Jak vypadá váš pracovní/hudební koutek?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
matucha

Re: Jak vypadá váš pracovní/hudební koutek?

Příspěvek od matucha » 05 srp 2009 18:54

Tvoje falesny sslko mi ukradlo cudlik z zirafy!!!! Bane, ja je tam mam vsechny... tak to asi Ivovi ;-)

fova

Příspěvek od fova » 05 srp 2009 18:59

Pravda je zjevna jen hodne zblizka : SSL 9000 Preamp - Keith Andrews Clone. ;-)

Ten cudlik mi tam dal Tudy, kdyz to stavel. Kde k nemu prisel nevim.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 05 srp 2009 19:12

Tyhle knoby jsou nadherny, davaj se i na boutique kytarovy krabicky... daj se vcelku normalne sehnat, takze to jde i bez kradezi :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

kexik

Příspěvek od kexik » 05 srp 2009 23:45

tie cudle normalne predava GME, su drahe ale nie nezaplatitelne, pokial ich netreba 200 na mensi modular :)

peteness

Příspěvek od peteness » 05 srp 2009 23:52

matucha: proc zrovna Gyraf? V cem je jiny, lepsi nez konkurence?

matucha

Příspěvek od matucha » 06 srp 2009 00:25

Tak me se libil vzdycky v ukazkach (proti Massive Passive, GML, Maselec...), byl sytej odspod nahoru specifickym zpusobem, kterej me bavil. A kdyz ho ted zkousim, tak tu predstavu naplnuje uplne. Je spousta dalsich, ktery me lakaj, na jedny strane neco barevnyho jako massive passive a pak i nejaka ta chirurgie a presnost GML. Ted si budu chvili hrat a pak zjistim kde lezej hranice toho co mam. Zatim je brzo tu vec hodnotit.

peteness

Příspěvek od peteness » 06 srp 2009 10:35

Matucha: Chci koupit naky lepsi ekvalizer (co nejmin barevny a s Q potakama) za ucelem naberu. Mne se osvedcuje ten Toft treba kdyz nahravam zivou basu, vyresi z velke casti blato vytvorene levnou baskytarou. Jinak by to chtelo neco lepsiho. Stopy a groupy co uz mam nahrane, tak resim v softu a na mastering to budu davat nekam profikum. Ten Gyraf to je asi spis na ten mastering ne? U nahravani musi byt chirurgie dost drbacka to pokazde znova vychytavat, kdyz casto rozhodim nastaveni a ulozit to nejde.

kexik

Příspěvek od kexik » 06 srp 2009 11:05

peteness píše:Mne se osvedcuje ten Toft treba kdyz nahravam zivou basu, vyresi z velke casti blato vytvorene levnou baskytarou.
neverim ze mas blativy bas koli nastroju. ako ho presne nahravas? obvykle je to problem komba/diboxu

matucha

Příspěvek od matucha » 06 srp 2009 11:18

Taky bych raci investoval do zdroje zvuku (lepsi basa) a preampu nez do EQ. Preamp se projevi na vsem.

Ja u michani vetsiny veci uplne chirurgii nepotrebuju, to jen u hodne spatne udelanejch nebo nabranejch veci. Na michani to urcite vyuziju na par hlavnich veci. Ale nejvic samozrejme "na konec".

Tofta sem ted slysel na jednom pseudomastru a vedle toho i uad neve 1081 a libil se mi vic ten neve. Ale tohle je tezko tak posuzovat, on by na druhym treku treba ten toft fungoval lip.

Cisty eq, ktery by ti mohly fachat: SPL Passeq, GML 8200, CS Ibis, MM NSEQ2, Sontec, Maselec.... sou toho hromady ;-)

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 06 srp 2009 11:40

[quote="abuse"]
update - G2 Engine namiesto G2, Prophet 600, DSI Evolver. V racku mi zostala 2U diera, uz som nechcel kupovat nic, ale mozno to niecim este zaplnim...ATC, alebo nejaky waldorf? hmm... laka ma aj nejaky kreativny EQ... alebo channel strip...alebo mutronics mutator:) nejake tipy ???. V kute sa este povaluje Nord Modular G2 a Sixtrak :D

Ahoj Vlado. Jsem trochu pozadu. Máš podobný gear jako já. Proč jsi vlastně prodal G2 a vyměnil jí za modul? Já mám G2X a nedám na něj dopustit. Je fakt, že pokud nechceš brát G2 na koncerty a chceš si zvuk dělat jen doma ve studiu, tak to chápu. Co se týká Waldorfu, tak myslím jedině Microwave XT, nic jiného nemá cenu (ještě možná Pulse, jako trochu jinej zvukovej charakter, než je tvé SE1X) Já jsem teď koupil Mooga Voyagera RME a max. spokojenost (a tojsem pásl po SE1X) :)

Ondrash

Re: sTudio 2009

Příspěvek od Ondrash » 06 srp 2009 11:42

Tudy píše:Tak jsem se konečně dokopal k výraznému vylepšení ergonomie mého domácího sTudia.
Ještě to není úplně tipťop, ale to hlavní je na svém místě. Po kompletním zašňůrování půjde zřejmě subwoofer pod stůl a labilní X-kový stojan na K5000W vystřídá Z-ko od Rolandu.

sorry za mizernou kvalitu fotek :roll:
Ahoj Tudy. Super práce. hned to vypadá jinak. :)

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 06 srp 2009 11:50

matucha píše:Bude to chtit zase novej rack :cry:
Ahoj Matucho. Moc pěkný :)

peteness

Příspěvek od peteness » 06 srp 2009 12:23

matucha: ja nemyslel zrovna masteringovy ekvalizery za sto litru, ale diky za tipy.

matucha

Příspěvek od matucha » 06 srp 2009 22:00

diskuze o eq pokracuje: ./ostatni-hardware/hardwareovy-vs-softwareovy-eq-t10967.html

at to tu nezaplevelujeme

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 08 srp 2009 12:17

biscuit píše:brooklyn: dik, tihle mi pomahaj (cely moje knowhow) Obrázek
raketoplazmAR: na me ten prostor pusobi prijemne, ale plata by sly hned dolu a ty regaloidni plechovy police asi taky - nerezonuje to? a suplik ve stolu bych rozkopal, protoze jak se znam, tak bych mel od nej porad modriny..
-myslíš že tie vaj. plata sú úplne nanič? čo sa týka akustiky ?
-police sú na železe len zavesené, inak sú drevené a nerezonujú lebo sú fakt napevno, ale kopia sa mi pod nimi basy, celkovo tie bedne čo tam mám sú dost nahovno, lebo nato aby boli správne vybudené musia hrať dosť nahlas /na to že som od nich neni ani 2m /
-do toho šuplíku chcem spravit rack, ale je pravda že tam búcham kolenom, tak si to ešte rozmyslím..

Kexik: mám tu ešte jeden stolík, s ktorým neviem čo.. /riadny masívny stolisko /, ak by si chcel do skúšobne.. inak skončí v krbe..

Odpovědět