EWQL- Orchestralní software

Ostatní audio software, obecná diskuse
paggi

Příspěvek od paggi » 05 úno 2007 22:33

to amorph: tak jsem to tam pročetl a zjištˇuji, že můj starý dobrý Siedlaczek nemá ve své třídě konkurenci.Také když poslouchám různé ukázky a tedy mám srovnání, tak ten Siedlaczek opravdu vede. Vždy to poznám hlavně podle dřev. Jak nastoupí sekce dřev v nějakém symf. demu většinou na mě vyjede umělá hmota a už vím,že ten ktery soft nebrat.
P.S. nedávno jsem slyšel Motu symf. a to znělo docela dost slušně.
jo a taky kdyby u Siedlaczka trochu vylepšili funkce trochu to "oprášili a vylepšili" tak už neřeším vůbec nic........sem, se rozkecal co?...pardon :D

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 06 úno 2007 15:11

Ja jsem si siedlacka nakonec koupil kvuli pomeru cena/vykon. Ono totiz to, ze v jeho bundlu jsou jeste sbory, piano a orchestralni layery neni uplne k zahozeni. Na dvojnasobne drazsi EWQGLSO gold jsem bohuzel financne nedosahnul. Jako druhou moznost jsem zvazoval prave Motu SI, ale tam me totalne odradila na forech probirana nestabilita a chybovost. Jako alternativu k siedlackovym stringum jsem si dokoupil jeste tohle http://www.soundsonline.com/Ultimate-St ... W-094.html
Za 20 dolaru fakt slusny smycce. Skvele doplnej toho sedlacka. Je to teda Roland CD, ale to v pohode nactes CD Extractem nebo primo do Kontaktu.

Odpovědět