes medzi sebou efekty routovat alebo ich poslat len rovno do mastra.. a potom mozes kazdy part poslat do niektoreho z tych 3 efektov ...

Coal

Příspěvek od Coal » 15 kvě 2009 12:13

Co ja vim.Mam rad takovy ty groove veci jako stary Propellerheads,Coldcut,Groove Armadu,atd.Nemam prave moc rad to skatulkovani ,kdyz nekdo rika posun to do tohohle stylu ,nebo hraju to a to.
Mam na live sampler + ableton s microkontrolem.z abletonu to jde ven a z druhyho vystupu na zvukarne z abl.sendu to jde do KP3.k tomu mam notebook s reaktorem kde mam postavenej sampler s fx na ruchy a jiny veci no a cely to de do mixu kde mam na sendu KP2 kterou mi bylo lito prodat.kdyz prijede kamos tak ten jeste zapoji CS1x po midi do AKAi z8 a pak se to obcas ani neda uhlidat .

Coal

Příspěvek od Coal » 15 kvě 2009 12:39

Dlouhou dobu mi trvalo nez jsem prisel na to jak to vse zrealizovat.Chtel jsem hlavne aby vse bylo co nejvice improvizacni.Takze jadrem celyho systemu je pocitac se 4xoutstereo na kterym je ableton.v nem mam vetsinou 4stopy s loopama bez efektu,a dve stopy oneshot samplu,efekty jsou na insert stopach vetsinou jen delaye. cely to ovladam korg microkontrolem (pad tlacitkama oneshot samply a faderama stopy,groupstopy s FX a master).Sync to bere ze sampleru SU700 kde mam take loopy ulozene pod sceny.Vypinam sync aby furt neco hralo a loaduju jednotlive projekty mezy nima.Na groupe z abletonu mam KP3 takze mohu cokoli z abletonu efektovat kp3kou. do vstupu na su700 mam jeste pustenej notebook s reaktorem v kterym menim ruzny ens.a ktery mohu dale efektovat scenama v su700 a jde do nej midi z kp3.no a na konci celiho cirkusu je dalsi kp2 jako sendfx na masteru.Jen jsem to trochu rozved.
Super na tom je ze nemusim ani koukat na monitor jen kdyz loaduju projekty.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 15 kvě 2009 12:58

fuha a to zvladas vseko handlovat sam ?? lebo znie to celkom komplikovane :)

Coal

Příspěvek od Coal » 15 kvě 2009 13:20

No ale neni vlastne mas jen 4xfader na stope.+nejakej efekt v abl.+ty kp.na a normalni playlist kde sem si musel napsat poradi + treba presetykp kdy ktery pustit protoze se to nedalo zapamatovat.

Acid Punk

Příspěvek od Acid Punk » 15 kvě 2009 13:24

Coal píše:Dlouhou dobu mi trvalo nez jsem prisel na to jak to vse zrealizovat.Chtel jsem hlavne aby vse bylo co nejvice improvizacni.Takze jadrem celyho systemu je pocitac se 4xoutstereo na kterym je ableton.v nem mam vetsinou 4stopy s loopama bez efektu,a dve stopy oneshot samplu,efekty jsou na insert stopach vetsinou jen delaye. cely to ovladam korg microkontrolem (pad tlacitkama oneshot samply a faderama stopy,groupstopy s FX a master).Sync to bere ze sampleru SU700 kde mam take loopy ulozene pod sceny.Vypinam sync aby furt neco hralo a loaduju jednotlive projekty mezy nima.Na groupe z abletonu mam KP3 takze mohu cokoli z abletonu efektovat kp3kou. do vstupu na su700 mam jeste pustenej notebook s reaktorem v kterym menim ruzny ens.a ktery mohu dale efektovat scenama v su700 a jde do nej midi z kp3.no a na konci celiho cirkusu je dalsi kp2 jako sendfx na masteru.Jen jsem to trochu rozved.
Super na tom je ze nemusim ani koukat na monitor jen kdyz loaduju projekty.
Pekne vyreseny setup, mas toho nekde fotku?
Peace
'mentalita kulturnich okruhu'
edit: "nekteri slusni moderatori mohou byt slusni tak jako nekteri populisticti slovensti premieri..."
Obrázek

Coal

Příspěvek od Coal » 15 kvě 2009 13:39

Nemam prinesu

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 15 kvě 2009 13:47

ked uz sme pri zostavach live setu - chcel by som na master hodit nejaky maly jednoduchy (== lacny) analogovy kompresor - nemate nejake tipy ??

Odpovědět