Praskání v LCD monitorech

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 13 čer 2007 18:27

Já to řešil hodně někdy v prosinci. Taky jsem nevěděl. Studoval jsem a radil se cca 3 týdny.
Pokud to bude někdo řešit, velice doporučuji server PCTuning.cz. Mně to teda dosti pomohlo udělat si přehled. Krom recenzí jednotlivých modelů tam jsou zajímavé články o technologiích apod. Fakt doporučuju.
Drobátko OT. Já vím. Pardón :wink:

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 13 čer 2007 18:52

nathanael píše:aha, ja to s tim tvym externim zdrojem pochopil, ale uz nevim, jestli si nekde predtim psal, ze ti to take topi a treba praska...ale asi ti to netopi tak, jako kdybys mel ten zdroj interni, co ja vim, nechme to byt...
Subjektivne mi to prijde stejny.
nathanael píše:no, me je docela jedno co s tema vadnejma delaji, ale mozna, ze az budu kupovat lcd, co bude stat treba kolem desitky, tak si u nich priplatim, abych mel jistotu...
Hmm, no, jen tak pro informaci, jsou i solidni firmy, ktere ti LCD zkontroluji zadarmo ;) (treba CZC)

nathanael

Příspěvek od nathanael » 13 čer 2007 19:15

Kermitak: fakt jo? o tom, ze by czc garantoval 0 vadnych bodu u vsech lcd, nebo ze by to na pozadani zkontrolovali, vubec nevim, nikde jsem to u nich na strankach napsane nevidel...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 13 čer 2007 19:50

nathanael: nj, tak nikdo nevi vsechno ;) Kontolujou naprosto bezne (a nejen CZC, znam urcite dve dalsi firmy) a to na vadne pixely v rozsahu, garantovanem vyrobcem. Pokud vyrobce garantuje 0 vadnych body, garantuje to i CZC. Jo a jeste dve poznamky:
1) ta firma, na kterou jsi posilal link, tam nic nepise o 0 vadnych bodech (pouze o sviticich (coz u modernch PVA panelu afaik nemuze nastat), nebo "vypalenych" (coz nechapu co tim mysli))
2) Pokud by garantovali 0 vadnych bodu u vsech modelu, znamena to, ze to vadne LCD, o kterem vedi ze je vadne, pak prodaji nekomu jinemu. To mi prijde jako podraz. A jeste si masti kapsu na necem, co by mel solidni prodejce delat zadarmo.

No nic, jsme OT ;) Jinak neber to jako nic osobniho ;), jen me podobne firmy pekne vytaceji.
Jo a btw - co ta americka vlajecka ? :)

Odpovědět