Co právě posloucháte .....

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Cyril

Příspěvek od Cyril » 05 zář 2005 13:34

pavel: jo, tak to ma bejt ,) Ale stejne Type O Negative jsou neprekonatelny ,) Kdyz uz je rec o metalu (i kdyz u nich to je rizly vsim moznym). Taky mam rad To/Die/For, je to naprosto typickej skandinavskej gothic metal, misty az moc typickej ,) Ale pres vsechny vyhrady si myslim, ze jsou skvely. Bozska atmosfera, skvely pecky, proste kdo ma rad ubrecenou gotiku, nekomplikovany a vysoce ucinny aranze, krasny, jednoduchy melodie, bezva zvuk akorat tvrdej, akorat tempo (pomaly), rozhodne zkuste ,)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 05 zář 2005 13:37

Taky jsem slysel nakou novou vec od Cradle Of Filth, je k tomu takovej klip, kde se ta zenska houpe na houpacce (samozrejme na naky goticky ,), prekvapilo me, jak to bylo skvely. Zadna hyperkycovita zbesilost, ale velmi moderni gotika se skvelejma momentama, fakt me to dostalo. Da se to stahnout ze stranek roadrunner, jestli se nepletu.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 05 zář 2005 13:40

U type o negative mi prijde uzasny, ze si v jejich repertoaru kazdej najde to svoje, od celkem garazovyho hardcoru (i kdyz originalniho a s nezamenitelnym feelingem), pres nadhernej doom/gothic metal na October Rust, kterej nema uplne moderni sound, ale ty pisnicky jsou krasny, az po novy alba – vysoce originalni, nezamenitelnej urban gothic styl nebo jak to nazvat ,) Life Is Killing Me je bozsky album, nechapu ze nejsou znamejsi... takovej talent se jen tak nevidi...

nick_valensi

Příspěvek od nick_valensi » 05 zář 2005 13:44

asi to bude znamej sajt pro vsechny mistni (e-zounovsky) kytaristy a basaky, nicmene spousta obdobne nacrtnutejch setupu je na strance www.guitargeek.com
jediny, co mi tam chybi - nulova aktualizace, uz peknejch par mesicu tam nic novyho neenii...

Solarfall

Příspěvek od Solarfall » 05 zář 2005 14:01

cyril: ton asi uz nikdy neprekonaju bloody kisses... poznas kapelu godgory? vyskusaj album ressurection. boli casy ked som to pocuval skoro kazdy den.

tento tvoj popis na nich sedi takmer na 100%( kazdu druhu pesnicku maju rychlu):

"Bozska atmosfera, skvely pecky, proste kdo ma rad ubrecenou gotiku, nekomplikovany a vysoce ucinny aranze, krasny, jednoduchy melodie, bezva zvuk akorat tvrdej, akorat tempo (pomaly)"

Cyril

Příspěvek od Cyril » 05 zář 2005 14:54

Solarfall: neznam, zkusim si to sehnat... dik, Jinak Bloody Kisses je samozrejme naprostej klenot... Na jejich koncerte na Brumlovce jsem se tetelil blahem... Teda kdyby me nepleskaly do ksichtu zpoceny vlasy nakyho kluka s fialove nabarvenejma rtama a vsude se nepovalovali tatici v trikach Iron Maiden :) To me DOST prekvapilo ,)

mONOGRAm

Re: Co právě posloucháte .....

Příspěvek od mONOGRAm » 17 kvě 2009 21:53

lubivu tori amos - abnormally attracted to sin. nedelne vecerne vykupenie /po celovikendovej praci/.

recis

Příspěvek od recis » 19 kvě 2009 16:50

prave pocuvam experimental techno (kolega sa hra so zaluziami :D )

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 26 kvě 2009 15:13

Dark Tranquility - Fiction - vybornej death metal, album plny hitovek:)

pro upresneni, je to imho trochu riznuty metalcorem a popem:)

c9000

Příspěvek od c9000 » 26 kvě 2009 15:19

Muddy Waters - Elctric mud : super drevní muzika k tomuhle letnímu pocasí :)
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

delay

Příspěvek od delay » 28 kvě 2009 10:59

Stephan Micus

Wohma

Příspěvek od Wohma » 28 kvě 2009 11:13

Amorph píše:Dark Tranquility - Fiction - vybornej death metal, album plny hitovek:)

pro upresneni, je to imho trochu riznuty metalcorem a popem:)
Radsi mam jejich starsi veci, treba Projector je podle me jedno z nejlepsich metalovych alb vubec ;) a Damage Done i Haven je paradni melodeath. To je hudba, na ktere jsem dospival :D (a taky jak to dopadlo)

Jinak ja tedka poslouchal Bandzone kapely Immes, protoze si nas spriznili :))

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 01 čer 2009 18:28

Já teď sjíždím moje oblíbené super-pecky od Karla Gotta - Trezor, Lady Carneval a Nápoj Lásky č.10. Moc se mi to líbí, několikrát jsem si u toho poslechu řekl, že ten člověk je Mistr zpěvák, fakt umí. Opravdu nedostal ty desítky slavíků jentak.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 03 čer 2009 15:46

Jindy2 píše:Já teď sjíždím moje oblíbené super-pecky od Karla Gotta - Trezor, Lady Carneval a Nápoj Lásky č.10. Moc se mi to líbí, několikrát jsem si u toho poslechu řekl, že ten člověk je Mistr zpěvák, fakt umí. Opravdu nedostal ty desítky slavíků jentak.
Musí se nechat, že pan Karel Gott to opravdu nemá zdarma. Není to takovej šašek jako jiní, teď bych nerad jmenoval. Navíc má malé ditě a umí se k němu chovat. Toho si vážím.
Obrázek
live free or die!

Vey

Příspěvek od Vey » 03 čer 2009 20:53

Ja si po dlouhej dobe pohoduju u trosku melancholickyho alba Michela Sancheze. Doporucuji "Burntwood Lane". BTW neni tak nudna az do konce _) http://www.myspace.com/michelsanchez

Odpovědět