Závist Je Fajn

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 02 říj 2008 23:16

psk501 píše:Bych rekl ze preklad pro brooklynovu vetu zni" nedavejte ty reverby na master, je to hnus" :D
jo! :]

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 02 říj 2008 23:27

Brooklyn: aha, chápu...já tam konkrétně dávám něco, co ani jako klasický reverb nezní, je to room na zvýraznění basů, je to preset Bass Drum Ambience z Wizooverb a dávám ho poslední dobou všude, aby to bylo hutnější...že se mi to konkrétně tady nějak slejvá, je těma poměrama hlasitostí, což jsem tak prostě udělat chtěl, to už jsem vysvětloval proč...

schválně ti ten můj reverb na masteru můžu klidně vypnout a uslyšíš, že je to bez toho jiný, podle mě horší, míň tučný...

micanek

Příspěvek od micanek » 03 říj 2008 16:17

2jindy2: vysral bych se na HH, protoze ty pokusy k nemu maji dost daleko... slysel jsem vsak, ze dobrej "vejvar" je i country nebo neco ve stylu "modra orchidej" - nevim vsak jestli jako budhista nemas neco proti eve a vaskovi...

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 03 říj 2008 16:37

micanek: Všák já se na něj třeba vyseru, ale pokud to po mě žádal kamarád pro svého kamaráda, oběma se to líbí, tak jsou jakékoliv diskuze bezpředmětné. Určitě to má blíž k hip-hopu, než k opeře a když tam bude rap, prostě to něco jako hip-hop bude.
Navíc já nikdy žádný styl nezkopíroval do puntíku a nikdy to ani neudělám, nechci, vždycky to bude můj styl. Od toho, aby někdo jel podle stylů, co vytvořil někdo jiný, jsou tu ti ostatní.

Jo, pro důchodce bych taky mohl začít hrát :)

Odpovědět