Yogi rulez - time goes by (album teaser)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Yogi
Vybavení

Yogi rulez - time goes by (album teaser)

Příspěvek od Yogi »

Ahoj,
posílám odkaz na minutový sestřih ukázek z nové desky, kterou vydám během pár týdnů. Změnil jsem dost přístup a samply nahradil vlastní kompozicí, díky čemuž je to hodně košatý, barevný, ale taky zvukově svérázný (ten Reasonovskej smrad je cejtit až za dveře).

Bicí jsou z air Strike, klávesy většinou air Velvet, piano starý Magix Independence FREE nebo air Mini Grand, hammondy z air DB-33 a zbytek vesměs nativní Reason 10 rack. Prostě samý levný VSTi. Master dělali britský Audio Animals. Video je jen rádoby sexy promo namontovaný tak, aby ten muj starej šedivej ksicht dostal moderní trendy hype :) S chutí do mě, pořádně naložit, abych si mohl koupit levný víno a utápět se v žalu, že už to nezměním ;)
YOGI RULEZ - web | bandcamp | spotify | youtube | instagram

vasek

Re: Yogi rulez - time goes by (album teaser)

Příspěvek od vasek »

Z takovýho sestřihu se nedá nic poznat - kromě toho, že to zní zvukově dobře.

Yogi
Vybavení

Příspěvek od Yogi »

Japato? Dyk je tam moře taktů ;) Ale rozumím, nemusí to stačit, komplet to bude na streamech počítám do prvního zvonění v září. Spíš teda doufám, přeci jen downtempo in music, downtempo in life.

syncro

Příspěvek od syncro »

Trendy mi to moc nepřijde, aspoň v mojí bublině je trend jinde. Ale album si poslechnu rád, mám tyhle najazzlý downtempa rád. Big up!
GunJah Records
Bandcamp | Spotify | YouTube | Mixcloud | Soundcloud

Yogi
Vybavení

Příspěvek od Yogi »

Syncro: díky moc, až to bude venku, dám vědět :) Ten trend tam právě cpu uměle, abych byl schopen s tou muzikou dosáhnout alespoň za dveře vlastního domu. Podle mě jsem to vykonstruoval a vykomplikoval tak, že to neni ani easy listening, ani špek pro fajnšmekry.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

fajn matroš to vypadá ;-) kdybys něco uvolňoval pro remixy, možná bych se pokusil. akorát já jsem od přírody takovej rovnej týpek, takže spíš jazz house.

Yogi
Vybavení

Příspěvek od Yogi »

Biscuit: Díky. Fíha, zrovna jsem přemýšlel, že budu muset vyexportovat stems pro tyhle případy a třeba pak udělat jen online remix album. Musím co nejdřív, mám hrůzu z toho, že mi někdy zdechne stroj a zdroje už nedám do kopy. Btw, jazz house nebo jak tomu dneska říkaj moderně na beatportu soulful house / organic house či jak je v pohodě ;)

Greyhound90

Příspěvek od Greyhound90 »

Jseš má krevní skupina. Výborný. Ta moje ukázka je ještě míň taktů - to jsem točil dokument o PD. Ale je to hodně podobný styl hudby. Líbí se mi co děláš.

Greyhound90

0:35 - 1:04 točená kytara pozpátku. Doporučuji. Točili jsme i zpěv pozpátku na našem CD a je to velmi efektní.

Greyhound90

vasek: dá se poznat. Je to skvělý. I to video takový krásně uvolněný. Prostě starší pán co už nemá zapotřebí si na něco hrát.

Yogi
Vybavení

Příspěvek od Yogi »

Greyhound90: Vidiš, pěkný fláky hoblujete :) To je nějakej jazzrock a fusion ne? Já hrál s kapelou naposledy pořádně mezi 1996 - 2001, to jsme mastili předpotopní drum´n´bass a triphop.

Pak jsem dal do kopy ještě jednu kapelu už víc profi (Radek Krampl - vibrafon, Matěj Havlíček - basa, Martin Kuzma - bicí, Jana Fabiánová - zpěv, já s elektronikou), zkoušeli jsme na nákladovym nádraží Žižkov a to tahání kláves, sampleru a kabelů metrem mě dvakrát tejdně mě rozložilo na atomy. Nezvládnul jsem to fyzicky ani psychicky + jsem si já chytrák našel tehdy holku z Litvínova a šel z Prahy zpátky na můj rodnej milovanej a z pohledu muzikanta krutej nebo spíš mrtvej sever. Tak se to nějak organicky tehdy rozpustilo zrovna ve chvíli, kdy jsme nacvičovali na velkej koncert v karlínskym studiu ČRo.

Tyhle fláky jsme kroutili my

divokymoriak

Příspěvek od divokymoriak »

Ahoj aj na teaser je to dost okresane,ale zda sa to byt fajn album.Zvuk je very ok.Najviac ma zaujala skladba menom albumu.

Yogi
Vybavení

Příspěvek od Yogi »

Díky, skladba jménem alba je zrovna výcuc chvilky, která se už jinak v tom skoro 6 minutovym tracku nevyskytne :) Čas je dneska drahej, tak proto minuta. Jsem rád, že se líbí zvuk s ohledem na ten Reason 10 :)

divokymoriak

Příspěvek od divokymoriak »

Som zvedavy na pokracovanie.Inak prave necakane vycuci lamu rekordy svetovych hitparad :)

Yogi
Vybavení

Příspěvek od Yogi »

Já to s těma hitparádama moc nevidim. Dělám extra menšinový žánry a ještě ty nejmenšinovější z nejmenšinovějších míchám do sebe, takže ani menšinový posluchač si k tomu cestu možná nenajde :)

Odpovědět