EWQL Symphonic Orchestra - už se nedá koupit?

Ostatní audio software, obecná diskuse
mindwarp.cz

EWQL Symphonic Orchestra - už se nedá koupit?

Příspěvek od mindwarp.cz » 18 zář 2009 13:54

Čau,

sepisuji teď takový článek, kde chci lidem doporučit (kromě jiného) EWQL SO Silver a narazil jsem při zkoumání cen na to, že asi už nelze koupit EWQL Symphonic Orchestra Silver (a asi ani další verze).

Když to na EWQL stránkách zkusíte vyhledat, narazíte na tuto stránku - http://www.eastwestsamples.com/details.php?cd_index=870
"Unavaible product".

Já bych si tipoval, že to odstranili, aby prodali ty svoje nové kolekce na Play enginu, nebo už nemůžou prodávat nic s tím Kompakt samplerem. Nevim, ale přijde mi to jako škoda a já mám problém, protože mi ta Silver verze sedne nejvíc a rád bych jí lidem doporučil. Jenže pokud už se nedá koupit, je to prostě problém a já tam asi v nejhorším budu muset doporučit Garritan Personal Orchestra a to se mi moc nechce, protože je horší.

Nevíte někdo co se s tím stalo?

pharao

Re: EWQL Symphonic Orchestra - už se nedá koupit?

Příspěvek od pharao » 18 zář 2009 17:30

Myslim, ze to stahli z prodeje, aby prodali tu novou kolekci jak ty rikas. Docela rad bych si pak ten tvuj clanek precetl, jestli tam bude srovnani jednotlivych produktu. :D

Jindy

Příspěvek od Jindy » 18 zář 2009 17:42

pharao: Srovnani tam moc nebude, je to hlavne vycet dobrych pluginu ktere pouzivam a doporucuji, od kazdeho neco. Vyjde to snad tiskem v casopisu Pixel (cca. 80 Kc). Oznamim vjakem cisle to bude.

Pokud se zajimas o elektronickou hudbu, foto nebo video, tak myslim, ze koupit nebo predplatit si Pixel je skvela volba, protoze podobne rozsahly casopis u nas neexistuje, je to fakt zajimave. Doporucuji alespon zkusit.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 18 zář 2009 17:49

Jindy: na Pixelu je podle me blby, ze se venuje moc tematum najednou. Je to takovej kockopes a kvuli tomu to podle me nejde moc do hloubky, kdyz te treba nezajima 3D, tak si poctes malo, atd.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Jindy

Příspěvek od Jindy » 18 zář 2009 18:17

Cyril: Treba to zmenim ;)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 18 zář 2009 18:20

Hlavne uroven casopisu pixel asi bude dost nizka , ked jednym z redaktorov je Jindy ..

Jindy

Příspěvek od Jindy » 18 zář 2009 18:29

Pytkin: toto je téma o dostupnosti EWQL Silver, Gold a Platinum...máš k tomu něco? otázka zněla jasně...

a jinak jsem odpovídal uživateli pharao na dotaz a doporučil mu časopis, který se líbí i mně...

toto téma bylo založeno za jasným účelem, který je znát již v názvu...a OT tu nechci, řeš to přes PM kdyžtak...

don corleone

Příspěvek od don corleone » 19 zář 2009 11:38

Pytkin píše:Hlavne uroven casopisu pixel asi bude dost nizka , ked jednym z redaktorov je Jindy ..
Toto by podla mna moderator nemal robit. :wink:

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 19 zář 2009 11:51

don corleone píše:
Pytkin píše:Hlavne uroven casopisu pixel asi bude dost nizka , ked jednym z redaktorov je Jindy ..
Toto by podla mna moderator nemal robit. :wink:
to je sice pravda, ale je aj pravda co napisal..

no ale skusim Jindimu pomoct..

takze co sa tyka EWQL
pozri si www.soundsonline-europe.com
otazka preco presli na novy Play engine je v tom ze data sa streamuju a CPU nie je tak zatazovane.. a funguje tento engine lepsie na slabsich konfiguraciach.. stale existuje Silver edition..

momentalne prebieha nieco ako akcia na Sounds Online a to je Complete Composers Collection tento balik konci 30.Septembra a cenovo je fantasticky..
balik obsahuje:
  • EW-179: Symphonic Orchestra Gold[/*:m]
  • EW-188: EastWest/Quantum Leap Pianos Gold[/*:m]
  • EW-182: Symphonic Choirs[/*:m]
  • EW-176: Quantum Leap Goliath[/*:m]
  • EW-175: Stormdrum 2[/*:m]
  • EW-174: Voices of Passion[/*:m]
  • EW-181: Quantum Leap RA[/*:m][/list:u]

tato kolekcia spolu stoji 765 EUR, ak by ich clovek nakupil samostatne, tak vychadzaju na 2303 EUR !!!
    a co je uplne fantasticke je ze je customizovatelna, cize si tam mozete zamenit Symphonic Orchestra Gold za Platinum Plus co je cena za komplet balik 1019 EUR.. co znamena, ked sa to zrata, tak jedna kniznica vas vychadza na 145 EUR !!!

cize Symphonic Orchestra Platinum Plus v Play Edicii vas vyjde na 145 EUR co je oproti samostatnej cene 699 EUR super...

takze Jindy, odporucat Play Ediciu v Silver zostave je daleko vyhodnejsie, pretoze ten Play engine je zalozeny na streamingu dat co je len vyhoda...

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 19 zář 2009 11:58

este doplnim ze Silver Complete stoji 139 EUR co je teda za babku

Platinum Complete Plus
  • 24- and 16-bit samples
  • Three mic positions
  • All instruments
  • All articulations
  • 194GB
€699.00

Platinum Complete Standard
  • 24-bit samples
  • Three mic positions
  • All instruments
  • All articulations
  • 117GB
€629.00

Gold Complete
  • 16-bit samples
  • Single mic position
  • All instruments
  • All articulations
  • 33GB
€349.00

Silver Complete
  • 16-bit samples
  • Single mic position
  • Essential instruments
  • Essential articulations
  • 11GB
€139.00

Jindy

Příspěvek od Jindy » 19 zář 2009 12:01

Excom: diky moc za vycerpavajici odpoved...ja vim ze ten novy Play engine je very good, o tom zadna...

to info s tou edici je dobre, ale porad mi neni uplne jasna jedna vec - verze s kompakt samplerem je tedy uz nedostupna a oni portovali vsechno do Play enginu?

jestli je to tak, tak by me zajimalo hlavne, jestli v te nove Play verzi jsou ty stare samply, treba u toho Silver...to proto, abych nedoporucoval neco, co jsem v zivote neslysel, pokud tam jsou zcela nove samply...

edit: ale podle tveho druheho vypisu ma Silver 11GB, takze to bude asi zcela nove, protoze ta stara verze je na 1 DVD...sakra, ja ji mam rad prave proto, ze je mala a celkem dobra...

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 19 zář 2009 12:05

Jindy píše:Excom: diky moc za vycerpavajici odpoved...ja vim ze ten novy Play engine je very good, o tom zadna...

to info s tou edici je dobre, ale porad mi neni uplne jasna jedna vec - verze s kompakt samplerem je tedy uz nedostupna a oni portovali vsechno do Play enginu?

jestli je to tak, tak by me zajimalo hlavne, jestli v te nove Play verzi jsou ty stare samply, treba u toho Silver...to proto, abych nedoporucoval neco, co jsem v zivote neslysel, pokud tam jsou zcela nove samply...

edit: ale podle tveho druheho vypisu ma Silver 11GB, takze to bude asi zcela nove, protoze ta stara verze je na 1 DVD...sakra...
pravdepodobne su to tie same sample, oni len presli na iny player-plugin ktory je modernejsi a lepsie z optimalizovany pre pracu so zvukovou library a menezmentom CPU na pocitaci.. hlavne je to cele integrovane, cize ked z instalujes inu kniznicu, tak ju mas hned k dispozicii aj z rozhrania orchestry, popozeraj si tutorial videa.. maju to velmi dobre spravene teraz, a daleko lepsie sa s tym pracuje

nakoniec, nie je problem sa ich priamo spytat, predpokladam ze support im funguje, budes to mat potvrdene na 100%

Jindy

Příspěvek od Jindy » 19 zář 2009 12:08

jasne, ja jim asi napisu...nejaky trial jsem nikde nevidel, takze se k tomu nemam jak dostat a osahat si to...tutorial videa jsem nejaka videl, moc se mi ten Play engine libi..

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 19 zář 2009 12:13

EXCOM: takze taky te poopravim. I predchozi verze zalozena na enginu NI Kompakt umela a pouzivala streaming. Play ho ma udajne lepsi a ma lepsi konvolucni reverb a zrejme lepsi praci s artikulacemi. Zatim ale vsude ctu, ze je nestabilni a hodne lidi si stezuje na spatne naprogramovane samplebanky. To je taky duvod proc jsem se svoji composers collection jeste na play nepresel a zustavam v Kontakt verzi, ktera funguje v pohode.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 19 zář 2009 12:17

Amorph píše:EXCOM: takze taky te poopravim. I predchozi verze zalozena na enginu NI Kompakt umela a pouzivala streaming. Play ho ma udajne lepsi a ma lepsi konvolucni reverb a zrejme lepsi praci s artikulacemi. Zatim ale vsude ctu, ze je nestabilni a hodne lidi si stezuje na spatne naprogramovane samplebanky. To je taky duvod proc jsem se svoji composers collection jeste na play nepresel a zustavam v Kontakt verzi, ktera funguje v pohode.
dik za odpoved, ja totiz vobec netusim ako funguje Kompakt, teraz som to zacal sledovat az v Play edicii tuto kniznicu.. a pri prezentaciach tak vehementne davaju doraz na streaming, ze som nadobudol presvedcenia ze toto bol dovod prejdenia na Play engine.. takze dik za korekciu..
hrozne rad by som vychytil tu Collection ktoru teraz robia.. ta cena je skvela a mat aj zvysok za cenu orchestry v podstate je super deal 8)

Odpovědět