Nicky na ezone

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Re: Nicky na ezone

Příspěvek od Ivo » 27 úno 2010 19:05

ekeaze píše:Ivo : vsak mne to smysl dava... nejaky zasadni rozdil mezi kresnim jmenem a nickem nevidim :)
.
Když máš hned podtím odkazy na plné jméno a všechny kontakty, tak nějaký rozdíl asi bude, že ?

Wohma

Příspěvek od Wohma » 27 úno 2010 19:27

Ivo píše:
ekeaze píše:Ivo : vsak mne to smysl dava... nejaky zasadni rozdil mezi kresnim jmenem a nickem nevidim :)
.
Když máš hned podtím odkazy na plné jméno a všechny kontakty, tak nějaký rozdíl asi bude, že ?
Pak je ale uplne jedno, zdali mas vlevo nick nebo krestni jmeno :-)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 27 úno 2010 19:30

Ivo: prijd nam to vysvetlit nekdy na sraz;)

Svoji prezdivku jsem zacal pouzivat asi pred deseti lety na xchatu a uz ani poradne nevim proc. Mam pocit, ze jsem nevedel, co si dat za nick, tak me napadlo tam napsat amorph (jakoze promenlivy, neurcity, nebo nevyhraneny). Nakonec mam po tech letech pocit, ze to neni uplne mimo. A jmenuju se Martin Linda.

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 27 úno 2010 19:33

No parada, konecne si zacinam zaradzovat mena priatelov na fejsbuku s prezyvkami na ezone :wink:

Este by to chcelo nejaky "sync" s fejsbuk kontaktmi :D :idea:

Pekne sa to tu rozvija, dufam ze sa pridaju este dalsi :)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 27 úno 2010 20:06

Ivo píše:Jmenuji se Ivo a říkají mi Ivo ... :) A kdyby všichni vystupovali pod svými normálními jmény, bylo by mi to o něco sympatičtější ... :wink: Proč se skrývat ?
neviem, pre mna to nieje o skryvani, mna volaju dendy vsetci uz od zakladnej skoly, na ulici ked niekto zakrici "marek" tak sa ani neotocim :-)) sranda je ze som sa az po rokoch uzivania tohto nicku dozvedel ze mojho otca za mladi volali v skole tak isto :-) ono to "dendes" asi k tomu vyrazne nabada :)

inak ja si ovela lahsie zapatam u ludi nicky nez realne mena.. neviem preco je to tak, ked mi niekto (aj nazivo stretnuty) povie nejaku prezyvku ktoru pouziva zapamatam si ju ovela lahsie, meno/priezvisko vacsinou do pol hodiny uspesne zabudnem :)))

...este ma napada, na zakladnej ma volali "PERNIK" :-)) nie ze by som si privyrabal ako dealer, ale na desiatu som furt nosil pernicky :-)))

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 27 úno 2010 20:14

Dendy... tebe akosi meno Marek nepristane, aspon mne k tebe nesedi :) asi tak ako Reaper tvojmu Asus-u :-P :D

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 27 úno 2010 20:21

tomy45 píše:Dendy... tebe akosi meno Marek nepristane, aspon mne k tebe nesedi :)
ale vsak ??? mne to normalne pride cudne ked mi niekto iny ako najblizssi rodinny prislusnici povie "marek" ..

Vlad

Příspěvek od Vlad » 27 úno 2010 20:31

ekeaze píše:EkeAze - sEKEc mAZEc :D
dOSt dOBRy :)
Ja mel stesti, ze Vlad jeste nebyl obsazenej 8) , pak bych to musel resit emailovym nickem Bishop (vzpominate na Vetrelce?)
jinak uz mam tech nicku taky peknou radku a zalezi, jestli to forum nebo support jede kratce nebo dlouho. Na Gmail bych musel za bishopa pridat hodne cislic

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 27 úno 2010 20:58

Vlad - kto by nepamatal androida co kiloval Ripley-ovej posadku :)))

Dendy - cize zena ta predtym volala Dendy a teraz uz Marek? :))))

emah

Příspěvek od emah » 27 úno 2010 21:02

emah je skomolenina z prezyvky,ktoru mi vymyslel kamarat-modra ema a tato prezyvka vznikla zo pseudonymu bluem(h za ema ma urcit,ze sa jedna o chlapca:. a tento).bluem pseudonym je jednoduchy-mam rad modru farbu a blue uz bol(dj blue),tak som za blue dal inicial krstneho mena-matúš. priezvisko borovský.tesilo ma:)

matucha

Příspěvek od matucha » 28 úno 2010 02:37

Amorph píše:A jmenuju se Martin Linda.
Mel by sis tu zmenit prezdivku na mujerlinda a pak byste spolecne s hombrefeo delali pekne kontrastni par ;) (mujer = zena, linda = krasna)

Prezdivku matucha mam nekdy od 2. tridy na zakladce... mam dojem, ze za to muzou nejaky japonsky motory pro modely letadylek, ktery tata na neco pouzival a ktery se menovaly Mabucha nebo tak nejak... a sousedi se toho nejak chytli. No a jak bylo potreba nekde umistit nick, tak sem to jednoho dne pouzil a uz mi to zustalo... klasika.

Jinak k nitce Ivovy neanonymity. "ivo" je hodne anonymni, znam takovej ivů... isedlacek nebo ivosedlacek uz je konkretnejsi. Podpisy a odkazy ma kdekdo i s velmi zahadnejma prezdivkama, to neni argument ;-). Je to drobnost, ale kdyz uz sis zacal - Ivo Sedláčku ;).
Naposledy upravil(a) matucha dne 28 úno 2010 10:18, celkem upraveno 1 x.

carloff
Profesionál

Příspěvek od carloff » 28 úno 2010 10:13

Boris Carloff byla trojclena kapela, v ktery jsem zustal sam po dvou mesicich - novinari omylem pochopili pri prvnim rozhovoru ze jsem Boris ja..tak uz jsem to tak nechal...
Jinak B.Carloff bylo na motivy singlu Bauhaus -Bela Lugosi is dead...a s Cckem ne Kackem aby to bylo trochu jinak...
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
http://www.boriscarloff.com | http://www.soundevice-studio.cz

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 28 úno 2010 10:32

matucha píše:
Jinak k nitce Ivovy neanonymity. "ivo" je hodne anonymni, znam takovej ivů... isedlacek nebo ivosedlacek uz je konkretnejsi. Podpisy a odkazy ma kdekdo i s velmi zahadnejma prezdivkama, to neni argument ;-). Je to drobnost, ale kdyz uz sis zacal - Ivo Sedláčku ;).
Myslel jsem to trošku jinak - když je někomu bližší přezdívka než vlastní jméno a chce aby ho tak lidi oslovovali, potom OK ...(ale často se to pak obrátí k vlastnímu jménu). Třeba u členů "smrdim", "jsem.devka" apod. by to mohlo být docela zajímavé :)

c9000

Příspěvek od c9000 » 28 úno 2010 10:54

No a Boris Karlof je taky velmi známej herec myslel jsem že to máš po něm :)
Obrázek
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

carloff
Profesionál

Příspěvek od carloff » 28 úno 2010 10:58

No jasne---
bela lugosi k tomu paralela boris carloff-- vzdyt to pisu---
:)
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
http://www.boriscarloff.com | http://www.soundevice-studio.cz

Odpovědět