ADAM A7 nearfield monitory

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět

<t>Adam A7</t>

Mám je
17
30%
Vážně o nich uvažuju
35
63%
Vážně uvažuju o jiných Adamech
4
7%

Celkem hlasů: 56

Vincent_V

Příspěvek od Vincent_V »

no oni mi je asi pujci, ale nejdriv bych asi musel zaplatit zalohu zejo (asi plnou cenu).. a dost zacinam premejslet jeste o Genelec 8030A

Vincent_V

Příspěvek od Vincent_V »

matucha: myslel jsem jako spise alternativu ke koupi, nez jenom poslouchat

matucha

Příspěvek od matucha »

ne jenom poslouchat, ale hlavne poslouchat ;-)... alternativ tu je spousta, hodne se to tady prodiskutovalo a nema to uz smysl diskudovat znovu (search postaci), genelecy 8030 jsou samozrejme jedna z dobrejch variant, slysel sem 8020 (ty nejmensi) a je to prijemna mala bedna a pekna...

ale dokud to nepostavis vsechno u sebe doma na stojany a nezkusis na tom neco udelat, tak vis prd... a vsechny diskuze povedou nikam - budou jenom ztratou casu

mas penize ted nebo to budes kupovat v horizontu 2 let? jestli to druhy - tak to se do ty doby urcite dost zmeni

Vincent_V

Příspěvek od Vincent_V »

dobre no.. :) tak ja si je tedy zkusim naposlouchat.. nevim sice jak se mi povede pujcit si je, ale budiz.. chci je kupovat tak do 6 mesicu..

matucha

Příspěvek od matucha »

Tak do ty doby to normalne zvladnes, ne? Ja kdyz chtel S3A, tak sem musel jet do thomanna a poslouchat v dost marnejch podminkach... ty mas vsechno v cechach, takze to chce aspon obehat a vytypovany si pucit treba proti 100% zaloze. Nakonec kdyz ty penize budes mit, tak to prece nebude uz zadnej problem...

smog

Příspěvek od smog »

Pred par hodkama jsem si byl poslechnout A7 a musim rict, ze je to bomba. Nedokazu popsat neco, co se musi slyset. Do uterka si je poridim. Kdyby nekdo chtel za nejakou hodne dobrou cenu moje Tapca S5 /meli by bejt snad jeste v zaruce/ tak at posle zpravu...
Akai MPC Ren, Event 20/20 Bas V3, Shure SM7B, RME Fireface 400, Serato, Technics1200, Rane TTM 56S

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

Sice je to zas trosku offtopic.. ale nekdo tu psal v tehle diskusi, že hrajou ty Adamy A7 tak 2x lip jak 2031A. To samy muzu rict i z vlasniho poslechu o Dynaudio BM5A a BM6.

kexik

Příspěvek od kexik »

no, nemal by som, ale neda mi. vyrok: bedna A hra dva krat lepsie ako B je kvantifikacia typu: vcera som si dvakrat lepsie zasulozil ako predvcerom. to NEJDE vyjadrovat v nasobkoch a uz vobec nie nejak podobne ospravedlnovat dvakrat vyssiu cenu. v totalnom hajende sa dvakrat vyssou cenou plati za vylepsenie v uplnych nuansach (pre bezneho posluchaca)

Ctirad

Příspěvek od Ctirad »

Tak tak. I když geometrický růst ceny s lineárně se zvyšující kvalitou neplatí zdaleka jenom pro highend, ale skoro všude od určité hranice. A ta hranice může být v některých případech sakra nízko.

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

ale jo tak to mate oba dva pravdu.. ale at vezmem Adam A7, Dynaudio ci Tannoy.. Event.. tak ta cenova relace se pohybuje jinde. Ja tim jen chtel vyjadrit udiv nad tim, ze bych necekal zase az tak markantni rozdil.

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Ja je tenhle tejden objednam... nemuzu se dockat...

Muzete mi k nim prosim doporucit nejaky kabely? Nevyznam se v tom. Zvukovka-A Designs ATTY volume kolecko-Adam A7. Diky!
Naposledy upravil(a) Cyril dne 09 lis 2006 13:56, celkem upraveno 1 x.

onehalph

Příspěvek od onehalph »

smog: prosim Te - s5 mam taky a tohle srovnani by me zajimalo - nechtel bys - nez je prodas - udelat maly srovnavaci testik? samozrejme subjektivni - jinak to nejde - ale vis jak :-)

syncro

Příspěvek od syncro »

smog: Teprve teď jsem si v tvé signatuře všiml tohoto "Allen&Heath SYSTEM 8 1616". Respekt, to je krásný pult. Ostatním se omlouvám za off topic, ale nedalo mi to...

Saša

smog

Příspěvek od smog »

onehalph píše:smog: prosim Te - s5 mam taky a tohle srovnani by me zajimalo - nechtel bys - nez je prodas - udelat maly srovnavaci testik? samozrejme subjektivni - jinak to nejde - ale vis jak :-)
Kouknu na to a napisu sem neco. Podle me Tapca hrajou ve sve tride nejlip, nikdy jsem nechapal, proc si lidi porizujou Behringery, neslysel jsem v nich zadny basy. Na S5 se da michat docela v pohode, hrajou ale porad moc "hezky". Adam A7 jsem vcera peclive poslouchal v Prodance a dneska rano je koupil /pozor, maji tam posledni par !!!/. Pri poslechu jsem si vsiml, ze jsou hodne prisny. Nasel jsem na nekolika vydanych skladbach ceske "hiphopove" produkce spoustu chyb. U me doma ted litaji delnici a rozbijeji zdi, takze az to vsechno rozbijou a pak postavi zpatky, tak podam hlaseni, co jsem slysel, kdyz jsem to poslouchal vedle sebe... 8)
Nevim ale, jestli to budu umet popsat, nejsem zadnej recenzent :wink:
Akai MPC Ren, Event 20/20 Bas V3, Shure SM7B, RME Fireface 400, Serato, Technics1200, Rane TTM 56S

smog

Příspěvek od smog »

syncro píše:smog: Teprve teď jsem si v tvé signatuře všiml tohoto "Allen&Heath SYSTEM 8 1616". Respekt, to je krásný pult. Ostatním se omlouvám za off topic, ale nedalo mi to...

Saša
Ahoj, tenhle mixpult jsem ziskal na Aukru za skvelych 3 000,- Kc. Jeste jsem ho nezapojoval, protoze u nas probiha rekonstrukce, takze ani nevim jakej to ma zvuk, kazdopadne jsem po podobnem old schoolu strasne touzil a i kdybych se mel na nej jenom koukat a nefungoval by, tak je mi to jedno :)
Prusvih byla doprava, protoze prodejce byl z Valmezu, ale vse se vyresilo. Jinak ten mix byl majetkem jazzoveho muzikanta Martina Kratochvila...

Odpovědět