ADAM A7 nearfield monitory

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět

<t>Adam A7</t>

Mám je
17
30%
Vážně o nich uvažuju
35
63%
Vážně uvažuju o jiných Adamech
4
7%

Celkem hlasů: 56

rastika

Příspěvek od rastika »

ADDyS mal som ich aj v rohu cca 10cm od kazdej steny(holy panel +malovka) sice na kovovych ihlanoch a na tych basoch to nebolo az take zle
skor nizsie stredy tam to bolo necitatelne .ked som ich polozil len na koberec
od stien tak 1 meter tak to bolo uz riadne maso na basoch.

BS

Příspěvek od BS »

Tak jsem v patek absolvoval navstevu Prahy, a ikdyz jsem planoval ze si zajedu poslechnout jak A7, tak BM5A a pak se pokusim vybrat ty co mi budou znit lip, tak na tenhle plan ani nedoslo, kvuli totalnim zasekum co se mi v prubehu dne staly.
Dopadlo to tak, ze jsem se stavil v Prodance na testovaci poslech A7, a po absolvovani poslechu jsem uz pak ani nejel testovat Dynaudia a vzal jsem rovnou ty A7, protoze to co jsem slysel se mi docela libilo. presnej zvuk, zadna mlha jak na Alesisech na ktery jsem byl predtim zvyklej. Docela mne to nadchlo prestoze jsem od toho moc necekal a spise jsem se tesil na BM5A, tak jsem je nakonec koupil.
Ted momentalne si na ne zatim zvykam,ale de to vcleku rychle. Trochu mne nasralo, ze nektery moje mixy zneji fakt docela tupe, ikdyz na starych bednach mi to znelo gut a prislo mi, ze lip uz to trefit nemuzu, mysleno EQ a prostor, tak tedka se to jeste zpresnilo a treba u ekvalizace pozoruju fakt obrovskej rozdil v porovnani s Alesisama. tam kde jsem driv jenom odhadoval to spravny misto, tak tady to perfektne slysim,. Driv bych ani nepozoroval rozdil o par herzu, ale tedka je to do usi bijici. fakt cumim.
Naposledy upravil(a) BS dne 04 čer 2007 12:15, celkem upraveno 1 x.

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

BS: setrim na dynaudia :D:D:D

BS

Příspěvek od BS »

TOM: good luck :-] puvodne jsem taky byl rozhodnutej pro BM5A. tak abys nedopadl podobne jako ja, hehe.

smog

Příspěvek od smog »

Prave jsem nasel recenzi na Adam A7 v cestine, hodte na to oko 8)

http://www.music-store.cz/testy2.asp?ID=1447
Akai MPC Ren, Event 20/20 Bas V3, Shure SM7B, RME Fireface 400, Serato, Technics1200, Rane TTM 56S

parek

Příspěvek od parek »

BS: no, tos me trosku zklamal... mohls je aspon porovnat :(
Čí to byl proboha nápad se timdle živit??

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

BS: Ja uz cumim, kde bych co usetril, aby na ty dynaudia konecne byly money :D a to bych pod to jeste rad koupil ty podklady pod monitory co tam ma safa a potrebuju si taky udelat poradky kabely.. asi neutrik konektory a vsecko to udelam symetricky.. poradne napájet atd. Aspon budu vedet, co mam uvnitr.

BS

Příspěvek od BS »

parek>no jo,. ja jsem zklamal i sebe, ale proste jsem to nestihl, takze jsem to musel vyresit jak jsem vyresil jinak bych odjel zrejme zpet domu bez monitoru.

Tom-thak> jj, taky jsem rovnou vzal novy kabely,. koncovky Neutriky, a nazev kabelu jsem zapomel..

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

BS. jasne.

2ALL: Mate nekdo ty podlozky pod monitorama? Je to rozdil?

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Podlozky pod monitorama jsou znat, ale ne tak, jako kdyz ten monitor das mimo stul.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

smog píše:Prave jsem nasel recenzi na Adam A7 v cestine, hodte na to oko 8)

http://www.music-store.cz/testy2.asp?ID=1447
v prvnim odstavci sou lidicky.

:cry:

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Jo, taky me to rozdrazdilo :)

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak »

Co na tu recenzi rikate ? Neni to nefer vuci tem dynaudiim ? takhle je vychvalovat ? :)))

kexik

Příspěvek od kexik »

hmm, z hlasu norah jones nic nevycnieva? hmm, to by som si dovolil oponovat... teda, zalezi, o ktorej platni je rec... ale na come away with me vokal podla mna ide prilis do prezentu a zasluzil by si byt chlpok zamatovejsi. to ovsem pocut vazne az na protivne presnych bedniach a ide o nuansu... ktoru by ovsem A7 mali zachytit, podla toho co tu o nich hovorite. na druhej strane, recenzenti...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Klasicka zbytecna nicnerikajici recenze. Stejne z zadny recenze nezjistis, jak hrajou.

Odpovědět