Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Pytkin
Moderátor

Re: Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Příspěvek od Pytkin »

tak som si dnes pozrel CZECH MADE MAN a musim skonstatovat , ze cesky film ide pekne do hajzlu .. uz kludne moze konkurovat slovenskym filmom ..

EXCOM

Příspěvek od EXCOM »

ja mam rad ceske filmy, a najlepsi co som kedy videl je KOUŘ
to je tak strasny ulet, ze ten film je u mna top.. :)

slovenske filmy sa mi nepacia, lebo nie su uprimne, stale sa to hra na nieco co to nie je..
mozno tak Perinbaba a Sedim na konari a je mi dobre..

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

kour je kult, tak veru :) , zo slovenských je dobrý napr Baščovanský a zať http://www.csfd.cz/film/179793-bascovansky-a-zat/

kexik

Příspěvek od kexik »

pete ness píše:Dendy, ty pojebana križovatko :) .. btw dofám, že to nevyznělo nějak extremisticky, myslím to s českým filmem dobře. Ty náměty některé nejsou špatné, třeba Kájínek. Jenom to zpracování kulhá.
to ja taky, babicka sa volala marie vokounova, bola dcerou ck namorneho kapitana a narodila sa v pristave v pule :)

kexik

Příspěvek od kexik »

pete ness píše:Honzo, hodne by me potesilo, kdybych v ceskym filmu uvidel inteligentni, silne, nezkazene hrdiny bez neurozy, kteri nemaji jako hlavni zivotni cil hrabani penez - pokud mozno bez prace. Taky by se mohly objevit ve filmech trefne a adresne narazky na aktualni politicke deni a ne jen stokrat ohrane neskodne vtipky.
Ten Czech Made Man neni spatny, taky me to rozesmalo dost casto. Jenom nevim, proc se tam herci furt tak hrozne pitvori, proc ze sebe delaji vetsi blbce nez jsou (nebo ne?). Takove ty zbyzecne usklebky a tiky, nevim no, vidim v tom bezradnost. Jakoze se furt snazi za kazdou cenu ze sebe delat neco co nejsou a vyzniva to levne. Vim, ze v tom je ceska mentalita a asi i nejaky prazsky stresovy fakto mozna trochur. (Po fotrovi jsem napul Slovak, takze to mozna vidim trochu jinak).
vratni lahve?

biscuit

Příspěvek od biscuit »

to ne, sverak se tam pitvori a ma tiky :-) zdimak!

peteness

Příspěvek od peteness »

Největší legrace je tohle ... 0:33:15 .. :)

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

jarquo

Příspěvek od jarquo »

Me se libila komedie Princ a prudas.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

nevinnost - ja nevim, jsem dost tolerantni divak sice, ale tady jsem mel pocit, ze ten scenar, ve chvilich, kdy mel bejt opravdu propracovanej do detailu, aby byl uveritelnej, lehce zadrhaval. cely mi to po strance kriminalni prislo strasne televizne kriminalkove odflaknuty. pribeh jednoho cloveka, kterej jentaktak unikne jednomu "justicnimu omylu" a zanedlouho prijde druhej, kterej uz klapne, je hodne divna vec uz sama o sobe. a ze cela vec dopadla tak jak dopadla (tedy dle sucheho konstatovani patologa - asi deda vseveda), tomu celymu proste dala korunu. tenhle zanr holt u nas asi zatim nikdo tocit perfektne neumi, alespon ja na to mam ted takovej pohled.. presto ma film hodne kladu: tradicne dobri herci, skvela kamera, solidni hudba.. asi o to vic mne mrzi ten promarnenej potencial, kdyby byl scenar dotazenej k uveritelnosti, protoze takovyhle pribehy maji bejt uveritelny.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

ja som si dnes pozrel hostel .. a to je teda paradna picovina :) najviac som sa bavil na tom ako bola zobrazena bratislava .. kde vsetci hovorili po rusky .. na stanici bol napis PORICANY .. a na konci v nemecku , kde vsetci cedulky boli po nemecky , len na jednej cedulke bol napis TOALETY .. fakt zmaknuty film ..

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

Tohle je taky zvláštní CZ film, sice jsem se párkrát zasmál, ale hlavní myšlenku jsem moc nepochopil... někoho třeba zaujme http://www.csfd.cz/film/278429-nejvetsi-z-cechu/
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Gustav

Příspěvek od Gustav »

:evil: hustej snímek ze severu :idea:
Přílohy
Kino Varnsdorf.jpg

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

vcera sme boli s priatelkou na tomto: http://www.csfd.cz/film/228723-strom-zivota/

podla mna vyborne! aj ked boli ludia co odisli pocaz filmu a ini co na konci tlieskali ze to uz skoncilo....

Odpovědět