Electronic music unpluged

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
dendy
Vybavení

Re: Electronic music unpluged

Příspěvek od dendy » 30 čer 2010 00:55

excom: mne to pripomina tvorbu niekoho ... nebudem menovat aby som sa vyhol konfliktu ale ty urcite budes vediet koho :D

ekral

Příspěvek od ekral » 30 čer 2010 08:39

hakan píše:Tak panove, ja nevim kdo nebo co je Jindy. Tak me prosim prestante napadat. Me jen napadla takova myslenka - klasicke nastroje nepotrebuji v akustickem prostredi zadne dozvucovadla, zadny mastering. Jdete na koncert a ten neni nijak procesovany. To same chci ja udelat s el. muzikou. Jestli se vam to zda nemozne, tak budiz, ale nemozne neni nic, ani toto. Prosil jsem o radu, a ta tu asi nepadne. Skoda.

Reknu vam ovsem jedno - budoucnost el. muziky je prave v tom, co jsem v tomto tematu rozjel. Tedy takove sci-fi, ze elektronicke nastroje budou hrat uplne bez procesingu nazivo a akusticky. Tak to bude. Ale ja to tak chci hned.

PS: Nevim odkud berete sve asociace, ale ja skutecme ziju v Norrköpingu a chtel jsem se kamaradsky bavit s lidmi z nasi republiky o audiu. Zda se ale, ze to asi nejde. Skoda.
Zdravím, souhlasím s tebou, došel jsem k něčemu podobnému. Elektronický nástroj je asi vždy kombinace nástroje + komba (nebo zesilovače + bedny). Potom to jde a není v tom žádný problém. Nějaké efekty ale asi budou třeba na vokálu atd. Ale myslím, si, že tohle je cesta, nechat co nejvíce znít přirozený zvuk (třeba analogového syntetizátoru) a k tomu předvést hráčské schopnosti. Je to ale otázka v jak velkém prostoru hraješ a jak to chceš ozvučit.

Erik

PS:
taky jsem prekvapeny a trochu otraveny zpusobem diskuse, zatim jsem diskutoval o audiu a muzice pouze na globalnich forech (vetsinou buzzchurch.com ) a nesetkal jsem se nikde s tak velkou agresivitou, potrebou zesmesnovani atd.

Vlad

Příspěvek od Vlad » 30 čer 2010 09:33

charonme píše:haha tu mas elektronicku hudbu unplugged :lol:
me nejvic zaujala ta zpivajici bila naberacka, nebo co to je :shock:

charonme

Příspěvek od charonme » 30 čer 2010 14:35

skor to znie ako na pro-alkoholickej :lol:

BS

Příspěvek od BS » 01 črc 2010 10:25

MonkeyFighter píše:...,pak jsou zanry kde to vylozene stoji na tom ze je to strojovy a jak mile to neni presny tak jak to nikdo zivej nezahraje tak je to o nicem... mas tady mnohem jednodussi melodie, harmonie(kdo se chce koukat na basáka jak hraje 4takty sestnactiny na jednom tonu a klavesaka kterej hraje dva akordy?),zase se tu toho hodne deje prave tim kroucenim knobu a vubec obecne zmenama vseljakejch parametru ktery na akustickejch nastrojich nenajdes...ty muzika stoji uplne na necem jinym nez na virtuozite hracu.
Souhlasim na 110%

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 01 črc 2010 11:00

charonme píše:skor to znie ako na pro-alkoholickej :lol:
no nieco si urcite dali pred tym liveactom.. ale odla mna len alkohol to nebol.. v tom musia byt minimalne nejake hriby alebo papier ...

Odpovědět