Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 11 pro 2008 15:18

Settler píše:
ekeaze píše:Doporucuji Ruskej film ktery se jmenuje : 12 je z roku 2007...
takhle kvalitni film jsem hodne dlouho nevidel... Opravdu skvely herecky vykony... tomuto filmu bych dal 100% !!!!....

http://www.csfd.cz/film/235448-12-12-ra ... h-muzscin/

Vrele DOPORUCUJI
Hehe.. koukam, ze remaky frci uz i na vychode.. :)
http://www.csfd.cz/film/6178-dvanact-ro ... -angry-men
Original je z USA.. hraje v nem mimo jine i Voskovec.. a taky jde o vyborny snimek..
jj, i kdyz me original hodne nudil, 1 moralni klise za 2.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 11 pro 2008 15:19

TAP píše:Mě příjemně překvapilo, že už jsou venku tři díly z třetí sezony IT crowd. Kvalita nepadá. A navíc to neni furt stejné.
to sem netusil, diky.

matucha

Příspěvek od matucha » 11 pro 2008 17:21

Code 46, zvlastni film http://www.imdb.com/title/tt0345061/

Zvlastni polo-totalitni svet alternativni blizky budoucnosti... pobavila me rec, kde michaj anglictinu se spanelstinou... docela fajn nalada... a i kdyz ve vysledku me to zas tolik nevzalo, tak je to rozhodne vec, ktera trochu vylejza z bezny produkce. No a je to z produkce BBC ;-).

Mimochodem mi pride, ze anglicani maj hodne velky sklony k orwelizovani budoucnosti. Hodne (polo)scifi filmu posledni doby z anglie ma tuhle prichut.

Fractal

Příspěvek od Fractal » 11 pro 2008 19:46

tak jsem byl po dlouhe dobe v kine na cesky film - hlidac c.47

nelituju, zadna saskarna, konecne zase dobry cesky filmik
pro nekoho muze byt moralne-psychologicky nestravitelny...

par chybek by se tam naslo (postsynchrony, nekdy nevhodne pouzita hudba), ale tech si stejne normalni divak nevsimne

fova

Příspěvek od fova » 12 pro 2008 00:19

Zena me prinutila podivat se s ni na zfilmovany muzikal Mamma Mia a byl jsem mile prekvapen, prestoze takove sladarny normalne nemusim.
Vsudypritomna muzika Abby to hodne pozveda nad beznou produkci a herecke vykony Meryl Streepove a Pierce Brosnana jsou na urovni. Konecne jsem ho videl i jinak nez jako Jamese Bonda.
Abba si pred natacenim pry dala podminku, ze jejich pisne musi zpivat primo herci, takze je kouzelne sledovat Brosnana, jak s tim hlasove zapasi.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 12 pro 2008 00:26

fova píše:Zena me prinutila podivat se s ni na zfilmovany muzikal Mamma Mia a byl jsem mile prekvapen, prestoze takove sladarny normalne nemusim.
Vsudypritomna muzika Abby to hodne pozveda nad beznou produkci a herecke vykony Meryl Streepove a Pierce Brosnana jsou na urovni.
Fakt jo ? :) Já jsem se to pokusil sledovat ted v letadle během letu na Tchajwan a po půl hodině jsem to znechucen vypnul a červenal se trapností ... Abbu mám MOC rád , ale tohleto jsem nepřežil ... Kromě jiného mě svým zjevem a chováním strašně iritovala ta hlavní mladá představitelka. A ta vyumělkovanost celé akce byla pro mě dost ubíjející. Tak jsem to přepnul na Temného Rytíře ... A pak ještě zvádl Cestu do středu země ... ale to bylo tak na úrovni Mamma Mia (jenom trochu hlouběji pod zemí :)

fova

Příspěvek od fova » 12 pro 2008 00:33

Musis pocitat s tim, ze je to naivni a pro zenske a jaksi se nad to povznest.
Jinak pribeh je samozrejme plytky, barvy prostredi a obleceni zarive jak z Harlequinu, ale proste jsem to nevidel jako uplne promarneny cas.
Cestu do stredu zeme beru jako ekvivalentni zabavu - prostoduche, ale odpocines si pri tom :-)

Treba takovy Stalker to je uplny protipol. Jeste nekolik dni po odsledovani jsem resil, jakou hlubokou myslenku se mi scenarista nebo bratri Strugacti snazili sdelit.

delay

Příspěvek od delay » 12 pro 2008 07:46

Zmiňovaný BATMAN * Temný rytíř se mi vůbec nelíbil, pro mě normální blbost, jako každá hollywoodská akční sračka, ikdyž Ledger hrál moc dobře. Akorát sem měl problém to vůbec dokoukat... uuuáááá.

delay

Příspěvek od delay » 12 pro 2008 07:48

kyvaa píše: - Dexter 03 serie. třetí řada seriálu a pořád stejná kvalita. Neuvěřitelné.
Taky to sjíždím, ale řekl bych že 1 + 2 byly lepší serie.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 12 pro 2008 08:05

delay píše:Zmiňovaný BATMAN * Temný rytíř se mi vůbec nelíbil, pro mě normální blbost, jako každá hollywoodská akční sračka, ikdyž Ledger hrál moc dobře. Akorát sem měl problém to vůbec dokoukat... uuuáááá.
No upřímně řečeno taky moc nechápu to nadšení kolem tohoto podivného vyumělkovaného filmu ...

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 12 pro 2008 08:27

Ivo píše:
delay píše:Zmiňovaný BATMAN * Temný rytíř se mi vůbec nelíbil, pro mě normální blbost, jako každá hollywoodská akční sračka, ikdyž Ledger hrál moc dobře. Akorát sem měl problém to vůbec dokoukat... uuuáááá.
No upřímně řečeno taky moc nechápu to nadšení kolem tohoto podivného vyumělkovaného filmu ...
taky mne to nejak extra nebavilo krom toho klauna , ten docela predvadel dobry herecky vykon, jinak proste klasickej Batman... proste nuda...

delay

Příspěvek od delay » 12 pro 2008 08:54

No, klasickej Batman od Burtona, ty první dva díly byly poněkud temnější a méně stavěné na efektech... Jednou skvělý Joker v podání Nicholsnona a podruhé tučňák alias Danny DeVito... Podle mě to mělo uplně jinou atmosféru... Pro mě jediný Batmani hodní svého jména :), zbytek je víceméně odpad...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 12 pro 2008 09:02

No, mě už se to nějak plete a splývá: Batman, Superman, Spiderman :) Není nad poctivého Arnolda Schwarzennegera :)))

komor

Příspěvek od komor » 12 pro 2008 10:04

dentista. zakoupil jsem v jedne zapadle trafice, a uz nikdy nepudu k zubari.

bledule

Příspěvek od bledule » 15 pro 2008 19:42

devils rejects,haute tension,inside,wolf creek,broken,carver,storm warning,frontiers :oops:

Odpovědět