Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Re: Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Příspěvek od Ivo » 28 lis 2011 10:36

A kdo říká, že jsem na tom byl v kině ? :wink:

delay

Příspěvek od delay » 28 lis 2011 10:45

Objevil jsem vcelku povedenej seriál...
TERRA NOVA
Nechápu, že to kritika tak potopila. Po 9-ti dílech mě to baví, má to příjemnou výpravu, efekty i herce a kdo rád lehké sci-fi...
PS: V jedné z hlavních rolí hraje i známý záporák z Avatara Stephen Lang.

Vlad

Příspěvek od Vlad » 28 lis 2011 11:12

Ivo píše:A kdo říká, že jsem na tom byl v kině ? :wink:
co treba "domaci kino" :)

k Melancholii - vcera jsme to zkoukli s pritelkyni. Me to teda nezaujalo vubec, a to jsem byl nadseny z Prolomit Vlny a z Tance v temnotach.
Uz jsem asi nekde jinde. Zajimavy mi neprisel ani hlavni motiv (konec světa), ani psychologie postav, necekana sebevražda majitele usedlosti tomu nasadila korunu. Nervova „rucni“ kamera mi prisla zajimava prvních 15 minut.
Ale obtrazove hodne nadprumerne.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 28 lis 2011 11:27

Tak abych jen nekritizoval - posledních 30 vteřin toho filmu bylo dobrých :) (srážka)

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 28 lis 2011 11:34

Na Terra Nova jsem se na doporučení kamaráda podíval, tedy na první díl a bylo to opravdu hodně slabé, respektive na úrovni telenovely pro teenagery, sestříhané ze zbytků Spielbergova Jurského parku (mám pocit, že se pod tohle i produkčně podepsal). Škoda, promarněná šance, možná snad kdybych měl sílu překousnout alespoň prvních pět dílů, ale ta jednička fakt stačila...
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

delay

Příspěvek od delay » 28 lis 2011 11:46

PELF píše:Na Terra Nova jsem se na doporučení kamaráda podíval, tedy na první díl a bylo to opravdu hodně slabé, respektive na úrovni telenovely pro teenagery, sestříhané ze zbytků Spielbergova Jurského parku (mám pocit, že se pod tohle i produkčně podepsal). Škoda, promarněná šance, možná snad kdybych měl sílu překousnout alespoň prvních pět dílů, ale ta jednička fakt stačila...
No nevim. Je fakt, že já sem hodně seriálovej typ, ale co jsi mohl pochytit z prvního dílu? Navíc, tenhle seríál není o dinosaurech, asi jako každej seriál je to spíš o postavách, o hlavním tématu (tady jde o možnost cestování časem) a o budování kolonie. Nemyslím si že je to nejak extra dobrý, ale pro mě dobrýá oddychovka...

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 28 lis 2011 11:58

Oddychovka to je rozhodně a seriálů se scifi a podobnou tématikou už jsem viděl dost (možná i v tom bude problém, tady bylo něco jako scifi jen prvních pár minut). Dál jsem nic nepodchytil jednoduše proto, že tak předvídatelný děj prvního dílu, postavený z podstatné části na fakt neotřelých dialozích a dětech, které neposlechly rodiče, načež měly průser z jakože zakázaného výletu kamsi mezi "ty zlé", je přeci jen lépe zachycen třeba v seriálu Beverly Hills 90210 a mě natolik (slušně řečeno) odradil, že na další už jsem neměl touhu se podívat. :) Taky neříkám, že se to nemůže postupně rozjet a třeba až dokoukám Fringe, tak zkusím ještě pár dílů Terra Nova. Zatím je ale naštěstí z čeho vybírat.
Studio ATLAS

delay

Příspěvek od delay » 28 lis 2011 12:13

Jo, určitě to je o náladě, mě zas dva roky zpátky odradil Fringe asi po 6 dílech, působilo to na mě stísněne a vážně, třeba taky přicházím o hodně.
Jinak, mě právě nějak ty seriály došly, tak sem koukal co načnu a tohle přetrvalo. Vzdal sem třeba Terriers, Walking Dead...

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 28 lis 2011 12:26

Tak to jsme každý asi dost jinde, já mám zase raději ty temnější, méně předvídatelné s hodně rozvinutým dějem, což třeba Fringe je a doufám, že to neskončí jako Lost, kde zůstala spousta nezodpovězených otázek. Taky je škoda slibně se rozjždějících seriálů, které bohužel nepokračují http://www.csfd.cz/film/206614-invaze/ nebo http://www.csfd.cz/film/259920-flashfor ... udoucnost/ ale i ta jedna sezóna vydala za několik sérií jiných, o poznání slabších seriálů z dané kategorie... holt byznys je byznys
Škoda že taky nerozjeli do dalších dílů http://www.csfd.cz/film/226185-pokoj-c-10/ a tak bych mohl pokračovat...
Studio ATLAS

delay

Příspěvek od delay » 28 lis 2011 13:26

Klidně pokračuj :). Co třeba Caprica, prequel BSG? Koukal jsi?

rastis

Příspěvek od rastis » 28 lis 2011 14:24

delay píše:Klidně pokračuj :). Co třeba Caprica, prequel BSG? Koukal jsi?
asi to neni uplne zle. pokial by nebolo co ine pozerat, tak aj hento sa "dalo"

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 28 lis 2011 14:43

Pro mě jsou bezkonkurenčně nejlepší seriály Yes Minister a Yes, Prime Minister ... Naprosto geniální a nikdy se toho asi nenabažím. A i když starší , stále neskutečně aktuální i v dnešní době ... Ale je třeba originál, ne dabing ... (i když to dabovali Preiss, Němec atd., proti originálu je to trochu o ničem ...)

http://www.csfd.cz/film/74621-jiste-pane-ministre/

http://www.csfd.cz/film/74622-jiste-pane-premiere/

Před nějakým čase jsem si z UK objednal kompletní seriál na DVD ...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 28 lis 2011 14:54

vyslo to aj tu s ceskym dabingom ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 28 lis 2011 14:57

S českým dabingem to právě nechci ... to je dost o ničem proti originálu ... (člověk přichází minimálně o polovinu zážitku) to je jako by Barbaru Streisand "dabovala" Helena Vondráčková apod. :)

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 30 lis 2011 15:30

IMMORTALS * http://www.csfd.cz/film/246663-valka-bohu/
- tak pani, po dllllhej dobe film v kine, kde som nelutoval 7 evri... epicke, fajn zahrate, pribeh, grecku mytologiu zboznujem a tu boli vykresleni bohovia, ludia tej dobe asi najdoveryhodnejsie a "najzozratelnejsie" pre mna. Dost krvave, drsne a presne taky film som uz chcel konecne vidiet!!!!! :-)
Naposledy upravil(a) tomy45 dne 30 lis 2011 16:03, celkem upraveno 3 x.

Odpovědět