ADAM A7 nearfield monitory

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět

<t>Adam A7</t>

Mám je
17
30%
Vážně o nich uvažuju
35
63%
Vážně uvažuju o jiných Adamech
4
7%

Celkem hlasů: 56

smog

Příspěvek od smog »

aum generator píše:
safa píše:... tomu taky nerozumim proc kdyz uz si jdes kupovat bedny (at uz jaky koliv) tak pro ne jedes do Rajchu namisto tojo je mit od CZ distributora navic kdyz je dava za pul darma (rekneme skoro za dumpingovou cenu). Tomu fakt nerozumim. No, asi to mas blizko ...
kedze zije nick momentalne v nemecku, tak mi to prijde celkom logicke, ze ci kupi bedne tam...
To jsem nevedel, to se omlouvam, ale jinak mi tenhle fenomen dost nadzvedava...
Akai MPC Ren, Event 20/20 Bas V3, Shure SM7B, RME Fireface 400, Serato, Technics1200, Rane TTM 56S

nick_valensi

Příspěvek od nick_valensi »

jasne, ziju nakou dobu (a nakou dobu este budu) v rajchu, navic velmi daleko od ceskych hranic, takze je logicke, ze nakupuju tady... neni v tom zadne elitarstvi, nybrz ryze ucelovy pristup...

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

2smog: v prodance jojo taky jedinej obchod, kde sem je videl :)

smog

Příspěvek od smog »

TOM-Thak píše:2smog: v prodance jojo taky jedinej obchod, kde sem je videl :)
U nas to maji jenom v Prodance. Ja nakupuju vetsinou v K-Audio a tam mi potvrdili, ze to maj jenom oni...
Akai MPC Ren, Event 20/20 Bas V3, Shure SM7B, RME Fireface 400, Serato, Technics1200, Rane TTM 56S

fova

Příspěvek od fova »

Hmm. jenze ja si asi koupim master Doepfer PK88 v Nemecku, protoze dat za to u K-Audio o 4 tisice vic se mi nechce.
Navic to spojim s dalsimi nakupy, takze celkem usetrim jeste o dost vic.

Kamenne obchody u nas podporuji pouze pokud mi daji zajimavou cenu.

smog

Příspěvek od smog »

fova píše:Hmm. jenze ja si asi koupim master Doepfer PK88 v Nemecku, protoze dat za to u K-Audio o 4 tisice vic se mi nechce.
Navic to spojim s dalsimi nakupy, takze celkem usetrim jeste o dost vic.

Kamenne obchody u nas podporuji pouze pokud mi daji zajimavou cenu.
Ja osobne v K-audiu dostavam super ceny, protoze tam nakupuju casto, tudiz nemusim nikam vyjizdet. Akorat mi prudi, ze diky male kupni sile tam neni k videni tolik zbozi jako venku...

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter »

jako ja kdyz prijdu k nam do hudebnin(liberec) a reknu ze chci to a to a ze to na netu muzu sehnat za tolik a tolik tak mi dycky udelaj takovou cenu aby se mi vyplatilo to koupit tam,je s tim stokrat min starosti neresim zadnej benzin a jak se kam distonu,popripade jestli mi nekdy poslou to co sem si ebednal,reklamace je stokerat jednodusi atdatd

fova

Příspěvek od fova »

To je vec nazoru.

Ja nakupuji vetsinou vic ruznych vyrobku od ruznych firem a zatim zadna ceska firma neni schopna mi to prodat pod jednou strechou a okamzite, jako treba Thomann. Nechce se mi kupovat kazdy kus v jinem ceskem obchode a jeste cekat 14 dni, nez mi to privezou.

Nevadi mi si sednout parkrat za rok do auta, udelat si se zenou prijemny vylet do Nemecka a pritom tam nakoupit nejaky gear.
Pri poslednim nakupu jsem oproti nejlepsim katalogovym ceskym cenam usetril na zbozi za 26 000Kc temer 4000Kc.

A pripadne reklamace muzu resit pri dalsi navsteve.

Pro me je tohle nejpohodlnejsi a nejekonomictejsi varianta.

Ale chapu, ze tim moc nepodporuji ceske obchody.

Jinak, jsme tezce off topic, jestli to Cyrilovi nevadi...

MonkeyFighter

Příspěvek od MonkeyFighter »

mas pravdu,jak s prispevkem tak s offtopicem,nechal sem se unyst,takze se stydim a mlcim, popripade me smazte nekdo...

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Me nic nevadi, protoze konecne posloucham svoje A7ky! Napisu dojmy za strizliva... zatim jen potvrzuju, ze basu maj rozhodne dostatek!

Edit: tezko se mi hodnoti, protoze s monitorama skoro nemam zkusenosti a doted jsem jel predevsim na sluchatkach. Poslouchal jsem ruznou hudbu celej vecer. Prvni dojmy: hrajou krasne hnusne :) Vsechno je jakoby oddeleny od sebe, "suchy", basu je spousta (az moc, zeby mistnost?)... nejsem vubec zvyklej na takhle detailni a dynamickej poslech, sokuje me slyset veci vepredu, vzadu, nahlas, potichu, doted jsem slysel vlastne spis jednu velkou kouli jakoby pod dekou, ted najednou vyplouvaj na povrch detaily, hloubka, jednotlivy urovne, subtilni rozdily v hlasitosti... Veci hrajou "divne", jinak... Vsechno je jakoby "barevny" a zvuk je "videt" jako jednotlivy plovouci objekty... Vejsky maj az neprijemne ostry kontury, se mi zda... ale tezko to popsat a navic jsou to uplne prvni dojmy... jsem z toho hrozne zmatenej, ale nadsenej!

To be continued...
Naposledy upravil(a) Cyril dne 28 lis 2006 11:55, celkem upraveno 2 x.

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Jo a umej hrat kurevsky nahlas, zkousel jsem na par sekund polovinu hlasitosti a vlaly mi vlasy (doslova).

Ctirad

Příspěvek od Ctirad »

Čím to krmíš?

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Ctirad: ESI ESP1010 nebo nerozumim otazce

Ctirad

Příspěvek od Ctirad »

Cyril píše:Ctirad: ESI ESP1010 nebo nerozumim otazce
Rozumíš dobře. BTW, co ta layla?

Cyril

Příspěvek od Cyril »

Ctirad: jeste jsem ji nezkusil na novym compu... chystam se...

Odpovědět