Jaký kapesní mp3 přehravač s dobrým zvukem?

Ostatní audio hardware, obecná diskuse
Marinada

Re: Jaký kapesní mp3 přehravač s dobrým zvukem?

Příspěvek od Marinada » 15 črc 2011 10:24

No tak teraz som opat na pochybach :D . Ktoraz znacka este podla vas by mohla mat dobry sound. Tym myslim hlavne neskresleny a nie vseliake superfunkcie na vycistenie zvuku. Vysie sa tu spominal napriklad iRiver. Narazil som aj na prehravace Cowon ale od nich som naposledy mal tak soft aj to pred 8 rokmi.

supreff

Příspěvek od supreff » 15 črc 2011 10:48

keksik: ja som naopak este dobry zvuk zo sony prehravaca nepocul.

kdyby si víc četl tak by si zjistil že sem tam psal že ostatní řady už takovej zvuk nemaj,až uslišíš řadu nwz aXXX tak o tom mužem povidat co je lepší :!:¨
cowon sem taky slyšel a je malinko lepší než ipod ale záleží na verzi,byla tak z roku 2008 a typ přesně nevím,co se týče formátu tak cowon je fakt tolerantní
Naposledy upravil(a) supreff dne 15 črc 2011 10:58, celkem upraveno 1 x.

Marinada

Příspěvek od Marinada » 15 črc 2011 10:57

Prave som docital recenziu na ten sony nwz-845 ( 16gb ) a to ma uz uplne presvedcilo. Male/velke plus je tam 2,8" display s peknym rozlisenim. Hruby je 7,2mm a vydrzi skoro 30 hodin prehravania. K nemu rovno este kupim aj tento zosik na velke sluchy popripade externe repro ( x-mini uz mam dlho ) a bude radost z muziky vsade http://www.naj-ceny.sk/products/fiio-e5 ... bass-bost/

Zatial diky za rady :)

supreff

Příspěvek od supreff » 15 črc 2011 12:02

děláš dobře :P

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 15 črc 2011 13:01

supreff píše:jednou sem měl před sebou ipod nano a sony nwz a826(předchudce nwz a845 jednoznačne ve zvuku vyhrálo sony.dokonce sem si myslel že ten i pod je nějakej padělek,a pak se ukazalo že je to original :shock:ale četl sem že jsou poruchový tak to snad opravili u tý nový verze :mrgreen: ale i přes tu poruchovost sem byl štastným majitelem sony řady nwz(ostatní řady už nemaj takovej zvuk :!: )a ovládání sem si zamiloval,jedno stisknutí a během 1sec vám hraje track u kterýho jste skončili no prostě boží.videa sou taky supr,ale byl tam trochu problem s formátovou náročností ale w7 už vám při funkci drag n drop nabídnou konverzi do správneho formátu,a dodávaj k tomu supr sluchátka takže doporučuji :mrgreen:
Ony maj obecne ipody dost zvuk jako z prd**e (nebo alespon mely tak dva roky zpatky, treba uz to zlepsili), takze najit neco lepsiho neni zas takovej problem :) Jediny, ktery mi prisly, ze hrajou celkem dobre, jsou touch/iphone verze.

supreff

Příspěvek od supreff » 15 črc 2011 13:16

takže to fakt byl original ipod co sem slyšel :shock: no hruza ten zvuk :)

jakubt

Příspěvek od jakubt » 15 črc 2011 13:51

Rekordéry se dají sehnat i levnější - mě se líbí tenhle http://www.thomann.de/cz/zoom_h1.htm
Jaký má zvuk nevím, ale troufl bych si tipnout, že to bude lepší než běžné mp3 přehrávače. Je otázka, jestli ovládání pro pro přehrávání bude dost pohodlné, když je to určeno primárně pro nahrávání.

charonme

Příspěvek od charonme » 16 črc 2011 22:37

Marinada píše:na cesty bicyklom i busom. Ide mi hlavne o zvuk a vsetko ostatne je druhorade.
tak to by ma len tak zo zvedavosti zaujimalo ake mas sluchatka, lebo pri bicyklovani a cestovani busom mas okolo strasne vela hluku, takze rozdiely v zvuku medzi roznymi prehravacmi stracaju zmysel...

Ak ti uplne najviac ide o zvuk a napr. cena, velkost, ovladanie, baterka, odolnost, pamet su druhorade, tak predpokladam ze asi budes mat nejake dokonale izolujuce sluchatka a externy prenosny zosilovac k tomu :) Takze potom je otazne ci by si nemal hladat prehravac s digitalnym vystupom, ktory zapojis do toho dokonaleho externeho zosiku

Vrzalík

Příspěvek od Vrzalík » 08 bře 2012 15:21

Nechtěl jsem zakládat nové téma. Tak svůj dotaz hodím sem. Máte někdo tip na malý přehrávač. Měl by umět přehrávat Wav, Flac. To je můj hlavní požadavek. Rozměrově by měl být co nejmenší a nejlehčí. Takže bez displaye, pokud možno. Díky za tipy.

Vrzalík

Příspěvek od Vrzalík » 08 bře 2012 17:05

Narazil jsem na iRiver T9 (http://www.iriver.cz/produkty/prehravace/t9.aspx). Máte někdo zkušenost s tímto přehrávačem? Celkem se mně líbí. Zřejmě do něj půjdu.
EDIT: Už je objednán.

komasix

Příspěvek od komasix » 09 bře 2012 09:16

ty seš netrpělivej... :) koukam že umí wav to je super.Muj iriver neumí. Já ted koupil autorádio co umí wav - dlouho sem hledal.

Vrzalík

Příspěvek od Vrzalík » 09 bře 2012 09:57

koma6 píše:ty seš netrpělivej... koukam že umí wav to je super.
Asi jo :), mám teď taky iRivera (http://mp3-prehravace.heureka.cz/iriver ... ecifikace/), ale umí jen komprimované formáty, 5-6 roků starý, ještě jede, dobrá zkušenost. Doufám, že se nepohoršili. Myslím, že je zřejmě zbytečné se na takové věci ptát, bude to zřejmě všechno na jedno brdo :wink:.

nejbob

Příspěvek od nejbob » 16 bře 2012 13:19

Já mám už přes tři roky Emgeton Cult M6, 8GB a co se týká zvukových možností a výdrže baterie, tak jsem lepší neměl. Mimo 10-ti pásmového ekvalizéru má ještě další možnosti nastavení zvuku. Na ovládání jsem si chvíli zvykal a mimo jedné výtky (že z přehrávání neskočím zpět do složky, která se přehrává pokud před tím brouzdám při přehrávání složkami) bych neměnil.

Vrzalík

Příspěvek od Vrzalík » 16 bře 2012 13:34

Nemůžu si pomoct, ale proč jsou všechny ty přehrávače tak velké. ( to se na tom někdo dívá na filmy? :roll: ) Dělal bych max velikost iPod Nano :D. Měl jsem při výběru problém, chtěl jsem něco menšího a na každém kroku jsem narazil na takovou krávu :) (přehrávač). Samozřejmě vyjímky se najdou, ale je jich menšina :( .

Odpovědět