LittleSoundDJ

Trackery, Reason, FL Studio...
Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

LittleSoundDJ

Příspěvek od Cyril »

Tak jsem ziskal tenhle uzasnej tracker/synth pro gameboy, respektive mam plnej ROM file (stoji 40 dolaru, ale ukecal jsem autora aby mi ho poslal zdarma, neptejte se jak) a ted ho potrebuju dostat na cartridge, ale to uz se rysuje. Mate s nim nekdo zkusenost? Nanoloop je fajn, ale chtel bych neco trochu "namakanejsiho" s vice moznostma a neco min orientovanyho na zivy hrani a vic na skladani, tak se tesim, az to rozchodim.

http://www.littlesounddj.com/lsd/

Obrázek
Obrázek

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

Haha voco ze do tohohle threadu nikdo neprispeje ,) To mi sice dava jistej pocit vylucnosti, ale zas je mi z toho trochu smutno :)))

vasek
Příspěvky: 2264
Registrován: 11 úno 2005 12:04

Příspěvek od vasek »

Cyril: budeš muset asi najít jinou komunitu :-) Určitě jsou, mám např. kámoše (velmi inteligentní programátor), co je blázen do ZX spectra, jezdí na cony a tam programujou dema nebo hrajou hry. Jak se říká - každý zboží má svýho kupce... ale každopádně mě silně pobavilo, když jsem si představil, jak přesvědčuješ toho autora :D :D

nooly
Příspěvky: 575
Registrován: 12 pro 2004 17:27

Příspěvek od nooly »

vasek, a kdo je ten kamos? jinak se mi vrcholne nelibi oznaceni conu, to je jako by byl nakej trekkie nebo tak neco ; )

cyril lsdj vypada dobre, ale ja delal pro gbc v paragon trackeru...

vasek
Příspěvky: 2264
Registrován: 11 úno 2005 12:04

Příspěvek od vasek »

nooly: jaký označení conu? Bohužel "počítačovou" přezdívku neznám a jeho občanský jméno sem dávat nebudu.
btw vůbec nevím, co je to trekkie...
Jinak dřív jsem na komplu hodně pařil, ale GB mě minuly, takže mně ten bzučící zvuk moc neříká. Akorát jsem hrál supermaria a nějaký formule. Je škoda, že málo lidí neocení třeba vymakaný tracky, když neví ani, jakou má GB polyfonii.

dedalebeda
Příspěvky: 109
Registrován: 22 led 2007 02:06

Příspěvek od dedalebeda »

stejne ted posledni dobou zjistujz ze sem vsechny stary hry game boy a jiny hc hral asi hlavne nevedomky kvul tomu zvukh?! taky si pamatuju kdyz vsechny 8bit co sem mel tak sem dal do skleba a o par let sem se snazil napodobovat 8bit soun v ,,super modernich programech,, a neni to zadna sranda vytvorit zvuk maria jak skace na houbicku a tu mrchu posle do 8bitoviho nebe. treba v reasona a podobne! :D

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

dedalebeda: haha jestli ti jde o skakani na houbicku tak pro tebe mam reseni: http://www.4colorrebellion.com/archives ... per-synth/

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

Mimochodem nemate nekdo sajnu kde by se dala sehnat prazdna GB cartridge?

nooly
Příspěvky: 575
Registrován: 12 pro 2004 17:27

Příspěvek od nooly »

vasek no psals, ze ten tvuj kamos "jezdí na cony"... tak jsem mel jenom pocit, ze jde spis o demoparties, ale to je fuk... a trekkie je fanaticky star trekista a ti prave jezdi na ty jejich ruzny cony ; )

dedalebeda jojo, hlavni prusvih je v tom dementnim aliasingu, maloco zni tak skvele neprijemne rezave jako pravy gbc nebo treba 6581...

cyril jo nekde to na eshopu prodavali myslim za 12EUR, zkusil bych google. a btw. mas uz nekoho, kdo ti bude schopny tu cartridge taky naplnit? =)

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

nooly: ten eshop by me zajimal, ja nasel po delsim hledani jen tohle: http://www.robwebb.clara.co.uk/shop/

Jo mam typka co ma nahravacku... no mozna si ale koupim vlastni. Vyjde to na dva litry i s 32mb cartridge. Je to dost, ale co se da delat... Jinak vcera jsem LSDJ zkousel v emulatoru a nevydal jsem z toho ani ton, asi to bude chtit podrobny studium manualu, neni to zrovna snadna hracka...

nooly
Příspěvky: 575
Registrován: 12 pro 2004 17:27

Příspěvek od nooly »

to mas pravdu a zrovna programovani zvuku neni sranda. tady dokonce vyrok "programovani zvuku" skutecne dostava realnou tvar, protoze jde o jednoduchou formu programovani, aspon co se paragon trackeru tyce a chce to dny a tydny experimentovani pro dosazeni kyzeneho zvuku (zvlast na tretim kanalu s 4-bitovymi samply se daly delat divy)...

p.s. jestli mas typka s nahravackou, nevahal bych, uzivis vlastni?? jo a ten odkaz uz nevim, taky bych musel googlit : /

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

nooly: no jo ale nevim kde sehnat jen prazdnou cartridge. A nahodou muze bejt fajn si moct nahravat stovky her ,)

vasek
Příspěvky: 2264
Registrován: 11 úno 2005 12:04

Příspěvek od vasek »

nooly: cony nebo parties - to už je mimo moje rozlišovací schopnosti (teda teď už ne, když jsi mi to vysvětlil :-) ). Na PDA jsem měl nějaký emulátor GB plus pár stupidních her, ale teď už vím, že bez toho origo zvuku to je absolutně o ničem, že?

nooly
Příspěvky: 575
Registrován: 12 pro 2004 17:27

Příspěvek od nooly »

cyril no kdyz myslis tak ok a 2k snad neni zas tak zavratne moc, mno :))

vasek jj emulace bohuzel nikdy neni 100% jako original... : /

Cyril
Příspěvky: 5837
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

...pokud mate nekdo zajem pouzivat emulace nebo vstcka co maj znit jako gameboy, muzu poslat originalni sum nahranej z poctivyho dot matrix gb a muzete si to tam primichat dle libosti :)

Odpovědět