OT ze "Specialne Effecty"

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
MDudas

OT ze "Specialne Effecty"

Příspěvek od MDudas »

P píše:cenzurováno TO SEM NEPATŘÍ !!!
P.
Pre Rytmusa a jemu podobnych polo-inteligentov nemam zlutovanie. Sorry boys.... 8)
A je vtipne, ze tu nikto okrem Bacona 3 dni nic "technicke" nepisal az pokial som nenapisal Startovi, ze zrejme s Rytmusom nikoho nezaujal.
Bacon píše:Mno jo, ale na rozdíl od vás mu to vydělává :) Ať už je, jaký je ;) A o tom tohle téma vážně nebylo.
Vydelat sa da aj na predaji drog alebo plagatov s hakovym krizom !!! Budeme sa potom bavit, ci tie plagaty maju pekne farby a "jak to autor udelal" s tymi efektami?
Prave to je ta tragedia, ze toto pises - P.V. je hlupy chalan, ktory neznamenal nic (cista ulica), teraz je bohaty, ma zlatu retaz a velke auto a preto uz je "niekto" a musime si ho vazit... Fuha. Jak jednoduche....
A ze hraje v TV "slusneho hocha" ??? No ved ho tam zo stabu riadne sekaju. Keby ho nechali hovorit podla seba, tak by nebolo co pustit do eteru.... :wink:
Adam píše:Tento a příspěvek nad ním ponechávám, ale od nesmyslů tu je smetiště - nech sa páči.
P.
Preco su to nezmysly ? Budeme sa bavit iba o forme a obsah uz neni dolezity ? :x S hlupakmi netreba bojovat, staci ich tolerovat ? Odkedy je to tak ??? :shock:
Rytmus je cely nezmysel a je to strasny primitiv ! Ak nepocujete, co vam hovorim, tak si vypocujte jeho produkciu mimo radio a TV.
Kolko prehnanej demokracie, ked sa bavime o cloveku, ktory iba vdaka stastiu skocil v hip-hope a nie v base !!!! :x :evil:
Ja navrhujem, aby cela tato diskusia aj s panom Patrikom Rymtusom isla na smetiste.
Vdaka moc za porozumenie!!! :x

nuendo
Vybavení

Re: OT ze "Specialne Effecty"

Příspěvek od nuendo »

minule som si otvoril konzervu "fazulova s parkom" a neuhadnete co bolo v nutri ......?!? .... R I ť M U S

MDudas

Příspěvek od MDudas »

Konecne primerany prispevok ... :D

Bacon

Příspěvek od Bacon »

Proč by měl skončit v base? To jsem nějak nepochopil... Pokud vím, prezentoval se vždycky tím, že nebere drogy, nepije alkohol. I když se mi tomu nechce zas tak moc věřit, aspoň to zkusil :D

rastis

Příspěvek od rastis »

neni zmysluplnejsie mat henteho typka v pici ? ako sa nim zapodievat, ci dokonca si robit na tom nejake negativne emocie ?

MDudas

Příspěvek od MDudas »

rastis, uplny suhlas.
Lenze ja som bohuzial mal tu smolu - mal som mladeho kolegu, ktory nam zopar razy pustil zaznam z koncertu.
A poviem Ti, ked si to vypocujes, uz nikdy nebudes pri slove Rytmus schopny zachovat klud a nizky tep... :x :evil:
Citujem z jeho "skladby" pre lepsie pochopenie Ritmusovej problematiky: (ma vela takychto skvostov!)
Snad ma admini nezmazu - ja som to skutocne iba skopiroval !

...
som ten co jebe rappom vaše hlavy
som najhlavnejsi pritom nemusim pochadzat s blavy
skurvy synom stale jebem mamy
žebrákom davam zadny direk nenisom dosrany
prilis tvrdy pre radia mozem jebat ze som neni hrany
promo si tvrdo robim koncertami
kokotov knockoutujem faktami
nemozu prezit ze murdaru sa dari
ze moja čata speciality pre ludi vary
ja som ten najvacsi kar ty vzdy pri mne ten malý
skurvysyni si hladaju picu lebo nic nepredali
ked som bol prvy v hitparade tak ste kapovali
dneska sa krasne seci do papule pojebali
...
...

nuendo
Vybavení

Příspěvek od nuendo »

vysvetlite mi jak moze niekto, kto ma aspon 1 zdravu, mozgovu bunku a aspon stopove mnozstvo vkusu a inteligencie zaplatit nejake prachy ?!

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

nie som Rytmusov fanusik, ale musism uznat, ze to chalan proste vie robit. a potvrdzuju to nielen jeho fanusikovia (chalan ma na FB 255 tisic fanusikov, jeho videa na youtube si pozrie priemerne 500 000 ludi), ale aj vy pani, kedze vas donutil sa tu o nom rozpravat. to je cele... nemusite ho mat radi, nemusite si kupovat jeho veci, nemusite chapat ze si to niekto kupi a ide na jeho koncert, ale cisla a ine fakty proste nepustia... a nic sa na tom neda zmenit...

ako som uz vyssie napisal, nie som jeho fanusik, ale ked sa okolo neho nieco deje tak minimalne zbystrim pozornost a ked nieco vybehne na youtube tak na to kliknem... prave preto, ze Rytmus je vsetko ine, len nie nezaujimavy typek a v niecom naozaj je fenomen. zatial co 90% sucasnej popovej prodekcie su tak nezaujimave veci, za si o tom clovek ani neprecita a ma to na haku...

Axerathix

Příspěvek od Axerathix »

vysvetlenie je velmi jednoduche, iba ten, kto je na takej urovni ako on, alebo nizsej. (to bola rekacia na poslednu reakciu nuenda)

Axerathix

Příspěvek od Axerathix »

ja som par krat klikol na rytmusove videa, to je fakt, ale to par krat mi bohate stacilo. Ja si myslim ze to robit nevie, bolo by ine, keby sa o nom riesilo v dobrom, ale riesit ho v negativnom zmysle, nie je ziadna vyhra a pre mna ani uznanie.

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

jasne, vec nazoru a vkusu...

Bacon

Příspěvek od Bacon »

Vůbec nejde o vkus. I ten nejzarytější odpůrce rapu, popu a komerce prostě musí přiznat fakt, že se Rytmus umí prodat tak, jako nikdo jiný na současné scéně.

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

ved to som napisal vyssie

Bacon

Příspěvek od Bacon »

Já vím, to oni to nechápou :)

nuendo
Vybavení

Příspěvek od nuendo »

dano: neviem preco mu robis advokata, ocividne to nepotrebuje...
inak parkrat (2x) som tiez klikol na neho, vzdy som to obanoval... to co pises je pravda - ma vela fanusikov...
je to zaujimavy fenomen, to mas ja sudruh FICKO - nikto ho nema rad lebo je k***t, koministicky, v*********any, zlodejsky..... a neviem co este, ale.... vsetci ho volia
Naposledy upravil(a) nuendo dne 15 čer 2012 18:39, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět