Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Ostatní audio software, obecná diskuse
Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od TOM-Thak »

http://www.u-he.com/cms/hive

Vcera jsem zkousel v beta verzi a musim rict, ze me to fakt bavi! Navic mysleli i na velke displaye, takze GUI se da zoomovat. Zvuk je neco mezi Sylenth1 a Cakewalk: Zeta2, dokonce v urcitem nastaveni mi to pripomnelo stary Virus B na PowerCore. Do 31.1. je public beta a lze ho koupit za $99 pre-sale a pak za standardnich $149.

Jeste chybi FM modulace, ale ta snad bude taky.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14152
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od dendy »

sranda, pred par dnami som kukal toto demo.. slusne to hra .. pacia sa mi tie rozne rezimy filtra ... a zaujime veci tam hovori, normalne nemam rad tieto dema kde typek vela keca ale tento keca k veci :-)

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od TOM-Thak »

Ja jsem vcera stahl a otestoval tu Betu a fakt se me to libi, ze uvazuju, ze si koupim v pre-sale full verzi.

Uživatelský avatar
Fractal
Příspěvky: 3094
Registrován: 10 dub 2004 14:54

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od Fractal »

jak je ta beta stabilní? nějaká omezení? nainstaloval jsem to už pár dní nazpět, ale ještě pořad nezkusil

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od TOM-Thak »

No vcera jsem na Macu v abletonu na tom delal asi 2hodiny a maka to bez problemu. Nespadlo to.. Navic 64bit. Akorat beta ma to omezeni ze po 31.1.2015 si to musis koupit.. jinak tam maka vse.

biscuit
Příspěvky: 10636
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od biscuit »

konkretne to rict neumim, ale obecne urs vypousti slusny beta verze. vetsinou pak uz dochazi jen k mensim zmenam napr. v modulech a nejcasteji v optimalizaci kodu smerem k pazravosti. nekdy pred lety jsem treba mel nainstalovanou davnou betu bazille a chovalo se to zdrave.

omezenim je jen datum. jednoho dne to proste prestane fungovat :-)
Naposledy upravil(a) biscuit dne 16 led 2015 17:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
bassline
Příspěvky: 2739
Registrován: 22 zář 2005 16:21

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od bassline »

No tak neviem, ale cim vam pride tento synth zaujimavy ?

Dal som tomu chvilu ale nechytil som sa fakt nicoho co by ma zaujalo. Snad len, ze unison znie fakt lahodne, ale to je asi tak vsetko.

Idu z toho uz 1000x prevarene uplne zakladne zvuky ktore je mozne fakt dostat z hocicoho ineho. Nenasiel som tam ziadne specifikum.

Oscilatorova sekcia neponuka nic, len pevne staticke oscilatory + unison. Filter uplne zakladny, nema ani drive (ak som si vsimol dobre).

Predosle UHE produkty (Diva, Zebra, Ace..) su uplne o niecom inom...

Toto mi pride len ako rychla, jednoducha, trendova cool zalezitost pre lenivych producentov co len krutia presety a omielaju tie iste zvuky dookola.
Skor mi to pride ako sample synth player ala vengeance...
Naposledy upravil(a) bassline dne 16 led 2015 16:45, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od TOM-Thak »

Presne.. me laka ta pre-sale cena hlavne..

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od TOM-Thak »

Zalezi co chces ladit. Me se na tom libi to, ze parkrat sahnu a mam, co potrebuju. Navic ma dobry charakter unisonu. A ja teda nevim, ale vetsina zajimavych synthu se vetsinou sklada z uplne jednoduchejch modulaci a zakladnich prubehu. Ze bych tam potreboval nejakych X druhu syntez a mraky oscilatoru a nevim ceho... K vengeance bych to neprirovnaval.. tady muzes ladit.. nemas tam prece sample banku zvuku, ale ladis si vse sam od nuly :)) ja mam rad straight forward veci tzn. sednu naladim a jedu.. ne ze stravim lazenim jednoho zvuku treba tyden. Pro experimenty tohle asi moc neni, ale na jednoduchou praci ano.. a i kdyz bys udelal 3stejny syntaky od ruznejch firem, tak pokazde budou mit jiny charakter.. uz jen saw oscilator kdyz srovnam sylenth, zeta, ana, massive tak kazdy ma jinou barvu.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14152
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od dendy »

bassline píše: Toto mi pride len ako rychla, jednoducha, trendova cool zalezitost pre lenivych producentov co len krutia presety a omielaju tie iste zvuky dookola..
:palec-: :palec-: :palec-:

to je absolutny nezmysel. .ten synth ma svoj charakter .. dobry synth ma svoj charakter a tento ho rozhodne ma.. to ako keby si povedal ze kto ma Virus ten uz nepotrbeuje NordLead .. alebo kto ma Supernovu uz nepotrebuje Virus .. a podobne .. . zato ze neni mrte zlozity (a zase ani primitivny nieje, mne sa zda ze urcite dost slusne modulacne moznosti ma) .. neviem co by si chcel od toho, nejaky rocket science 30 oscialtorov kazdy s 15 nastaveniami ??? na to su prave ine synthy (napriklad Bazille) ked chces robit komplikovane veci...

Ke to tak vezmes tak U-He TyrelN6 je este jednoduchsi.. a opat ma specificky zvuk (vyborny) .. je kopa HW syntakov co su relativne jednoduche (nakoniec taky Nord Lead 2 je myslim si ovela jednoduchsi nez tento Hive a urcite by si na neho nepovedal ze je urcieny pre leniviych producentov co len kritia preseny a omeialaju tie iste zvuky dokola)

henten nazor mi pride taky hodne povrchny .. zhadzovat nejaky synth akoze je urceny pre lenivych producantov - pride mi to uplne mimo, prepac.. zasadne nesuhlasim .. okrem toho tvorit muziku neimplikuje ze travis dlhe hodiny krutenim gombikmi na syntaku.. ked sa ti do skladby sadne patch alebo za 2 minuty nakruteny zzvuk na jednoduchom syntaku .. je to uplne v poriadku... podsatna je ta muzika .. to ze je nejaky syntak jednoduchy alebo ma 5000 presetov neznamena ze kazdy vie tie zvuky z neho pouzit tak aby s nimi vytvoril zaujimavu muziku.. patch dizajn a tvorba muziky su 2 dost zasadne odlisne veci ..
Naposledy upravil(a) dendy dne 16 led 2015 17:51, celkem upraveno 2 x.

biscuit
Příspěvky: 10636
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od biscuit »

lenivy producenti co misto krouceni cudliky produkuji muziku... tak's to myslel?

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14152
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od dendy »

biscuit píše:lenivy producenti co misto krouceni cudliky produkuji muziku... tak's to myslel?
:palec+: :palec+: :palec+: :mrgreen:

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od TOM-Thak »

Hele ja si taky myslim, ze nejde o to na cem skladas a v cem, ale jaky je vysledek.

Uživatelský avatar
Jirka Štolfa
Příspěvky: 814
Registrován: 11 kvě 2013 09:16

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od Jirka Štolfa »

Odolávám koupi sež mi síly stačí. Velmi praktická sranda.

Uživatelský avatar
TOM-Thak
Příspěvky: 3854
Registrován: 19 čer 2004 22:38

Re: Novy U-HE Hive synth prezdivany Sylenth1 killer

Příspěvek od TOM-Thak »

No ja taky odolavam.. ale asi neodolam :D

Odpovědět