OT ze "Specialne Effecty"

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
dano
Vybavení

Re: OT ze "Specialne Effecty"

Příspěvek od dano »

ved som to povedal. ale ak si to potreboval prelozit do inej reci, kludne :-)

podstatne totiz vobec nie je, preco to lidia konzumuju, ale ZE TO KONZUMUJU.. jednoducho je po nom dopyt a on to proste vie robit. vsetko okolo su len kecy...

bassline

Příspěvek od bassline »

dano píše:jednoducho je po nom dopyt a on to proste vie robit. vsetko okolo su len kecy...
A co vie ? Tento pozer spolu s ostanymi pracovnikmi showbyznysu dokaze negativne manipulovat mladych naivnych a nevyzretych ludi. To je to, co vie.

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

neviem... ja som este nestretol ziadneho mladeho naivneho nevyzreteho cloveka ktory by bol negativne zmanipulovany Rytmusom. ale ked stretnem tak sa o ten zazitok urcite podelim..

MDudas

Příspěvek od MDudas »

dano píše:neviem... ja som este nestretol ziadneho mladeho naivneho nevyzreteho cloveka ktory by bol negativne zmanipulovany Rytmusom. ale ked stretnem tak sa o ten zazitok urcite podelim..
ja som este nikdy nestretol Baracka Obamu. preto neexistuje ? :D
nezreli a naivni su z domu. Rytmus a spol. im iba serviruju toto "zradielko"
dano píše:jednoducho je po nom dopyt a on to proste vie robit. vsetko okolo su len kecy...
dano, sorry to nie su kecy. to su "zialospevy" :wink: = je nam luto a serie nas, ze je na svete tolko dilinov... a keby sa aspon len-tak ponevierali po svete, ale oni maju aj "ideovych vodcov", co nam plnia televizie a radia tym, co spominal nuendo.

mne to NIE JE JEDNO a NIKDY nepristupim na "ignorujem, teda som". kde ma hranicu taketo "kaslem na to" ???

napoveda: pozri si, ako funguju staty, kde su ludia "hlavne rodinne zalozeni" a ich zaujem o verejne veci konci na prahu ich dveri (Taliansko, Grecko, Spanielsko, Turecko atd). A potom si to porovnaj so statmi, kde sa (ako by si mozno povedal Ty) kazdy do vsetkeho serie - USA, Nemecko, Britania... a extrem Svajciarsko - tam si bez suhlasu suseda ani neprdnes....

Odpovědět