honba za dokonalym zvukom

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Odpovědět
Pytkin
Moderátor

Re: honba za dokonalym zvukom

Příspěvek od Pytkin »

biscuit : co ma superstar s brakom ? hraju tam vzdy paradny muzikanti .. Spevakom sa sem tam dari , sem tam nie .. Ale je to vzdy dost dobra showka .. Daleko horsie veci chodia v telke , ako superstar .. Superstar je pre mna jedna z mala veci , ktore ma v telke bavia sledovat ..

Kukni sem tam na markize SENZI SENZUS , alebo DRISLAKOVINY .. A porovnaj to so Superstar .. co je vacsi brak ...

ukazka :

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

tak tak

biscuit

Příspěvek od biscuit »

pytkine, ja se prece nepotrebuju prehrabovat v zumpe a hlasit co je vetsi lejno :-) radio a tv pro me proste nejsou relevantni zdroje informaci, zabavy, ani kultury.. a uprimne vetsinu veci tam presentovanejch, povazuju za ten nejvetsi brak, jakej je momentalne dostupnej. takze mi prijde dost divny si najednu stranu postezovat na prival braku a na druhy strane mu otevrit dvere...

peteness

Příspěvek od peteness »

sedesata leta, psychedelie :) a jedni z tech metal frantiku :)

bassline

Příspěvek od bassline »

Pytkin píše:biscuit : co ma superstar s brakom ? hraju tam vzdy paradny muzikanti .. Spevakom sa sem tam dari , sem tam nie .. Ale je to vzdy dost dobra showka .. Daleko horsie veci chodia v telke , ako superstar .. Superstar je pre mna jedna z mala veci , ktore ma v telke bavia sledovat ..

Kukni sem tam na markize SENZI SENZUS , alebo DRISLAKOVINY .. A porovnaj to so Superstar .. co je vacsi brak ...

ukazka :
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

biscuit píše:a uprimne vetsinu veci tam presentovanejch, povazuju za ten nejvetsi brak, jakej je momentalne dostupnej. takze mi prijde dost divny si najednu stranu postezovat na prival braku a na druhy strane mu otevrit dvere...
no pockaj .. ty si zacal s brakom v telke .. ja som o braku nehovoril v suvislosti s telkou , ale s hudbou .. proste tak ako kedysi , tak aj dnes je v hudbe kopa braku .. a tazko sa v tom prehrabava .. sam hovoris ze si si z 1000 vybral 50-60 .. na to ja nemam cas ..

superstar dalej neriesme .. je to offtopic ..

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

to pisal oxygen tych 50-60 ako dokaz ze v sucasnej hudbe sa da najst kopa kvality.. no ked poklada pocuvatelnych 50-60 albumov z 1000 za uspech to je potom dost skromny ... tych 5-6 z 100 v albumoch za poslednych 5 - 6 rokov tiez najdem v ramci mojho zanru takych ze su fakt zaujimave a nielen zvukovo nabrusene ale maju aj nieco viac v sebe ... ked si ale zoberem nahodnym vyberom 100 albumov z obdobia 1993-1999 tak tych 5 - 6 z nich si take co sa mi vobec nepacia.. zvysok ano ... tomu hovorim uspesnost :)

emah

Příspěvek od emah »

Pytkin píše:biscuit : co ma superstar s brakom ? hraju tam vzdy paradny muzikanti .. Spevakom sa sem tam dari , sem tam nie .. Ale je to vzdy dost dobra showka .. Daleko horsie veci chodia v telke , ako superstar .. Superstar je pre mna jedna z mala veci , ktore ma v telke bavia sledovat ..
stazujes sa na brak, ktory ta obklopuje a sledovanim v tv ho podporujes... :-/

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen »

Já opravdu nemam kapacitu hlavy abych si poslechl treba 500 alb. Já zvládám tak 60 ročně, víc se mi do hlavy nevejde a víc jich pečlivě nenaposlouchám. Těch zajímavejch alb samozřejmě vychází mnohem víc a taky mě každej subžánr nebaví (třeba minimal, psytrance, trance, techno, glitch, ambient atd)
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

emah

Příspěvek od emah »

dendy píše:to pisal oxygen tych 50-60 ako dokaz ze v sucasnej hudbe sa da najst kopa kvality.. no ked poklada pocuvatelnych 50-60 albumov z 1000 za uspech to je potom dost skromny ... tych 5-6 z 100 v albumoch za poslednych 5 - 6 rokov tiez najdem... ked si ale zoberem nahodnym vyberom 100 albumov z obdobia 1993-1999 tak tych 5 - 6 sa mi nepaci.. zvysok ano ... tomu hovorim uspesnost :)
tak zase treba brat do uvahy skutocnost, ze vtedy nebastlil muziku doma kazdy prvy vsakze... preto sa dnes treba prehrabavat.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Emah: Ja si ale nemyslim, ze superstar je brak.. Takze ma bavi podporovat ju .. Uz sa tesim ako budem podporovat dalsiu seriu.

kexik

Příspěvek od kexik »

dendy píše:to pisal oxygen tych 50-60 ako dokaz ze v sucasnej hudbe sa da najst kopa kvality.. no ked poklada pocuvatelnych 50-60 albumov z 1000 za uspech to je potom dost skromny ... tych 5-6 z 100 v albumoch za poslednych 5 - 6 rokov tiez najdem v ramci mojho zanru takych ze su fakt zaujimave a nielen zvukovo nabrusene ale maju aj nieco viac v sebe ... ked si ale zoberem nahodnym vyberom 100 albumov z obdobia 1993-1999 tak tych 5 - 6 z nich si take co sa mi vobec nepacia.. zvysok ano ... tomu hovorim uspesnost :)
to je tvoja generacna zataz. objektivne je uspesnost onoho obdobia prave taka ako tych ostatnych...

emah

Příspěvek od emah »

Pytkin: ani to nie je brak, cim su dalsie poltok potom zasrate komercne radia? ako napr cmorik, smatanova a pod? (aj ked smatanka je cocacolapopstar).

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen »

./hudebni-projekty/jak-na-aktualni-hudbu-najit-poslechnout-vyznat-se-v-ni-t15686.html
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Media Club.
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Ono zase treba aj rozlisovat dobu a vnimanie hudby... Ked som bol maly, tak som cele hodiny denne sedel a pocuval platne s muzikou .. Fakt som pozorne vsetko vychytaval, aranze, zvuky, priestor, .... Chodil som na burzy kupovat platne.. Proste som sa tomu intenzivne venoval.. Dnes si pustim muziku vacsinou len v aute, kde pocuvam radio .. Alebo na sluchatka z notebooku, ked sedim pri internete vecer doma.. Hladat muziku novu vobec nemam chut, ani cas .. Nove veci od mojich oblubenych interpretov vacsinou objavim uplnou nahodou, casto az niekolko rokov potom co vydu..

Odpovědět