EWQL Symphonic Orchestra - už se nedá koupit?

Ostatní audio software, obecná diskuse
Amorph
Moderátor

Re: EWQL Symphonic Orchestra - už se nedá koupit?

Příspěvek od Amorph » 19 zář 2009 12:24

EXCOM: jako za ty prachy je to supr a i ty dalsi veci v tom jsou dobry. Ja jsem hodne rad, ze mam i ty sbory a hlavne RA.

Jindy

Příspěvek od Jindy » 19 zář 2009 12:25

ten streaming asi myslite u te Kompakt verze skrze funkci DFD (direct from disk)...to ja vzdycky musim instalovat nejak dodatecne, jinak mi to nefunguje...

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 19 zář 2009 12:26

ano instalovat se to u starsich verzi musi, ale pak to funguje bez problemu.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 19 zář 2009 12:30

inak Quantum Leap Goliath je fantasticky na zaciatok.. a cenovo tiez dost pristupny

[flash=640,256]http://www.soundsonline-europe.com/stat ... dvance=yes][/flash]

Obrázek

Obrázek

Jindy

Příspěvek od Jindy » 19 zář 2009 12:32

jj, DFD funguje fajn...z Play bych rad zkusil Gipsy a StormDrum 2, jenze to je presne to, ze neni zadny trial a ani zadna "vzdusna" verze...na zaklade ukazek a videi to kupovat nehodlam...no pokud by nekdo vedel o nejakem trialu, dejte vedet, ja o tom nevim...kdyby se to dalo alespon nekde vyzkouset na veletrhu atp., bylo by to fajn...

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 19 zář 2009 12:37

Jindy píše:jj, DFD funguje fajn...z Play bych rad zkusil Gipsy a StormDrum 2, jenze to je presne to, ze neni zadny trial a ani zadna "vzdusna" verze...na zaklade ukazek a videi to kupovat nehodlam...no pokud by nekdo vedel o nejakem trialu, dejte vedet, ja o tom nevim...kdyby se to dalo alespon nekde vyzkouset na veletrhu atp., bylo by to fajn...
a existuje na takyto produkt vobec trial? nedava to moc zmysel.. trial ma zmysel na software, ale na sample library moc nie.. to by museli nejako "poskodit" sample aby sa nesirili dalej.. a to moc na praskajucich samploch clovek neposkusa ako je to zvykom na pluginoch kde kazdych 5 sekund zahra nejaky pip ale drbne cliping...

tie ukazky su v celku fajn na to aby si clovek spravil dajaky ten obraz..

no jindy, ale urcite existuju dajake novinarske edicie :) ( to je bez urazky ) 8)

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 19 zář 2009 12:44

no a este ma dost dostala tato libka Quantum Leap Ministry Of Rock

[flash=640,256]http://www.soundsonline-europe.com/stat ... dvance=yes][/flash]

Obrázek

Obrázek

Jindy

Příspěvek od Jindy » 19 zář 2009 12:49

jo, to mas asi pravdu...oni to ale snad nejak umeji osetrit, kdyz budou chtit...z te Play verze pokud vim neuniklo nic, tusim ze je k tomu nutny usb dongle...crackeri si na tom vylamali zuby...

u pujcovani softwaru pro novinare je to slozitejsi nez u hardwaru (ten ti pujci kde kdo, protoze hw nejde zkopirovat)...se Steamem to bylo stesti a vyjimka, ze nas sefredaktor ma dobre styky s Valve, jinak by to nebylo mozne...styky s EWQL ale nemam zadne, takze ti se na me pravdepodone akorat tak vykaslou...beztak bych si to pujcoval de-facto jen kvuli svoji zvedavosti a to by nebylo spravne ani vuci EWQL, ani vuci lidem..

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 19 zář 2009 12:57

Jindy: tak kdyz uz jsi nakousnul ty moralni otazky, tak si zkus odpovedet, jestli je v poradku do popularne-odborneho komercniho casopisu psat recenzi nebo clanek na zaklade zkusenosti s piratskou verzi sw.

Jindy

Příspěvek od Jindy » 19 zář 2009 13:08

Amorph: mam vetsinu veci koupenou...pravda, EWQL Silver ne, mam Gold verzi, ale Silver me zaujala vic, nebavi me porad instalovat z 5 DVD...ale to jsem zjistil az po dvou letech...a jak tak vidim, Silver na Kompaktu si uz stejne koupit nemuzu...kdyby ano, koupim ji, mam ji moc rad...do Play verze se mi jit zatim nechce...

u mnoha programu treba mam originalku, ale stejne jedu na piratske verzi, protoze casto proste nebuzeruje porad s nejakou ochranou, na to nejsem zvedavej a nedelam tim nic spatneho...delam to tak u vseho, co me akorat buzeruje ochranama pres to, ze jsem za to zaplatil...

ono s tou moralni otazkou ohledne novinaru jsem to myslel treba tak, ze proste nezneuzivam prukaz na to, abych se treba nekam dostal zadarmo a zadarmo se najedl, to ne...jinak vetsina firem po dohode rada poskytne svuj vyrobek k testu zdarma, je to pro ne reklama...nektere firmy se kolikrat nechtely srat s nejakym posilanim (pokud to nemaji resene pres FTP jako Cinemax) a rekli mi rovnou, at si to stahnu z warezu...takze tak...
Naposledy upravil(a) Jindy dne 19 zář 2009 20:26, celkem upraveno 2 x.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 19 zář 2009 14:34

no kompakt ma odjakziva streaming a odjakziva to nefungovalo .. uz pri loadovani samplov , ked presiahnes ram ti vypise , ze ma plnu pamat a ze playback moze mat problem .. potom nechapem o aky streaming vlastne ide .. ale je fakt ze to nefunguje .. naloadoval som 8G piano a vobec sa to nedalo pocuvat ..

Aha .. ak bolo treba cosi doinstalovat , tak to bude dovod , preco mi to nefungovalo .. To je dakde na instalacnom mediu intrumentu ?

Jindy

Příspěvek od Jindy » 19 zář 2009 14:44

jo, jak jsem psal, jmenuje se to DFD...myslim, ze bys to mel mit na tom mediu a jak psal Amorph, je to asi pripad starsich verzi...me to o tom tusim pise vzdycky upozorneni po instalaci, ze se to musi rucne nainstalovat, ale uz nevim, instaloval jsem to davno...

kdyz to mas aktivovane, tak se zpristupni nabidka DFD (vedle tlacitka Options - pokud DFD nemas, poznas to tak, ze je ta nabidka sediva) a da se tam nastavit ten buffer a nejaka priorita nebo co to je...

jackies

Příspěvek od jackies » 19 zář 2009 15:50

Když jsme u těch morálních otázek, zajímalo by mě, zdali v tom vydaném článku bude odkaz na tento topik, nebo uvedeno i jiné jméno autora než tvé.
Stačí PM.

listonos

Příspěvek od listonos » 19 zář 2009 15:58

jackies píše:Když jsme u těch morálních otázek, zajímalo by mě, zdali v tom vydaném článku bude odkaz na tento topik, nebo uvedeno i jiné jméno autora než tvé.
Stačí PM.
Sutazis o nejaku podjebavaciu cenu ci co? :-)

Jindy

Příspěvek od Jindy » 19 zář 2009 16:53

listonos píše:
jackies píše:Když jsme u těch morálních otázek, zajímalo by mě, zdali v tom vydaném článku bude odkaz na tento topik, nebo uvedeno i jiné jméno autora než tvé.
Stačí PM.
Sutazis o nejaku podjebavaciu cenu ci co? :-)
hehe, vidis, tu bych mu mohl udelit :) neco jako "1. cena - Jackies, za zniceni nejvetsiho poctu mych nervovych bunek" a vecna cena od redakce by byly reklamni veci s napisy mindwarp.cz (vcetne tapet pro cely byt s opakovanym motivem moji fotky a logem) a CD s moji hudbou, ktere po zapnuti uz nikdy nepujde vypnout, aby se ten pocet znicenych nervu trosku kompenzoval ;)

jinak vysvetleno pres PM...

Odpovědět