A zase ty nearfieldy! EMU PM5 vs. Fostex PM-1 vs. Tapco S8

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět
MartinT

Příspěvek od MartinT »

Tom Thak: Rikas, ze Esi vubec...hm..to jsou tak zle? A co ty Bx5a od M-Audia?

MartinT

Příspěvek od MartinT »

Vis ted potrebuju neco za rozumny peniz kolem 6tis max 7tis. . .
Ve svych hlavnich monitorech mam jasno..

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

MartinT: Reknu to asi tak - pro zacatek to jde, ale za chvili zjistis ze v tech vyskach to neni uplne tak ono (hodne ostre) a pak taky zjistis, ze nevis jak mas smichat basy, protoze to proste pod cca 60-65Hz nehraje.
Dalsi takova vídka - kdyz je das potichu tak to rozliseni na michani nejake skladby jde celkem dolu.. stereo obraz tam je taky celkem nic moc.
Rekneme, ze Truthy jsou proti tomu dost znatelny rozdil. Samozrejme kdyz jsem je poslechl oproti Dynaudio BM5A tak to bylo nebe a dudy.. (ale i ta cena je nebe a dudy). Ty M-audia si par lidi vychvaluje, ale nejsem si tim tak jisty. Tady kluci psali nejakou kritiku na M-audia tak ti treba s nimi poradi.

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

MartinT píše:Vis ted potrebuju neco za rozumny peniz kolem 6tis max 7tis. . .
Ve svych hlavnich monitorech mam jasno..
jo táák takze spis jako druhy bedny k hlavnim monitorum. Ale tak to zas jde.. tady nekdo nedavno psal, ze ma Adam A7 a k tomu ma Esi nEar05.
Nacez ho jdu ted vyhledat, aby me utvrdil v tom, ze Adamy maj lepsi spodni frekvence nez esi :D

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

M-Audia fakt neeee :)

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

Kermitak: chudak :D Esi ne, M-Audio ne, Tapca znam od nas z produkce a teda me taky moc nesedej je to takovy plastový zvuk. Jen pro pobaveni .. esi monitory kopci taky omnitronic :D a ty tam maj jen ted pro prdel misto obyc bednicek pro notebook ja se strasne pobavil :D to hraje fakt priserne.

MartinT

Příspěvek od MartinT »

Jaaaaj kluci diiiky..to je fakt co ted? he he ty Emu?
Ja mam jako hlavni monitory Fostex PM-1..a jsem docela nadsen, ale potrebuju neco mensiho tak m-audia jste mi zavrhli esi taky tak ted uz jen Emu..

Kermitak tvoje odpoved je strikne neeeeee :) co je na nich hrozne? myslis ze jsou o neco lepsi nezli Esi?

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

no jo ono si nevyberes za 7K mas tak ty esi nebo m-audio nebo fostex / emu.
Kdybys chtel dat 10tacu tak by to treba slo uz kolem behringeru / Eventu / KRKu

MartinT

Příspěvek od MartinT »

A co ty nEary6? To uz je vyssi cena..vetsi reprak... pm0.5 od fostexu jsou drahe..uz.. nevim chci neco na cem se da udelat solidni mixaz okolo 6-7K.je to maras..neco takoveho vybrat..

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

MartinT: co je podle tebe solidni mixas ? a jaky styl hudby delas ? bych ti mohl neco poslat, co je delany na ESI 05 classic a uplne sem se z toho nepob..il i na Dynaudio BM6.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

MartinT píše:Kermitak tvoje odpoved je strikne neeeeee :) co je na nich hrozne? myslis ze jsou o neco lepsi nezli Esi?
Esi jsem neslysel, tak nevim (teda kdysi nekdy nejaky jo, kdyz jsem si kupoval prvni monitory, ale nevim uz ani co to bylo, ani jak to hralo ;) Ale ty M-Audia jsou fakt hnus, spatnej vtip. Co maly Truthy ?

MartinT

Příspěvek od MartinT »

Tom-Thak: Delam ruzny odnose hip hopu, takovy muj experimental hodne me to baví..

Kermitak: ou malé truthy jsem premyslel ale tam je ta cena okolo 10k..
co nejake ty samsony?

MartinT

Příspěvek od MartinT »

MartinT

Příspěvek od MartinT »

Tom thak : kdyz tak mi muzes poslat ten mix co jsi delal na tech nEarech (M.Technik@seznam.cz)

smog

Příspěvek od smog »

Na hip hop se hodne pouzivaji Event 20/20 coz uz je starsi zalezitost, nebo si vsichni pochvalujou levne bedny Samson /tusim Rubikon/ a udajne je dobra koupe i jedna z beden Prodipe, ani jedno jsem neslysel :wink:
Akai MPC Ren, Event 20/20 Bas V3, Shure SM7B, RME Fireface 400, Serato, Technics1200, Rane TTM 56S

Odpovědět