Synchro - Strange People

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
biscuit

Re: Synchro - Strange People

Příspěvek od biscuit » 07 bře 2013 22:38

Brooklyn / juanita juarez píše:nemam to predat linde (hammelovy)? ona vysila na radiu (1.cz), treba by ji to potesilo... :]
oops, to jsem teda netusil, ze je to jedna rodina :-)

c9000

Příspěvek od c9000 » 08 bře 2013 11:16

Synchro píše:C9000: Diky :) Prehistoric tapes jsem slysel uz mockrat :)))) Sou tam hitovky jak hovado, chtel bych ty tracky slyset cele, kdybys to nekam upnulbyl bych vdecnej.A kdybys mel nejaky veci na vinylu, hned bych kupoval, tyhle zanry nemam nejak extra naposlouchany ale nevidim rozdil mezi tvoji a svetovou produkci, spis se mi nektery veci libej vic od tebe, kam se hrabe "jazz potaito" apodobne.
Hele, found prehistoric tapes bude ješte vol.2 který připravuju, celý treky možná přijdou nařadu taky. Takovej mixtape by z toho šel udělat . Každopádně se ale něčeho dočkáš. Pracuju na desce mohlo by to vyjít ještě v tomto roce :) Dá-li bůh :D
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

Synchro

Příspěvek od Synchro » 08 bře 2013 15:13

To C9000:Supr mel bych co poslouchat v tomhle zanru a byla by to velka inspirace!!!Ja osobne bych na tom vinylu rad slysel pecky jako "Back in the days" a "Sweet Uknown" plus neco z prehistoric tapes... ale to asi neplanujes vid?

Odpovědět