Mix a Master Praha

Ozvučení, nahrávání, mixáž a mastering
matucha

Re: Mix a Master Praha

Příspěvek od matucha » 14 črc 2010 14:42

Jo ale je pravda, ze zase takova navsteva s jednim/dvema trackama u nekoho, kdo je dal nez ty (kazdej z nas nekoho takovyho ma, nikdo neni nejlepsi ve vsem ;) ) je dost poucna a kdyz ses zvidavej, tak si z toho odneses mnohem vic jak jenom to, ze budes mit smichanou/zmastrovanou jednu pecku. Tos napsal dobre.

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 14 črc 2010 14:50

matucha píše:Jo ale je pravda, ze zase takova navsteva s jednim/dvema trackama u nekoho, kdo je dal nez ty (kazdej z nas nekoho takovyho ma, nikdo neni nejlepsi ve vsem ;) ) je dost poucna a kdyz ses zvidavej, tak si z toho odneses mnohem vic jak jenom to, ze budes mit smichanou/zmastrovanou jednu pecku. Tos napsal dobre.
A to se mi po dvou navstevach u Ecsona povedlo :) myslim si, ze je to pro me o dost hodnotnejsi nez to jestli mi pomohl se skladbou.
Poresili jsme bedny a poradil mi s kopakem - pro me docela naucna vec.
Ale stale mam jeste dost veliky mezery ;)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 14 črc 2010 18:25

mozno ked budes mat namiesanych tolko hodin ako ecson , budes na tom tak daleko , ako on ! :)

markuc
Vybavení

Příspěvek od markuc » 14 črc 2010 19:14

Jako rozumnej mastering v Praze muzu doporucit treba studio Svengali na Pankraci - velmi rozumne vybaveni vcetne spickoveho poslechu a spousta zkusenosti panu Charvata a Papeze. Cena je obdobna jako vsude. V soucasnosti to bude lepsi volba, nez ADK ...

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 14 črc 2010 22:10

2Pytkin: Jestli to bylo k me odpovedi tak samozrejme souhlasim.

Odpovědět