Co mi hudba dala a co vzala...

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
dendy
Vybavení

Re: Co mi hudba dala a co vzala...

Příspěvek od dendy » 24 zář 2009 11:15

delay píše: PS: Jinak mám skvělou ženu, které nevadí 2h poslouchat dva takty, ještě si u toho zpívá a nosí mi tekutiny :)
tiez si nestazujem, ta moja mi neosomrala este ani jeden jediny kusok HW, niektore mi vyslovene pochvalila ze pekne vyzeraju (supernova, korg mx) a vzdy ked donesiem nejaky novy raroh tak otestuje gombiky a tlacitka ci sa dobre tocia a stlacaju :-)

delay

Příspěvek od delay » 24 zář 2009 11:21

dendy píše: tiez si nestazujem, ta moja mi neosomrala este ani jeden jediny kusok HW, niektore mi vyslovene pochvalila ze pekne vyzeraju (supernova, korg mx) a vzdy ked donesiem nejaky novy raroh tak otestuje gombiky a tlacitka ci sa dobre tocia a stlacaju :-)
Paráda! Femme Fatale :)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 24 zář 2009 11:47

Brenda: A co Dylan, ten ti muziku toleruje? A taky nevim, jestli se Brandona nedotkne, ze se sverujes tady, misto abys zasla za nim. Copak ti bracha nekdy spatne poradil?
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 24 zář 2009 12:16

Tak asi aj ja patrim k magorom :)

Brenda Walsh

Příspěvek od Brenda Walsh » 24 zář 2009 14:17

Cyril: Dylan se dal na drogy, takže moje muzika je to poslední co ho zajímá. Brandon sedí za zneužívání nezletilých a ten jail je někde v Arizoně bo co, takovou dálku kvuli svěřování jezdit nebudu.

jackies

Příspěvek od jackies » 24 zář 2009 16:36

Dala :
Všechno.
Od manželky, se kterou jsme spolu už 26 let ( z toho 21 manželé ), kamarády, od cestování až po slušné finanční zázemí.

Vzala :
Málem to nejdůležitější, kdy jsem extrémě v jednom období jako mladý zaslepený blb upřednostňoval muziku (koníček - práci) před rodinou.

kolonista

Příspěvek od kolonista » 24 zář 2009 21:16

dala: 0,5 mega za velký hit pro něměckou disko kapelu,1,15mega za tři hity pro český chlapecký boyband,několik děkovných dopísů od různých zlatých slavíků z naších luhů a hájů plus od nich taky nějaké ty nuly za jedničkou,0,2mega za šlágr pro polskou zpěvačku,několik zajimavých vztahů na jednu noc (které si pamatuji z 0,09 procent), několik nabídek které jsem musel odmítnout ( hold nejsem čytř procentní)..................no ne dělám si srandu a jste tady docela fajn parta která to určitě pochopí ,chvilku jsem se prostě zasnil teď vážně : čili,dala mi ty chvíle plné mrazivého dychtění ,snění a pocitu že už vím proč žiju.....................a co mi vzala? to ještě nepřišlo(žena věděla do čeho jde :wink: )

c9000

Příspěvek od c9000 » 25 zář 2009 10:39

kolonista píše:dala: 0,5 mega za velký hit pro něměckou disko kapelu,1,15mega za tři hity pro český chlapecký boyband,několik děkovných dopísů od různých zlatých slavíků z naších luhů a hájů plus od nich taky nějaké ty nuly za jedničkou,0,2mega za šlágr pro polskou zpěvačku,několik zajimavých vztahů na jednu noc (které si pamatuji z 0,09 procent), několik nabídek které jsem musel odmítnout ( hold nejsem čytř procentní)..................no ne dělám si srandu a jste tady docela fajn parta která to určitě pochopí ,chvilku jsem se prostě zasnil teď vážně : čili,dala mi ty chvíle plné mrazivého dychtění ,snění a pocitu že už vím proč žiju.....................a co mi vzala? to ještě nepřišlo(žena věděla do čeho jde :wink: )
Kostnatím :)
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 25 zář 2009 19:14

to je ale sentimentální téma...;)

dala spoustu lásky, umění prokousávat se jemností a trpělivost, euforické pocity toužení, určitě něco technické praxe. skoro se to blíží smyslu existence (resp. kousek z mozaiky smyslu), cíl pro honění se za něčím. a skvělé kamarády nevyjímaje.

vzala... no trochu vědomí že něco umím a mohl bys se s tím proslavit. hmm a určitě i pár vztahů... což bych ale možná řadil spíš o odstavec výš;)

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 25 zář 2009 19:51

No ano bodyia :) je sentimentalna a ako je vidno aj si to so sentimentalnym tonom a vkusom napisal ;-)

fova

Příspěvek od fova » 30 zář 2009 22:31

Co mi hudba dala:

Co se tyce vlatni tvorby, tak je to hobby, ktere me bavi, urcity prostredek seberealizace a i neco jako poslani.
Nejsem ale ten typ, ktery by tomu obetoval VSECHEN CAS nebo alespon HODNE CASU. Napr. rodina ma v mych ocich vyssi prioritu, takze hudba musi casto ustupovat do pozadi. Diky tomu se mi moje projekty vlecou roky, ale nemam ambice stat se slavnym hudebnikem se spoustou desek. Delam to spise pro radost.
A rozhodne preferuji kvalitu tvorby nad kvantitou. V minulosti uz jsem vypustil par nahravek, ktere jsem uspechal a dodatecne se pak za ne stydel.

Co se tyce zivych vystoupeni, tak krome tech fajn lidi, s kterymi vystupuji, mam rad vsechno kolem toho - zkousky po bytech, domlouvani, co kdo bude hrat a zpivat, zvuceni na podiu, vlastni vystoupeni a i naslednou diskuzi o tom, co se povedlo a co ne.

Co mi hudba vzala:

I pres to, co jsem napsal vyse, mi hudba vzala obrovskou spoustu casu, ktery jsem tomu uz venoval. Bez toho asi nikdo zadnou poradnou nahravku neudela - kvalita je umerna investovanemu usili.
Stejne tak i verejne hrani se bez cviceni a sehravani s ostatnimi cleny skupiny neda delat kvalitne.

Take mi to sezralo opravdu velke mnozstvi penez. Radsi moc nikde nezverejnuju kolik, protoze me okoli by si vyznamne poklepavalo na celo.
V tomhle moc ocenuji pristup moji zeny, ktera mi ty vydaje toleruje.

synth_synth_synth_synth

Příspěvek od synth_synth_synth_synth » 01 říj 2009 10:02

Vzala : hodně času vzala a ještě vezme :twisted:
Dala : pocit štěstí – radosti – v mnohém mě ovlivnila – bez zvuku,kompozice by můj život pozbýval smyslu …:wink:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 01 říj 2009 11:13

ma napadla jedna vec co mi hudba vzdala.. vzala mi take to laicko-naivne nadsenie pri pocuvani hudby, ake ma "bezny" clovek-posluchac... proste uz nedokazem normalne pocuvat hudbu ako celok, furt tam analyzujem co vsetko tam je, ake zvuky, ako je co robene, proste vzdy sa prichytim ze sa v tom prplem podvedome a rozberam si track na jednotlive stopy :))

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 01 říj 2009 11:19

dendy: zrovna vcera jsem na podobny tema narzil s Matuchou u piva. Prisel jsem na to, ze k tomuhle jakoby povrchnimu vnimani hudby jako celku se dokazu vratit, kdyz si to pustim na srackovy minivezi v obyvaku:-)

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 01 říj 2009 12:25

to co píše dendy jsem taky zažil. čim míň se ale věnuju vlastní "tvorbě", tím méně to u sebe pozoruju.

asi jsem jenom další tetřev-diskant
Obrázek
live free or die!

Odpovědět