BLUE SKY PRO DESK SYSTEM 2.1

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 25 pro 2008 18:19

ECSON WALDES: Mam na to stejnej nazor ze se vyplati prodat A7 a koupit lepsi bednu.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 25 pro 2008 20:30

Tom : otazne je , ci chces tolko penazi do bedni investovat ..

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 25 pro 2008 20:50

Pytkin: Otazka taky je samozrejme kolik.. ono totiz monitory o tech tu bylo receno uz mnoho.. a spousta lidi, kteri delaji muziku tak nemaji bedny za 50-60tis ale maji levnejsi a mixy na tom delaji.. s masteringem doma samozrejme nepocitam hned z nekolika zavaznych duvodu. Otazka je spis ta jestli v dane cenove.. coz uz jsem psal v jinem threadu se da najit neco, co zahraje slusne spodek, stredy a vysky.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 25 pro 2008 21:28

Tom : no aby si dobre pocul spodky , potrebujes hodne velke bedne .. a tie stoja hodne vela penazi .. teda predpokladam ze chces pocut hodne hlboko , ked si tu riesil subwoofer ..

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 27 pro 2008 22:23

Pytkin: Tak ja si myslim, ze extremni hloubka to nebude.. ale zase bedna, co ma slusnejsi prednes az nekde na 80hz to taky neni presne to prave orechove. Ja jsem se schvalne dival na nejakou alternativu za A7 v nejake realne cenove relaci pro mne, aby se to dalo poridit v nejakem slusnem case.. a nalezl jsem toto: (pricemz ne vsechny maji vetsi stredobasovy reprak, jak ty A7):

Mackie HR824 MKII

Dynaudio Acoustics BM15 + nejaky zesik cca za 10K
Dynaudio Acoustics BM6A
Dynaudio Acoustics BM6A MKII

Adam Audio P11A

ASP IO Softdome
ASP IO Titandome

Genelec 8030A
Genelec 8040A

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 27 pro 2008 23:36

TomThak, zkus APS AEON Titandome. Ja na nich smichal spoustu muziky ktera je na basech zasadne postavena a dostal jsem od nich supr informaci co se dole deje. Prijde mi ze za tenhle peniz moc lepsi bedna s 8mi palcem neni. Prijd si je poslechnout : )

.

matucha

Příspěvek od matucha » 28 pro 2008 01:07

No a ja naprosto nechapu, jak na tom jirka tak vpohode smichal x veci (hrajou dobre), kdyz me proste ta bedna prisla, ze hraje naprosto nevhodne na michani. Konkretne, ze ma straslive pomaly basy. Misto uderu sem na nich slysel pomerne dlouhy nabehy (jakoby fade-in). Naprosto to nechapu, ale vubec bych na nich nemoh delat, aspon na tech, ktery sem tu mel. BM6A byla vpoho uplne a nebal bych se ji doporucit.

Je to ultra individualni.

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 28 pro 2008 03:48

Skoda matousi, zes APS nedal vic sveho casu nez jen tu jednu hodinu kterou jsi ji pocitam slysel. Ja je mam temer rok a dam za ne ruku do ohne a opakuju to co pises jsem nikdy nepozoroval. Neznam umistneni pri tvem rychlo testu, ani ten konkretni kus, ani tvuj zamer proc pises co pises. Ja mel v dobe meho testu celej 1 mesic ve studiu 3 bedny od AudioPro - Dynaudio BM6mkII (dostaly od APS radne nazadek, hlavne me ale prekvailo ze nehraji tak dobre jako klasika BM6a kterou mam docela rad) a 2x APS AEON, verzi jak latkovou tak titanovou, titan se mi zalibila tak jsem ji koupil, ted ji mam v druhy rezii. Ta bedna hraje supr, nikdo uz se nedovi zda jsi v ten den usi vpoho mel nebo nemel . )) .....jen si rikam kolik si stale znovu trpelive davas prace psat o APS ze hraly divne bass, coz je za A absolutni blbost a za B stacilo to napsat jednou :c) Jo a za individualitu, schovas spoustu veci, ale tohle ne.

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 28 pro 2008 10:10

ECSON WALDES: Jasny az se nejak v lednu stavim tak poslechnu. To ze je to neznama firma mi vubec neva, rad zalaboruju a ta cena je jeste slusna a verim, ze dolu hrat budou. Ovsem neni nad to si na nich poslechnout nahravky, ktere dobre znam a ktere jsem slysel i na jinych monitorech.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 28 pro 2008 15:58

Tom : najlepsie je mat repraky aspon na tyzden pozicane u seba v studiu a skusat ich tam .. tak si spravis najlepsi obraz o nich .. ci to je to co hladas .. v audiopro ti ich radi pozicaju si myslim ..

TOM-Thak

Příspěvek od TOM-Thak » 28 pro 2008 16:02

Pytkin: jojo ja si myslim, ze bych se pak se shafou nak dohodl. Ted si to poslechnu u ecsona a az dam money do kupy tak pucim a pripadne uz necham :D

Poshook

Příspěvek od Poshook » 28 pro 2008 19:33

ani Focal nie je na zahodenie

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 28 pro 2008 19:48

ja som pocul ze tieto bedne su dost fasa, aj som po nich poskuloval, ak budem robit 5.1 tak asi pojdem do nich, paci sa mi ze maju male satelity a na to ze su male to hra vraj velmi dobre...

matucha

Příspěvek od matucha » 28 pro 2008 21:43

ECSON WALDES píše:Skoda matousi, zes APS nedal vic sveho casu nez jen tu jednu hodinu kterou jsi ji pocitam slysel. Ja je mam temer rok a dam za ne ruku do ohne a opakuju to co pises jsem nikdy nepozoroval. Neznam umistneni pri tvem rychlo testu, ani ten konkretni kus, ani tvuj zamer proc pises co pises. Ja mel v dobe meho testu celej 1 mesic ve studiu 3 bedny od AudioPro - Dynaudio BM6mkII (dostaly od APS radne nazadek, hlavne me ale prekvailo ze nehraji tak dobre jako klasika BM6a kterou mam docela rad) a 2x APS AEON, verzi jak latkovou tak titanovou, titan se mi zalibila tak jsem ji koupil, ted ji mam v druhy rezii. Ta bedna hraje supr, nikdo uz se nedovi zda jsi v ten den usi vpoho mel nebo nemel . )) .....jen si rikam kolik si stale znovu trpelive davas prace psat o APS ze hraly divne bass, coz je za A absolutni blbost a za B stacilo to napsat jednou :c) Jo a za individualitu, schovas spoustu veci, ale tohle ne.
Tak kdykoli vidim, ze je nekdo chvali, tak mam potrebu sdelit protinazor. Jasne pisu to tu po Xty... ale ty nakonec ty APS taky po x-kraty chvalis, nevidim v tom rozdil.

V ten den sem slysel stejne jako kdykoli jindy. Umisteny byly stejne jako s3a, na stojanech. Stejny misto, kde sem pred tim mel ty dynaudia.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 28 pro 2008 21:55

Já jsem tady měl APS oba páry asi 14 dní ... no ... ty titanové zněly o něco málo lépe než ty softdome ... fajn budget bedny, ale celkově hodně nerealistické, barvící (dost měnily zvuk nahraných nástrojů), s přehnaným trochu rozpláclým basem ... dynaudia mi vedle toho zněly jako zjevení panenky Marie ...

Odpovědět