Mastering-více limiterů ???

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Re: Mastering-více limiterů ???

Příspěvek od delay »

Já jo, ale bohužel neumím odpovědět ani posoudit, aby ti to nějak pomohlo. Především je to jeden z žánrů (i obsah a text), kterým se maximálně vyhýbám, promiň.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál
Příspěvky: 3559
Registrován: 06 úno 2005 01:03

Re: Mastering-více limiterů ???

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

KE-one píše:http://www.uschovna.cz/zasilka/L9XH4TKLG2KIMSW7-E93


tak tady je mix a master jednoho songu s kterym si nevim rady :) na mastaru je glisseq kde jsem dal HPF 30 a LPF neco kolem 17K -18Khz potom SSL Compresor na to emulaci pásky další je Exciter a nakonec limiter od voxengo-(s nim jsem to asi moc přehnal) jinak k mixu se budu ještě vracet pořád zkouším různý kombinace,jak tak poslouchám tak uberu něco kolem 250hz na akapelle ale nejsem si jistej musim to neustále někde poslouchat na různejch systémech třeba my poradíte kde dělám chgybu mi to Hafo pomůže Díky moc...žánr je hip hop tak snad vás nebude tento song sr..... :D
jinak už spoustu let si tu pročítám tento server ani nevim proč jsem se dřív nezaregistroval
podle me ti to trochu moc pumpuje v tom masteru, asi basy moc triggerujou ten kompresor, mozna moc dlouhej release, je slyset, jak ten klavir hlasitostne skace, jako by tam najizdel release toho kompresoru (ale mozna je to schvalne?). kdyz si poslechnu mix, tak bych mozna trochu malicko dal beaty min oproti zbytku a tim padem by to mohlo potom pri natlaceni do kompresoru lip fungovat (ale ruku do ohne za to nedam :]). taky bych mozna neco trochu vykrojil ve vokalu ve stredech.

KE-one
Příspěvky: 8
Registrován: 03 pro 2012 14:54

Re: Mastering-více limiterů ???

Příspěvek od KE-one »


Odpovědět