YAMAHA MOTIF XS/XF

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
EXCOM

YAMAHA MOTIF - Waveform Editor Released

Příspěvek od EXCOM » 29 črc 2010 15:34

dnes John Melas releasol svoj novy editor Waveform
http://www.jmelas.gr/motif/mosample.php

demo k dispozicii

Obrázek

Obrázek

EXCOM

[ ViDEO ] - MOTIF XS - Waveform Editor

Příspěvek od EXCOM » 01 zář 2010 21:07

mbaz

Re: MOTIF XS + FW Express card

Příspěvek od mbaz » 08 srp 2011 10:32

Pytkin píše:staci TI chipset ..
Neporadí mi niekto kde zozeniem ten FW radič Expresscard s TI? Nejak sa nemôžem dopátrať. Skúsil som Axago s VIA chipsetom, ale nešlape to dobre pri všetkých možných konfiguráciach vo Win7 64(zvuk je prerušovaý, ale dalo sa čakať)
M.

vieruska

Re: YAMAHA MOTIF XS/XF

Příspěvek od vieruska » 03 črc 2014 19:43

Ahojte, zdravím všetkých, ktorí tu takto pekne užitočne písali do tejto témy o našom motife. Keďže posledný príspevok tu bol pridaný veľmi dávno, najprv sa chcem opýtať, či tu je ešte vôbec niekto znalý, kto má Motif preskúmaný do podrobnosti. Potrebujem zopár rád, takže bola by som rada, aby sa to tu zobudilo. Ide o nasledovné otázky: 1. Ako nahrať arpegio v mode voice do externého sekvencéra. Mám to odskúšané, ide to, len to neviem zladiť s metronómom. 2. Skúšal niekto usb klávesnicu a ovládanie cez Motif? Potrebujem totiž zadávať číslice pri zmene tempa, aby som to nemusela robiť data kolečkom alebo plus -. Vraj by to malo fungovať. 3. Ako nahrať mp3 priamo na usb v reálnom čase. Čítala som nejaké články na Motifatore, ale viacej by mi pomohlo niečo v slovenčine resp. nejaké vysvetlenie. Len pripomínam, že mám XS, hoci určite aj na XF to bude podobné. Ďakujem!

Odpovědět