Sprievodca elektronickou hudbou

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Pytkin
Moderátor

Sprievodca elektronickou hudbou

Příspěvek od Pytkin » 16 bře 2006 16:42

Cyril

Příspěvek od Cyril » 16 bře 2006 16:58

To uz je tu docela dost provarena stranka, ale je ultrazabavna. Vzdycky zapomenu adresu a pak ji nemuzu najit, takze dik za zalozku ,)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 16 bře 2006 17:15

Dik za odkaz, rad si doplnim vzdelani..

Tudy

Příspěvek od Tudy » 16 bře 2006 18:34

Hustý!!!
Ulítl jsem na CASIOcore v sekci Techno :)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

kexik

Příspěvek od kexik » 16 bře 2006 19:24

zistil som ze moje ostatnie treky su illbient ;) (nodop***e)

mne sa to cele dako nezda :)

Cyril

Příspěvek od Cyril » 16 bře 2006 23:26

Ale jo, je to parada, clovek pak muze machrovat... dalsi vzdelani v oblasti bizarnich skatulek- www.last.fm
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 17 bře 2006 00:26

no niektore zaradenie tam su dost na hranici, ine su trosku vtipne, niektore su trafene celkom dobre...

treba uznat ze je za tym velky kus prace a je to asi naucelenejejsi pokus o analyzu celkoveho vyvoja elektronickej hudby...

Venti

Příspěvek od Venti » 17 bře 2006 11:21

Ja teda hovorim za soul, r&b, rap a tak :).. a je to tam dost zle spravene. Sem tam sa to trafi, ale vacsina je dost mimo.

kexik

Příspěvek od kexik » 17 bře 2006 11:34

hodne toho je mimo... aj house nie je moc ok spraveny a hlavne ukazky nie su prave ilustracne (ako autori ukazok ano, ale nie tracky co pouzili, resp tie casti co tam hraju)

recis

Příspěvek od recis » 17 bře 2006 14:48

mne sa najviac pacilo to zaradenie rumenige & loktibrada do japonskeho techna :lol:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 17 bře 2006 22:47

kexik píše:hodne toho je mimo... aj house nie je moc ok spraveny a hlavne ukazky nie su prave ilustracne (ako autori ukazok ano, ale nie tracky co pouzili, resp tie casti co tam hraju)
ja poviem za trance - imho je to spravene relativne dost slusne ...

aum generator

Příspěvek od aum generator » 19 bře 2006 01:16

je to celkovo uplne mimo.

ked uz, tak by malo zmysel kreslit jeden uceleny graf a nedelit to na HOUSE a TRANCE a TECHNO...

napriklad taky INDUSTRIAL je zaradeny do TRANCE (ako uplny zaklad trance, co je pravda)...pritom INDUSTRIAL v 70tych rokoch velmi velmi silne ovplyvnil aj Techno (dalo by sa povedat ze techno by bez industrialu ani nebolo technom)...a plno inych takychto nedostatkov....

dalsia vec je ze cele skatulkovanie je dost zvratene. niekto zacne robit originalnu hudbu, a potom dojde 100 kokotov co ho zacnu kopirovat, potom vznikne cela subkultura kokotov, ktory sa potrebuju niekam zaradit a potrebuju niekoho kto im povie ze ako sa ma obliekat a aku hudbu ma pocuvat a tak celkovo robit to co je IN v tej ich subkulture. jebal to pes.

vsetky tie styli co tam su su uz mrtve...ale ako cintorin (hrbitov) to neni zle.

synth

Příspěvek od synth » 19 bře 2006 06:59

aum generator píše:je to celkovo uplne mimo.

ked uz, tak by malo zmysel kreslit jeden uceleny graf a nedelit to na HOUSE a TRANCE a TECHNO...

napriklad taky INDUSTRIAL je zaradeny do TRANCE (ako uplny zaklad trance, co je pravda)...pritom INDUSTRIAL v 70tych rokoch velmi velmi silne ovplyvnil aj Techno (dalo by sa povedat ze techno by bez industrialu ani nebolo technom)...a plno inych takychto nedostatkov....

dalsia vec je ze cele skatulkovanie je dost zvratene. [highlight=red]niekto zacne robit originalnu hudbu, a potom dojde 100 kokotov co ho zacnu kopirovat, potom vznikne cela subkultura kokotov, ktory sa potrebuju niekam zaradit a potrebuju niekoho kto im povie ze ako sa ma obliekat a aku hudbu ma pocuvat a tak celkovo robit to co je IN v tej ich subkulture. jebal to pes.

vsetky tie styli co tam su su uz mrtve...ale ako cintorin (hrbitov) to neni zle[/highlight].
:lol: :lol: :lol:
je to fajn stranka ....
:lol: :lol: :lol:

mno musim jeste neco dodat napriklad
speedcore / DJ PW - Push the funk 8 ka/ je fakt mazec :lol: jako by se clovek ocitl uprostred valky :lol: MASAKR :lol: tohle kdybych usl. v aute v radiu tak lehnu k pedalum :lol:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 19 bře 2006 12:12

aum generator píše: dalsia vec je ze cele skatulkovanie je dost zvratene. [highlight=red]niekto zacne robit originalnu hudbu, a potom dojde 100 kokotov co ho zacnu kopirovat, potom vznikne cela subkultura kokotov, ktory sa potrebuju niekam zaradit a potrebuju niekoho kto im povie ze ako sa ma obliekat a aku hudbu ma pocuvat a tak celkovo robit to co je IN v tej ich subkulture. jebal to pes. vsetky tie styli co tam su su uz mrtve...ale ako cintorin (hrbitov) to neni zle[/highlight].
:))))

to je uhol pohladu co je a co nieje mrtve... ked mam parodovat co si napisal tak potom su tu aj varianty ked pride kokot co nevie absolutne robit hudbu ani naladit nic podla najakych standratov alebo co by malo nejaku hlavu a patu - tak to vyhlasi za experimental (sak tam predsa ziadne pravidla nie su - vlastne je, jedno, aby to nemalo ani hlavu ani patu) a dalsich 100 kokotov co hudbe rozumeju este menej mu potom masiruje jeho ego ake uzasne progresivne a nekomercne veci robi....
;-)

vsetko je to uhol pohladu...

synth

Příspěvek od synth » 19 bře 2006 12:28

dendy píše:
aum generator píše: dalsia vec je ze cele skatulkovanie je dost zvratene. [highlight=red]niekto zacne robit originalnu hudbu, a potom dojde 100 kokotov co ho zacnu kopirovat, potom vznikne cela subkultura kokotov, ktory sa potrebuju niekam zaradit a potrebuju niekoho kto im povie ze ako sa ma obliekat a aku hudbu ma pocuvat a tak celkovo robit to co je IN v tej ich subkulture. jebal to pes. vsetky tie styli co tam su su uz mrtve...ale ako cintorin (hrbitov) to neni zle[/highlight].
:))))

to je uhol pohladu co je a co nieje mrtve... ked mam parodovat co si napisal tak potom su tu aj varianty ked pride kokot co nevie absolutne robit hudbu ani naladit nic podla najakych standratov alebo co by malo nejaku hlavu a patu - tak to vyhlasi za experimental (sak tam predsa ziadne pravidla nie su - vlastne je, jedno, aby to nemalo ani hlavu ani patu) [glow=red]a dalsich 100 kokotov co hudbe rozumeju este menej mu potom masiruje jeho ego ake uzasne progresivne a nekomercne veci robi.... [/glow]
;-)

vsetko je to uhol pohladu...

to zní zajimavo :lol: kam ty na to chdis ...hrozne rad ctu tvoje prispevky ..... musis byt vesela koopka :lol:

Odpovědět