Tanecni scena budoucnost nebo konec?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
biscuit

Příspěvek od biscuit » 17 srp 2005 12:05

no teda kdyz jsou djs odvazni a hrajou co je bavi, tak dopadaj jako ja :mrgreen: :mrgreen:
nekteri i o trosku lip

Solarfall

Příspěvek od Solarfall » 17 srp 2005 12:10

hnusny dj-friendly pristup ma za nasledok je 90% dnb produkcie pouziva tu istu schemu len aby sa to djovi nahodou zle nemixovalo a nedajboze by to kvoli tomu nehral....

DJDave

Příspěvek od DJDave » 17 srp 2005 12:15

To DJ Wire"Bouzel je to tak cas se neda vratit!Ale plne s tebou souhlasim...
....:::: DJ Dave ::::....

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 17 srp 2005 12:20

Dulezity je si uvedomit ze ti co se o El hudbu zajimaj treba jen 4 roky nezazili zacatek, nejsou tim unaveni, jeto zatim prone zajimavy, tak maj pravo tvrdit kolik novyho se toho ted "deje".
Ja posloucham a skladam EL hudbu 15 let! to uz je docela doba:) a kdyz to srovnam se zacatky, tak pak jak uz jsem psal, je to únavny pro lidi i pro mne. Nikoho uz neprekvapi zadnej SEZONI rychlo uzasnej styl..

Solarfall píše:hej z upadku sa daju obvinit aj skostnateli DJs ktori sa boja hrat nieco nove, pretoze to nemusi fungovat a zbabeli producenti, ktori sa boja ze im to DJs nezahraju, pretoze sa boja ze to nebude fungovat tadadada... :lol:
Tosi nemyslim. DJs jsou jen odkazani co dostanou hotovyho od producentu, teda pokud sami nejsou producenti - coz ale nasi CZ DJs stale neumej a jen poustej placky, takovej DJ si pak muze vzit na svuj cool setik jen novy tricenko a delat dulezitozu star, nikam jinam to neposunou.. a obhajci marnejch DJs sezerte mne, jsou mi vsichni u pr**** - joo:)!
Mimo to kdyby ti jak rikas skostnateli DJs mohli hrat neco novyho, nevahali by ani minutu, ti nato naopak cekaji! Ti uz tusej ze az jim bude pres 30let budou najednou bez prijmu a taky bez zajmu lidi..DJs nato dojedou nejhur.

Kazdopadne jsem optimista neco NOVYHO prijde:) abude to suuupr:)
.

ksr

Re: Tanecni scena budoucnost nebo konec?

Příspěvek od ksr » 17 srp 2005 12:37

DJDave píše:Pride mi ze v posledni dobe uz tanecni hudba neni to ce bejvala pred par lety,dneska vsichni zacinaji letet na hip hop,rnb a podobny a tanecni scene se vysmivaj,pomalu se vraci mezi maldy punk a vetsina lidi dnes prechazi ne mene znamy styl ska.Jestli to takhle pude dal tak to asi s nama trencarema nedopadne dobre a my budem ti co budem rikat trance is not dead misto punks is dead to doufam ze snad ne,ale myslim ze v technu byl v poslednich letech upadek posluchacu,dneska uz dost lidi technu vysmivaj a srovnavaj to s diskem.Myslite te dance music bude upadat dal?Nebo to dopadne tak ze casem upadne a pak po letech zase nestane jeho era?
hip-hop a rnb jsou preci take tanecni hudba,ne? :D

Solarfall

Příspěvek od Solarfall » 17 srp 2005 12:44

escon: nesuhlasim....DJs NECHCU hrat nove veci pretoze je to risk! DJ zahra nieco narocnejsie alebo zlamanejsie -> ludia prestanu tacovat a len na naneho kukat -> zbada to majitel klubu a povie si ..no tento DJ nevie roztancovat ludi nabuduce ho nezoberiem a mily DJ je bez prace...

Cyril

Příspěvek od Cyril » 17 srp 2005 12:49

No trance je fakt asi uz trochu mrtvej styl, ale treba v breakbeatu se celkem jeste neco deje... To s tim ska snad proboha nemyslis vazne... ze by vetsina lidi prechazela na slizkou dechovku?
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter » 17 srp 2005 13:59

EW:no 15let je dost no....ale stejne kdyz si poslechnu breakbeatovky ted a pred 5 rokama a ted tak mi prijde ze tam toho je mnohem vic....ale je pravda ze najit mezi nima neco origos je ted mnohem slozitejsi... celkove mam taky pocidu upadku(nebo teda spis ustupu:)ale stejne se dycky najde nejakej projekt co to dela po svym a presvedci me ze zase tak v prdeli to neni...treba evil nine:you can be special too.nazev mluvi za vse:)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 17 srp 2005 14:30

no solarfall ja hraju od 93tiho a muzu ti rict, ze tak to neni. aspon tady v cechach. uz jen z toho duvodu, ze se malokdy stane, ze by si te snad poslech majitel klubu :( samozrejme jsou mista, kde zahrajes podle sebe a uz te tam nechtej, ale taky jsou mista, kde mas relativni svobodu. samozrejme nesmej lidi hromadne odchazet. dalsi veci a pravdou (smutnou) je, ze lidi roztancujes, kdyz jim zahrajes neco co je bere - a nezlob se na me, kdyz ti netancujou, tak je to asi nebere i kdyby ta produkce byla sebekvalitnejsi pozbyva to smyslu - jedine nejakej hudebne edukativni vecirek :)
a taky zalezi na tom, kdo stoji za gramofonama - jsou djs, kteri muzou hrat naprosty sracky (napr. jaydee, kdyz jsem na nem byl naposledy v radosti) a lidi budou juchat ejsasa - to je hlavni tragedie - lidi totiz ve vetsine nechodi za hudbou, ale vykalit se a k tomu jim musi hrat znamej "dj" a je skoro jedno co.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 17 srp 2005 14:33

cyril: coze ska je slizka dechovka? tak mozna je to po anglicku dojebany reggae, ale to je veci vkusu. ja osobne mam ska rozhodne radsi nez vetsinu soucasny rnb produkce.

Solarfall

Příspěvek od Solarfall » 17 srp 2005 14:44

biscuit: mozno to tak nie je doslova ale v podvedomi to djs musia mat... snazit sa silou-mocou roztancovat ludi..a to ide najlahsie na tracky ktore ludia poznaju alebo sa na ne podobaju... dobry DJ by mal vediet zabavit ludi aj odlisnymi a neznamejsimi trackmi...

ale sme pri probleme mentality ludi a ich vztahu k celebritam:
ZNAMY DJ pusti nieco nezvycajne a ludia povedia...wav to je ale zaujimave ten DJ je ale priekopnik!
NEZNAMY DJ pusti to iste a ludia povedia...co to pustas za blbniny daj tam tokiho :P

znamych umelcov bude vacsina ludi pocuvat aj keby si na nahravkach usierali... ;P

biscuit

Příspěvek od biscuit » 17 srp 2005 14:59

solarfall: hele navic je spousta lidi, kteri se chteji lisit - hrat jinak a na tom si postavit karieru - takhle se treba "udelal" orbith. samozrejme, ze je kolem toho uz spousta byznysu a veci, ktery ja zrovna nemusim, ale v ty dobe co on "prisel s elektrem", tady neco takovyho "nikdo" nehral a on tim byl zajimavej...
tak me napada - elektro - je docela odlisny - jsou tam prvky ebm, hip-hopu, breakbeatu a dokonce i rocku a presto bych to nazval stejne jako ecson sezonnim stylem, kterej se masove nechytnul. a takovejch odnozi a fuzi, ktery byly novy a nechytly se je vic.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 17 srp 2005 15:01

Solarfall píše:biscuit: mozno to tak nie je doslova ale v podvedomi to djs musia mat... snazit sa silou-mocou roztancovat ludi..a to ide najlahsie na tracky ktore ludia poznaju alebo sa na ne podobaju... dobry DJ by mal vediet zabavit ludi aj odlisnymi a neznamejsimi trackmi...

ale sme pri probleme mentality ludi a ich vztahu k celebritam:
ZNAMY DJ pusti nieco nezvycajne a ludia povedia...wav to je ale zaujimave ten DJ je ale priekopnik!
NEZNAMY DJ pusti to iste a ludia povedia...co to pustas za blbniny daj tam tokiho :P

znamych umelcov bude vacsina ludi pocuvat aj keby si na nahravkach usierali... ;P
souhlas - je to vetsinou presne tak a nebo velmi podobne :(

peteness

Příspěvek od peteness » 17 srp 2005 15:32

ECSON WALDES píše: Ja posloucham a skladam EL hudbu 15 let! to uz je docela doba:) a kdyz to srovnam se zacatky, tak pak jak uz jsem psal, je to únavny pro lidi i pro mne. ...
.
Kdyz neco delas 15 let, je normalni, ze prijde unava, krize. Taky pocitej s tim, ze vetsi cast pubertalnich planu a ocekavani se vetsinou nenaplni.

Furt je to ale lepsi, nez kdybys tech 15 let delal treba policajta.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 17 srp 2005 16:01

peteness: nevim co je na policejni praci spatnyho...

biscuit: promin jsem vuci ska dost zaujatej ,)

Jinak skoda ze tu neni vic electro party, ja osobne bych se skvele bavil, kdyby mi pri tom hrali Legowelt apod...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Odpovědět