Debata o politice - vazne aj nevazne

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
klingáč

Re: Debata o politice - vazne aj nevazne

Příspěvek od klingáč »

A co hovorite na diskusie o tom, ze Milan K je trojsky kon Hranolov a bol dosadeny ako Kmotrikov partak, aby ubral hlasy Kiskovi?
Podobne ako Martinakova onehda..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

klingac : to uz je v principe jedno .. ukaze sa v druhom kole ..

teraz sme robili ficovi tlacovku .. kurva ten vie rozpravat .. ked to clovek pozera , hned by mu uveril a isiel mu hodit hlas ..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

pytkin píše: kurva ten vie rozpravat .. ked to clovek pozera , hned by mu uveril a isiel mu hodit hlas ..
Ano, on je ako Hitler .. ja stale hovorim Fico je zdaleja vacsia hrozba nez bol Meciar ..

Proti tomu AKO hovori je jedina obrana - tak ze si zacnes overovat fakty ktore hovori + si pospominas (pogooglis :-)) co z toho co v minulosti hovoril aj splnil :-)
A dojdes na to ze skoro vsetko co povie je klamstvo, zavadzanie, prekruca a co slubuje tak potom neplni ..

1 konkretny priklad. . jeho oblubena rozpravka ktoru celu kampan toci je hlaska ze Slovensko patri medzi krajiny s najmensim zadlzenim v EU .. no ano, ako sa to vezme, ked zoberes 10 najmenej zadlzenych krajin v EU tak medzi ne SK patri. na 10 mieste. :-D A takto Fico pracuje s faktami, on tu Meciarovu loz ako pracovnu metodu povysil na vyssie umenie ..

klingáč

Příspěvek od klingáč »

Pytkin píše:klingac : to uz je v principe jedno .. ukaze sa v druhom kole ..

teraz sme robili ficovi tlacovku .. kurva ten vie rozpravat .. ked to clovek pozera , hned by mu uveril a isiel mu hodit hlas ..
Hej, veď je to už jedno.. Ja len tak.

Rozprávať vieme snáď všetci, ja by som mu neuveril ani nos medzi očami. Ako vraví Dendy, čo narozprával a čo je pravda.. Dva svety, dve galaxie.

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

aaj taa politika, taa viee nasraat! aj ked nepotrebujes...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

toto ma presvedcilo :)

Obrázek

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Takže Rusové už prý začali nazývat Aljašku "IceKrym" :) a chtějí svoji zmrzlinu zpět ...

bassline

Příspěvek od bassline »

dendy píše: Kiskov vrchol bol v nedelu na TA3, to dal paradne... on nebude idealny prezident, to v kazdom pripade .. bude lepsi nez boli Kovac, Suster, Gasparovic .. ale nie idealny..
No neviem, ja to nejak extra nesledujem ale podla nasledujuceho videa sa mne osobne zda byt tento panko ako dost vhodny na prezidenta.

Posobi na mna vyrovnane, uprimne, seriozne a hovori zmysluplne. Par stran dozadu som pisal o tom socialnom citeni a comu by sa politici mali venovat a vlastne on o tom presne hovori :) ...Takze z jeho prejavu to pre mna idealny kandidat je.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

no vidis tak sa prekonaj a prid odvolit .. aspon pozres rodinu, priznaj sa ze naposledy si bol doma na vianoce :-))

inak ty kisku nepoznas ? on je od vas z vychodu (poprad)..okrem ineho zalozil toto http://www.dobryanjel.sk - asi najtransparentnejsia charita na slovensku .. je to fajn vymyslene, mas konto a presne vidis ktorym konkretnym ludom idu tvoje peniaze... jedina charita ktorej doverujem....

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Pytkin píše:toto ma presvedcilo :)

Obrázek
takze to zabralo a dali sme ho dole :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

tak uz je jasne , preco to dnes vyslo .. S CHUCKom nikto nemoze superit ..

tomy45

Příspěvek od tomy45 »

Ivo píše::wink:

Obrázek
Do tej tabulky by miesto nul, mali dat "unknown" - nezname. Nik nic nevie, nie ze nic neurobil :roll: Takato tabulka ma hodnotu 0.

tomy45

Příspěvek od tomy45 »

Na nasich volbach ma zaraza 1 fakt, a to... mystifikacia a oznacovanie ZLA = R.F. Nevolil som ho, nesuhlasim, resp. odmietam jeho politiku a to co robi. Ale zas zosobnovat v nom zlo, mi pride rovnako zcestne ako upalovanie carodejnic v stredoveku. Nech je kokot aky chce, ale vinu za zlo by som mu nepripisoval doslovne, kedze bol (bohuzial) legitimne zvoleny. V politike predsa ide o presadzovanie si zaujmov, bohuzial, u nas v SK, v krajine kde sa zlo pripisuje tomu, kto je / nie je pri moci, je slovenska politika primitivna a zufala snaha dopovania si eg "vyvolenych" nad zaujmami obcanov stanu. Nie som naivny, ale totalne burn-out.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

podla mna fico je zlo, vacsie ako bol meciar... existuju proste v historii ludia - hitler, stalin, mao zedung - a charakterovo medzi takychto ludi patria aj meciar a fico - ktori priamo osobne, tym ako brutalne dokazu zmanipulovat masy, vymyt ludom mozog a domutit ich spravat sa iracionalne, su osobne zdrojom toho zla... ked uz neratam kauzy jeho vlad, arogancia moci smeru ktora je jednoducho valcujuca, tak to ake iracionalne zaslepene zboznovanie v ludoch vyvolava ... dava ludom priklad ze kto ma moc ma pravo spravat sa k slabsim arogantne, bezohladne...

fico je esencialne zlo...

Odpovědět