Reaper - propojení s externím hardwarem

Vše o programu Reaper
Fillippos

Re: Reaper - propojení s externím hardwarem

Příspěvek od Fillippos » 05 črc 2014 15:41

:palec+:

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 05 črc 2014 21:33

Gratulace... jenom bych možná ještě navrhoval změnit název tématu, pro lepší hledání tohoto problému :idea:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

msmucr

Příspěvek od msmucr » 05 črc 2014 23:39

Tak to je fajn, že se Ti to povedlo.
A budeme doufat, že to Justin s partou brzy vychytají.. Co jsem se díval v poslední době do changelogu a diskuze okolo pre-release verzí, tak to vypadá, že se teď koncentruje hlavně na vylepšování API pro psaní skriptů a JS efektů, ale vzhledem k tomu, že je to teď vcelku diskutovaný problém, tak se na to třeba zaměří. Uvidíme.. :-)

Jinak tady je odpovídající chyba a související požadavek na oficiálním trackeru:

http://forum.cockos.com/project.php?issueid=2496 (tady je sice v názvu Mac OS X, ale bylo to spojeno i s jinou chybou, která byla reportována na Win.)
http://forum.cockos.com/project.php?issueid=2001

Jestli se to u Tebe a ostatních zdejších uživatelů projevuje stejně a máte účet na kokosovém fóru, tak tam kdyžtak pinkněte potvrzení.

Michal

Fillippos

Příspěvek od Fillippos » 06 črc 2014 01:16

problém je, že tento post na foru Cockosu je starý přes 3 roky.... Od té doby vzniklo hned několik témat věnujících se ReaInsertu. :roll: Výsledek je stále stejný. Napsal jsem raději na stránky Reaperu na Facebooku takovou drobnou poznámku jako upozornění.

marylin

Příspěvek od marylin » 04 srp 2014 13:36

S odstupem času a po delším testování a zkoušení musím konstatovat, že Reaper funguje s mými dvěma HW stereokompresory jako víno. Chová se to prakticky jako takový "HW analog plugin". Na auxu s bicími mám zavěsený Reainsert, v něm naroutovaný HW komp a k tomu běžně kombinuji VST pluginy. Jak před HW kompem, tak i za ním a nezaznamenal jsem nějaké problémy... Po časové kompenzaci, kterou jsem si ručně zjistil na sampl přesně a vytvoření presetu s naměřenou hodnotou v Reainsertu, se nekonají žádné fázové problémy, žádné opoždění oproti stopám, které neproháním přes HW.

Mám z toho radost... a zálusk na další HW...
Kytarista v Renewal, vznikající domácí VAMI Sound Studio

Odpovědět