Debata o politice - vazne aj nevazne

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
peteness

Re: Debata o politice - vazne aj nevazne

Příspěvek od peteness » 15 črc 2013 18:32

Nejvesti vliv na mineni lidi (nebo lidu :)) maji media. Nemas pod palcem media, nemas sanci neco menit. Dneska pri nakupu sem nahlidnul do casaku jmenem Forbes :), je tam rozhovor s Bakalou. Jenom prolitam zvyrzneny odstavecky a Bakala tam v jednom takovym (zrejme v souvislosti s Babis - Mafra nakupem) rika neco jako, ze neni spatne, kdyz budou media vlastneny ceskyma majitelama, ktery je budou tak trochu formovat podle svych predstav.....Co si o tom myslite? Je dobry, aby Bakala a Babis rikali novinarum, co maji lidem nalivat do hlav nebo je lepsi nechat uplne volnou ruku novinarum? Cim jsou tihle novinari vlastne motivovani, aby psali to, co pisou?

MDudas

Příspěvek od MDudas » 15 črc 2013 19:03

Velmi dobre otazky!
Neviem ako v CR, ale u nas su novinary banda povrchnych tupcov (hned za policajtami a politikmi) ... Co neoklamu, to aspon uplne pretocia.
Samozrejme, cest vynimkam.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 15 črc 2013 20:13

jo, toto je jedina vec v ktorej ma ten vyjebanec fico pravdu - ohladom novinarov...

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 15 črc 2013 22:08

poslani novinare je prece zalibit se co nejvice ctenarum...

vras

Příspěvek od vras » 16 črc 2013 12:23

Mne sa zase podarilo presvedcit 2 velmi motivovanych laviciarov, aby nesli volit Fica. Aj to sa rata, nie ?
aspon jeden konstruktivni prispevek po dlouhe dobe :)

peteness

Příspěvek od peteness » 21 črc 2013 20:32

No ale jaká celospolečenská debata probíhá? Mně to přijde, že většina lidí nedebatuje vůbce, jenom se napůl bojí a napůl jsou neskutečně nasraní. Když si vzpomenu na začátek 90's, jaké byly v TV debaty, tak dneska nic takového neexistuje. Furt vidím ty samé xichty. Kdysi bylo třeba, to si pamatuju - seděli zástupci církve a proti nim skupina satanistů, navzájem si vysvětlovali jak funguje svět, kam patří CZ - "...kolego satanisto,.." "Já nejsem žádný váš kolega..." atd :)
Stejně příští volby ať budou předčasné nebo ne, vyhraje levice. Jde jenom o to, kolik si urve SPOZ a pokud hodně hlasů vyžere KSČM a nebudou je jako vždycky chtít v koalici, budou muset přibrat nějakou menší stranu - takže tam se taky semele boj a moc bych se nedivil, kdyby se ejhle najednou zmrtvýchvstalý Mirek Kalousek objevil na postu ministra čehokoli.

vras

Příspěvek od vras » 22 črc 2013 00:14

Mně to přijde, že většina lidí nedebatuje vůbce, jenom se napůl bojí a napůl jsou neskutečně nasraní.
Vsem "idealistum", kteri souperi se superzlem, korporacemi, chemtrails, novinari, Bushem, chudobou, islamisty, vsemi vladami globalnimi i lokalnimi, se spiklenci, soudy a defenestracemi: Problem je v tom, ze ve skutecnosti si "vetsina lidi" neuvedomuje, ze se nemeli NIKDY tak dobre jako dnes. Myslim lidi v nasich koncinach. V cele historii. At to nekdo vyvrati.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 22 črc 2013 00:56

MDudas píše:Velmi dobre otazky!
Neviem ako v CR, ale u nas su novinary banda povrchnych tupcov (hned za policajtami a politikmi) ... Co neoklamu, to aspon uplne pretocia.
Samozrejme, cest vynimkam.
v cr to tak neni, aspon v tech serioznich mediich. spis je to folklor, stezovat si bez nejakejch dukazu, lidi si tim nejak ulevujou.

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 22 črc 2013 08:56

vras píše:
Mně to přijde, že většina lidí nedebatuje vůbce, jenom se napůl bojí a napůl jsou neskutečně nasraní.
Vsem "idealistum", kteri souperi se superzlem, korporacemi, chemtrails, novinari, Bushem, chudobou, islamisty, vsemi vladami globalnimi i lokalnimi, se spiklenci, soudy a defenestracemi: Problem je v tom, ze ve skutecnosti si "vetsina lidi" neuvedomuje, ze se nemeli NIKDY tak dobre jako dnes. Myslim lidi v nasich koncinach. V cele historii. At to nekdo vyvrati.
Presne tak. Navíc největší křiklouni by byli za valky, totače či jiné bídy největší poserové.
Si pamatuju, jak jsme tu nechapali kavarenský povaleče ze zapadu, co vzhlíželi ke komunismu a užívali si statků kapitalismu. Krafat o virtualních problémech je hrozně jednoduchý (navic na urovni zjednodusujicich reseni) a když se má člověk moc dobře, blbější potřebují "drama" jak z televizního serialu..:-)
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 02 srp 2013 08:20

ono by chtelo aby soudruzi herci pochopili, ze jestlize ministr nekoho jmenuje, tak muze byt i na hodinu odvolan..Tak to ma proste ve smlouve.

Jo a komouš Jan Burian neni Jan Burian (písničkář).:) - nebo když ho odvolal Zemanovo člověk, tak výrazna komunistická minulost v normalizaci nevadi? Krajčo, Pavelka atd se zase ukazali jako užiteční blbci..:-)
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 02 srp 2013 08:32

Asi tak ... Za normálních okolností se všelijací ředitelé jmenují a odvolávají každou chvíli a byla by o tom jednořádková zpráva v tisku. Za současné (kým asi sponzorované a podporované ?) až nechutné protizemanovské mediální hysterie se z toho udělá dinosaurus a dráma (fotka popíjejícího ministra je trapná - každý by se dal takto vyfotit). Zaměstnanci budou mluvit do jmenování ředitelů ? Dobře vědí že je to jen šaškárna (kdo je k tomu s drobnou pobídkou asi inspiroval ? ) a za pár dní přilezou zpátky.Kromě toho nic nebrání zatím jen dosazenému řediteli aby se zúčastnil regulérního výběrového řízení ...

Přeloženo: bývalá vládní mafie piští a vzteká se jak může, že ji (chválabohu) odstavili.

(a nejlepší je že "odbornou" petici proti tomuto odvolání podepsal i profesor Riedelbauch (nejkovanější komunistický kádr za mých časů na AMU)

W.Cable

Příspěvek od W.Cable » 02 srp 2013 08:41

Me nedesi, ze nekdo nekoho vyhodil/odvolal. Jen se obavam, aby za tim nebylo neco jineho, nez Balvin tvrdi.

cituji:
Máte pocit, že za vaším odvoláním jsou zástupné důvody?
Nabízí se samozřejmě myšlenka, jestli za ním nestojí právě výsledky auditu ND, který jsem ministerstvu kultury odevzdal a který vykazuje četné protizákonné postupy v oblasti mezd i investic, na kterých se podílely odbory i správní ředitelka, s níž jsem se chtěl rozloučit. Jsou to věci, které hraničí s trestnou činností a s nimiž jsem nechtěl jako ředitel ND mít nic společného.

Ale o tomto materiálu jste, předpokládám, nemluvili?
Pan ministr Balvín ho dokonce podle jeho vyjádření vůbec neznal, přestože já jsem ho na ministerstvo kultury odevzdal již v červnu. Bývalá ministryně kultury Alena Hanáková mi po jeho prostudování vysloveně nařídila, abych tyto věci neprodleně řešil.

Odpovědět